Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
3
1355

Evu Braunu parasti atceras tikai kā to sievieti, kura bija pie Hitlera, kad tas veica pašnāvību. Vēsturnieki viņu mēdz dēvēt par "lielo vēsturnieku vilšanos", kā cilvēks, kuram nav bijusi svarīga loma pasaules vēsturē. Tomēr Evas Braunas stāsts ir fascinējošs. Viņa bija sieviete, kura bija pilnībā iemīlējusies fašistiskajā Nacistiskās Vācijas diktatorā un šīs mīlestības dēļ cieta atkal un atkal.

Viņa patiesi mīlēja Hitleru... Autors: Kornēlijs Zipidrics Traģiski fakti par Hitlera sievu - Evu Braunu
1.

Viņa patiesi mīlēja Hitleru.

Kad 17 gadīga meitene nolemj būt kopā ar 40 gadīgu onkuli, vairākums uzskatīs, ka meiteni pievelk kas cits nevis viņa izskats vai šarms. Evas gadījumā tā bija patiesa mīlestība. Patiesībā, kad viņa pirmo reizi sastapās ar Hitleru, viņai nebija ne mazākās nojausmas kas viņš bija. Tas bija 1930.gads, Hitlera nākšanas pie varas tikai tad aizsākās un viņš nebija tik pazīstams, kā šodien. Vēl jo vairāk, viņai tika melots, ka Hitlera īstais vārds ir "Herrs Volfs." Abi viens otram momentāni iepatikās. Hitleram patika viņas augums, viņai, viņa šarms. Dienās beigās Hitlers piedāvāja viņu aizvest mājās. Hitlers viņu aicināja visur kur varēja - uz kino, vakariņām un operām. Nākotnes diktators bija Braunu apbūris un viņa bija gatava uz visu viņa dēļ. Runājot ar savu draugu par Hitlera ietekmi uz viņu pašu, Brauna jautāja:" Kura gan spētu viņam pretoties?" Ar savām ūsām un kliedzošo balsi, Hitlers bija īsts sieviešu magnēts. Un viņu abu mīlestība, vismaz no Evas puses, bija īsta.

Hitlers slēpa viņu abu... Autors: Kornēlijs Zipidrics Traģiski fakti par Hitlera sievu - Evu Braunu
2.

Hitlers slēpa viņu abu attiecības.

Neviens nedrīkstēja zināt, ka Eva Brauna ir Hitlera mīļākā. Kad Hitlera draugi viesojās viņa mājā, Evai tika aizliegts runāt. Bet kad pie viņa viesojās kabineta ministri, Eva tika paslēpta slepenā istabā blakus Hitlera guļamistabai, lai neviens viņu neredzētu. Ieslēgta tumšā istabā kā sodība, Eva kļuva nelaimīga un depresīva, tomēr joprojām iemīlējusies līdz ausīm. Dažreiz Hitlers izdomāja dažādus attaisnojumus, lai būtu viņai blakus. Hitlers reiz sameloja, ka Eva ir viņa "privātā sekretāre". Un pat tad, viņai mājā ļāva ielavīties pa aizmugures durvīm, lai neviens viņu neredzētu.

Hitlers mīlēja citu Kad... Autors: Kornēlijs Zipidrics Traģiski fakti par Hitlera sievu - Evu Braunu
3.

Hitlers mīlēja citu.

Kad aizsākās Hitlera un Braunas attiecības, Hitlers jau dzīvoja kopā ar citu sievieti - viņa māsasmeitu Gēli Raubalu. Hitlers mīlēja Raubalu vairāk par visu pasaulē, bet Gēli šķiet nejuta to pašu. 1931.gada septembrī, viņa paziņoja, ka pamet Vīni, lai precētos ar citu vīrieti, Hitleru novedot līdz baltkvēlei. Sekoja strīds, kura laikā Hitlers viņu piekāva un pazemoja. Nākamajā dienā Gēli izdarīja pašnāvību nošaujoties. Eva, nākamajās dienās bija pie sirds salauztā Hitlera un mierināja viņu. Tieši tad viņu attiecības patiešām sākās. Tam vajadzēja būt brīdinājumam. Hitlers bija kopā ar citu, un noveda jaunu meiteni līdz pašnāvībai. Savas dzīves laikā, Hitlers bija romantiskās attiecībās ar 8 sievietēm - un katra no viņām vismaz vienreiz mēģināja veikt pašnāvību. Viņš ļoti slikti ietekmēja sievietes ar kurām satikās, un Eva Brauna no tā cieta vairāk kā jebkura.

Hitlers viņu krāpa gandrīz... Autors: Kornēlijs Zipidrics Traģiski fakti par Hitlera sievu - Evu Braunu
4.

Hitlers viņu krāpa gandrīz nepārtraukti.

Hitlers bija briesmīgs pret sievietēm, kuras viņu mīlēja. Hitlers krāpa Evu, un viņš to darīja bieži. Iespējams, viņa slavenākā mīlas dēka bija ar Renāti Milleri, vienu no lielākajām tā brīža Vācijas kinozvaigznēm. 30-to gadu vidū , Millere piedalījās Hitlera propagandas filmu veidošanā. Saskaņā ar Milleres teikto savam psihologam, Hitlers reiz viņas priekšā nometās uz grīdas lūdzoties, lai Renāte viņu seksuāli pazemo. Drīz pēc viņa pavēles, viņa sita Hitleram ar pātagu un pazemoja viņu ar lamuvārdiem, viņš tikmēr masturbēja. Nav īsti zināms, vai tā patiešām notika, vai arī tā ir tikai propaganda, bet mīlas dēka patiešām viņiem bija, un Eva Brauna par to zināja. 1937.gadā, Renāte sekoja citu Hitlera mīļāko pēdās un beidza savu dzīvi izlecot pa logu.

Eva Brauna izmisumā... Autors: Kornēlijs Zipidrics Traģiski fakti par Hitlera sievu - Evu Braunu
5.

Eva Brauna izmisumā iešāva sev krūtīs, lai tikai piesaistītu Hitlera uzmanību.

Eva Brauna nebija atvērto attiecību piekritēja. Kad viņa redzēja Hitleru izklaidējoties ar citām sievietēm, viņa jūtas pamesta, nevajadzīga un vientuļa. Viņa nolēma kautko darīt lietas labā. Eva nozaga sava tēva pistoli, pavērsa stobru pret savu sirdi un izšāva. Vienīgā lieta, kuru viņa jebkad redzēja Hitleru sāpinām bija Gēli Raubalas nāve, un ja viņš nevēlas pievērst savu uzmanību viņai, viņam atkal nāksies iet cauri tādām pašām sāpēm vēlreiz. Eva netrāpīja sirdī, iespējams, tāpēc ka nebija gatava mirt vai arī nepārzināja cilvēka ķermeņa anatomiju. Kad viņa apjauta ka ir dzīva, viņa piezvanīja Hitlera personīgajam ārstam. Tiek uzskatīts, ka šis bija lūgums pēc uzmanības, un tas nostrādāja. Hitlers ieradās slimnīcā ar ziediem un apsolīja, ka turpmāk viņai veltīs visu savu uzmanību.

Hitlers pavēlēja nogalināt... Autors: Kornēlijs Zipidrics Traģiski fakti par Hitlera sievu - Evu Braunu
6.

Hitlers pavēlēja nogalināt viņas pusbrāli.

Dažas stundas pirms savas nāves, Eva Brauna piedzīvoja vēl vienu traģēdiju. Viņas pusbrālis Hermanis Fegeleins, kurš apprecēja Evas māsu ceremonijā, kurā pats Hitlers parakstījās kā liecinieks, grasījās pamest Berlīni un pēc tam Vāciju. Fegeleins bija izvēlējies sliktu dienu lai bēgtu - Himmlers tikko bija nodevis Hitleru, cenšoties paziņot par Vācijas padošanos, aiz Hitlera muguras. Hitlers bija pārliecināts, ka arī Fegeleins, kurš bija augsta ranga SS ģenerālis, ir nodevējs. Pēc Hitlera pavēles, Fegeleins tika nošauts. Nacisti pie viņa ieradās viņa paša dzīvoklī, un atklāja ka viņš taisās pamest Vāciju un doties uz Zviedriju. Dažas stundas pēc Fegeleina nošaušanas, Brauna un Hitlers apprecējās. Laulības sertifikātā, iespējams aiz uztraukuma, viņa kā sava uzvārda pirmo burtu ierakstīju B "Brauna", tad nosvītroja un aizvietoja ar "Hitlere".

Viņa atteicās pamest Hitleru... Autors: Kornēlijs Zipidrics Traģiski fakti par Hitlera sievu - Evu Braunu
7.

Viņa atteicās pamest Hitleru un bēgt.

Karam turpinoties un Sabiedroto armijām ieņemot Vāciju, bija skaidrs, ka Vācija drīz kritīs. Padomju karavīri tuvojās un bija paredzams, ka tiem ierodoties, Hitlers un visi viņa sabiedrotie tiks nogalināti. Eva bija briesmās, un viņas draugi to zināja. 1943.gadā, Henriete von Šīraha, Reiha jaunatnes līdera sieva, centās pārliecināt Evu pamest Hitleru un Vāciju, bet Eva atteicās to darīt. Viņa atbildēja :" Vai domā, ka ļaušu viņam nomirt vienam? Es būšu ar viņu līdz pat pašām beigām un neviens mani neapturēs." Savu solījumu viņa turēja. Kad pienāca laiks, viņa pievienojās Hitleram viņa pazemes bunkurā, gatava mirt līdz ar viņu.

Viņa centās pārdozet miega... Autors: Kornēlijs Zipidrics Traģiski fakti par Hitlera sievu - Evu Braunu
8.

Viņa centās pārdozet miega tabletes. 

1935.gadā, Eva no Hitlera nebija saņēmusi nekādas vēstis jau 3 mēnešus. Viņa uzzināja, ka viņš pavada laiku ar citu sievieti. Eva saprata, ka sevis sašaušana nav neko devusi. Hitlers nebija mainījies. Savā dienasgrāmatā viņa rakstīja :"Dievs, man bail, ka viņš neatbildēs arī šodien. Esmu izlēmusi izdzert 35 tabletes un tas pavisam noteikti būs nāvējoši. Ja vien viņš piezvanītu." Tad viņa paņēma pudelīti ar miega tabletēm, norija tās visas, un gaidīja kad tumsa pārņems viņu. Jau atkal pašnāvība izgāzās, un atkal, Hitlers mājās pārradās ar ziediem. Viņš lūdza piedošanu un, saskaņā ar viņas dienasgrāmatu, apsolīja viņai nopirkt māju.

Hitlera ģimene viņu... Autors: Kornēlijs Zipidrics Traģiski fakti par Hitlera sievu - Evu Braunu
9.

Hitlera ģimene viņu ienīda.

Evas Braunas dzīve joprojām bija grūta. Vēlviena problēmu viņu attiecībās dzīvoja Hitlera mājā - Angela Raubala, viņa pirmās mīlestības Gēlijas māte. Hitlers visu laiku turēja viņa bijušās mīļākās māti savā mājā, kur viņa vēroja vīrieti kurš viņas meitu noveda līdz pašnāvībai aplaimojot savu mīļāko. Angela Raubala ienīda Evu Braunu. Viņa pat necentās to slēpt un skaļi paziņoja, ka Evai nav vietas šajā mājā. Viena un ienīsta, Eva lielāko daļu sava laika pavadīja lasot grāmatas. Viņa pat mēdza skatīties Hitlera fotogrāfijas, lai iztēlotos, ka viņš ir viņai blakus.

3
1355
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [45]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
littlemoodmonster avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  littlemoodmonster 11.07.16 11:08  
43
0
Raksts labs, bet radas tada ka nepabeigtibas sajuta....
DP Arodeyz avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Bakalaurs
  DP Arodeyz 10.07.16 16:30
29
1

Nebiju domājis , ka šitā tik traki bijusi ar putniem draugos...

RomanticHeart avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Burvju klana biedrs
  RomanticHeart 14.08.16 08:52  
30
4
Lielisks raksts. Iepazinu Hitleru arī kā cilvēku ar dzīvi, vājībām un jūtām, nevis tikai vēsturisku personību. Lai arī ļauns, bet tomēr Hitlers arī bija cilvēks.
Fallang avatars
Medaļa Ped(r)otrollisMedaļa RecidīvistsMedaļa Pingvīns
  Fallang 10.07.16 16:27  
27
1

Labs raksts

IgnisDei avatars
Medaļa No-Spice olaMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Rainis
  IgnisDei 14.08.16 16:46
17
1

Nabaga Eva Brauna, kad mīlestībapārtop par apsēstību nākas ciest daudz. Bet no otras puses lkm mīlestību reti kurš ir pelnījis. Paskatoties uz šo un daudziem citiem piemēriem, to vnk sabradā.

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 11.07.16 09:51
16
0

Herrs Volfs autors, laikam, nezina vācu valodu

Viens Zeks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa HumoristsMedaļa 1/13 kūciņas
  Viens Zeks 11.07.16 09:00  
15
0
Latviski būtu - Brūnā Ieva.
FuNkYmoNeY avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa SpoksMedaļa Dienas joks
  FuNkYmoNeY 11.07.16 10:32
14
0

Evas pusbrālis aprecēja Evas māsu, iespējams tas arī bija viens no iemesliem    

Viens Zeks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa HumoristsMedaļa 1/13 kūciņas
  Viens Zeks 11.07.16 09:09  
14
2
Man smird nedaudz pēc propogandas. Bija daudz kas dzirdēts, bet visi sabiedroto meli tika pierādīti, ka meli. Bet šī tēma laba. Kā to var pierādīt vai noraidīt? Nekā. Brauna teica, x teica... y teica.... Jā, aziāti un "sabiedrotie" māk izdomāt faktus. P.s. Es nesaku, ka meli, bet šiem faktiem nav seguma, bet zinot cik daudz melu ir lijis pār vadoņa galvu....
kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Mr. NeveiksmeMedaļa Senču olaMedaļa Jāņuguns
  kartupelis ar mugurkaulu 11.06.17 14:05  
14
2
Cienu,Hitleru!!!Katrai tautai novēlu tik patriotisku līderi,kas ved savu tautu uz labklājību,saticību un mieru!!!
snjuks avatars
Medaļa SpoksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  snjuks 11.07.16 14:01
11
2

Raksts interesants, taču man samulsināja 6.punkts - Dažas stundas pirms savas nāves, Eva Brauna piedzīvoja vēl vienu traģēdiju...

Pirms nāves vai tomēr kāzām?

PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 11.07.16 02:30
8
0

Interesanti bija lasit.Pozitivi ,ka nebija ne varda par Hitlera vienigo seklinieku...    Par Geliju Raubalu biju dzirdejis drusku citadaku stastu ,bet tas viss notika sen un nav tik svarigi.

ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 11.07.16 23:16
8
2

atbildot uz visvaldis123 komentāru "Kaa tu zini? Tu biji tur?! " Es pastiprināti interesējos par Trešo Reihu.

Turklāt ''pastiprināti'' ir ļoti pieticīgi rakstīts.

Kornēlijs Zipidrics avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Kornēlijs Zipidrics 10.07.16 16:58
6
0

atbildot uz KALENS komentāru " pi*arson, ieliec video! " kādu?  

FuNkYmoNeY avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa SpoksMedaļa Dienas joks
  FuNkYmoNeY 19.10.17 22:06
5
0

atbildot uz Blue Saphire komentāru " Jā, un Hitlers pats iemīlējās savas māsas mei... " Ak šī sasodītā pasaule   

LGPZLV avatars
Medaļa Most WantedMedaļa BetmensMedaļa Trumpe
  LGPZLV 10.07.16 19:01
9
4

Kā vienmēr izcils vid... raksts.

nacionāliste avatars
Medaļa KallaMedaļa SpoksMedaļa Sākumskolnieks
  nacionāliste 10.07.16 18:35
6
1

Teicams raksts 

KALENS avatars
Medaļa Troll killerMedaļa ĢenerālisMedaļa Gremlins
  KALENS 10.07.16 16:57
7
2

pi*arson, ieliec video!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.06.17 18:09
5
0

Raksts tiešām labs, jo nekad padziļināti nebiju interesējusies par Hitlera un Braunas attiecībām, tāpēc bija ļoti interesanti uzzināt jaunus, man līdz šim nezināmus faktus. Taču piekritīšu vienam komentētājam, ka, izlasot rakstu līdz galam, radās nepabeigtības sajūta. Domāju, ka jāpāriet uz otru lapu, bet, diemžēl, sapratu, ka raksts ir beidzies. Šī tēma man (un domāju, ka varbūt vēl arī citiem) liekas saistoša, jo man patīk tā laika vēsture un viss, kas ar to saistīts, tāpēc ieteikums no manas puses - varbūt der pabeigt šo rakstu, izveidojot otro daļu. Man prasījās uzzināt kā tad tieši Brauna aizgāja no dzīves, varbūt izdodas atrast vēl kādu interesantu vēstures faktu par abu attiecībām. Bet noteikti + no manis par šo rakstu!    

Kornēlijs Zipidrics avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Kornēlijs Zipidrics 11.07.16 11:35  
4
0
atbildot uz ĢenerālisHansijs komentāru " Stulbs raksts un lielākā daļa klaji, pr... "SK
« 1  2  3 »