Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
6
1288

Pasaulē ik dienu notiek daudzi interesanti notikumi. Vēlējos jums parādīt dažus no tiem. Rakstā minēti stipri atšķirīgi notikumi, tādēļ ceru, ka katram no jums kāds šeit minētais stāsts paliks atmiņa.

Nu tad lai labi lasās!

1945 gadā amerikāņu fermeris... Autors: Mūsdienu domātājs Šokējoši stāsti no visas pasaules!
1.

1945. gadā amerikāņu fermeris Loids Olsens no Kolorādo štata pilsētas Fruitas devās uz kūti pakaļ vistai, jo sieva vēlējās to pagatavot priekš vakariņām. Olsens priekš mielasta izvēlējās piecus ar pusi mēnešus veco gailēnu Maiku. Izmantojot cirvi, viņš nocirta Maikam galvu, bet gailis nenomira, lai gan parasti tas notiek aptuveni pusminūtes laikā. To redzot Olsenam ienāca prātā ģeniāla doma, ka viņš ar pipetes palīdzību varētu barot Maiku un tad skatīties, cik ilgi šis gailēns bez galvas spēs izdzīvot.

Un Maiks izdzīvoja ilgi – 18 mēnešus. Šajā laikā, pateicoties ginesa rekorda grāmatai, kā arī apmeklētāju pūļiem, kas vēlējās par 25 centiem ieraudzīt šo fenomenu, Olsens kopumā sapelnīja 10'000 ASV dolāru, kas tam laikam bija visai iespaidīgi.

Ar ko izskaidrojama Maika dzīvotspēja? Cirvja asmens nebija trāpījis jūga vēnai un trombs pasargāja viņu no noasiņošanas. Lai gan galvas lielākā daļa bija nocirsta, smadzeņu stumbrs un viena auss bija palikusi neskarta. Tā kā vistu reflektīvo darbību nosaka smadzeņu stumbrs, Maiks varēja turpināt dzīvot. Maiks nomira kādas turnejas laikā, kad Olseni nevarēja atrast pipeti, lai attīrītu viņa barības vadu. Visticamāk gailis šādi būtu spējis nodzīvot vēl ilgāku laiku. 

Peters Skylbergs uz diviem... Autors: Mūsdienu domātājs Šokējoši stāsti no visas pasaules!
2.

Peters Skylbergs uz diviem mēnešiem bija ieslodzīts pats savā mašīnā, kad to ieputināja sniegā. 44 gadus vecais vīrietis, kad tika izvilkts no mašīnas, knapi spēja kustēties un runāt. Viņš bija pārcietis pat -30 grādus lielu salu, iztiekot bez jebkādiem apsaldējumiem. Eksperti uzskata, ka Peteram visticamāk kautkādā veidā ir izdevies nonākt lācim līdzīgā stāvoklī, kas ļāvis viņam mazāk patērēt enerģiju, jo citādi nav izskaidrojams kā viņš ar pāris uzkodām un tikai ar sniega ēšanu spējis izdzīvot visu šo ilgo laiku. Protams viņam palīgā arī nākusi zemā temperatūra, kuras iespaidā vielmaiņa palēninās.

Daudzus pārsteidz tas, ka Peters pats nebija centies meklet glābiņu, jo tuvākā pilsēta bija tikai padsmit kilometru attālumā, un galvenais ceļš arī bija pavisam netālu. Iespējams, viņš tā darīja dēļ lielajām parādsaistībām pret banku, jo negribēja tikt atrasts.

Tessa Montanio bija... Autors: Mūsdienu domātājs Šokējoši stāsti no visas pasaules!
3.

Tessa Montanio bija desmitajā grūtniecības nedēļā, kad ārsti pateica, ka viņai būs dvīnīši. Nedaudz vēlāk viņai tika paziņots, ka tomēr būs trīnīši. Vēlāk gan ārsti vairs nekļūdījās, pasakot, ka Tesai tomēr būs četri bērni – visi puikas. Interesantākasi tas, ka viņi gluži neskaitās četrīši, bet gan divi dvīņu pāri. Šāda iespējamība ir 1 pret 70 miljoniem. Viņa nolēma nosaukt zēnus par Ace, Blane, Cash un Dilanu, jebšu konkrētāk, bērnu vārdi sākas ar pirmajiem 4 alfabēta burtiem.

Peidža Ārhusa ir... Autors: Mūsdienu domātājs Šokējoši stāsti no visas pasaules!
4.

Peidža Ārhusa ir uzdrošinājusies aplūkot un parādīt Keniju tādu, kādu to redz savām acīm. Kenijā sievietēm nav nekādas teikšanas, turklāt, tur ir fiksēti daudzi izvarošanas gadījumi, kuros izvarotāji uzbrukuši tūristiem/žurnālistiem, tādēļ šīs sievietes drosme ir neiedomājama. Peidža ceļoja cauri visai Kenijai. Viņa bija pat tur, kur pirms trīs dienām Somālijas pirāti bija nolaupījuši divus tūristus. Pēc viņas teiktā, interesantākais atgadījums Kenijā bija saruna ar kādu vietējo kenijieti. Peidža viņam jokojoties pateica, ka ja viņa krāptu savu vīru šī ceļojuma laikā, vīrs viņu nogalinātu. Uz to šis vietējais pavisam nopietni atbildējis, ka viņš tāpat izdarītu ar savu sievu. Kas vienam joks, tas otram realitāte.

Pirms nedēļas 15 martā kāds... Autors: Mūsdienu domātājs Šokējoši stāsti no visas pasaules!
5.

Pirms nedēļas (15. martā) kāds 35 gadus vecs bezpajumtnieks pārskrēja pāri 3 joslām un stājās braucošu auto priekšā, lai tie apstātos. Izrādās, viņš to darīja, lai cilvēki dēļ lielā ātruma neietriektos mašīnā, kurai priekšā viņš bija nostājies. Bezpajumtnieks bija pamanījis, ka autovadītājai kļūst slikti un viņa zaudēja samaņu, tādēļ riskējot ar savu dzīvību centās palīdzēt. Tas ir apbrīnojami, ka cilvēks, kuru, visticamāk, katru dienu cilvēki ignorē, kuru citi neievēro, riskē citu labad. Pēc kāda aculiecinieka teiktā, bezpajumtnieks to darījis tikai un vienīgi aiz labas sirds. Kad viņam pajautāja, kādēļ tā darījis, viņš atbildēja, ka kādam tas vienkārši bija jādara. Tā tikai sagadījies, ka tas bija viņš. Īsts godavīrs!

Scaronenona Golpina 36 gadus... Autors: Mūsdienu domātājs Šokējoši stāsti no visas pasaules!
6.

Šenona Golpina, 36 gadus vecā vientuļā māte, ir pirmā sieviete Afganistānā, kas braukusi ar kalnu divriteni. 2010. gadā viņa ar to šķērsoja Panšira ieleju. Kā zināms, Āfganistāna ir viena no retajām pasaules valstīm, kurā sievietēm ir aizliegts pārvietoties ar riteni. Šenona aktīvi darbojas projektā ar nosaukumu “Dreamers” (“Sapņotāji”). Projekta mērķis ir izglītot afgāņus, tādējādi ļaujot viņiem lauzt dažādus stereotipus par sieviešu tiesībām. 

2008 gada 25 oktobris ir... Autors: Mūsdienu domātājs Šokējoši stāsti no visas pasaules!
7.

2008. gada 25. oktobris ir bēdīga diena Džeinai un Deivam Grifitiem, jo šajā dienā pazuda viņu suns Sofija, bet tas bija tikai apbrīnojama stāsta sākums. Jahtas braucienā gar Austrālijas piekrasti Grifitu ģimene paņēma līdzi arī savu suni. Tā nu sagadījās, ka viņi sunim vienā brīdī nepievērsa uzmanību un ar to pietika, lai Sofija pazustu. Izrādījās tā,ka suns bija izlecis no jahtas un nopeldējis aptuveni desmit kilometrus līdz 530 hektārus lielajai Kesvičas salai. Uz šīs vientuļās salas Sofija pavadīja 50 dienas, līdz salas reindžers viņu pamanīja un notvēra.

Gandrīz katrs no... Autors: Mūsdienu domātājs Šokējoši stāsti no visas pasaules!
8.

Gandrīz katrs no puišiem ir nodomājis vai kādreiz teicis, ka ja viņam būtu krūtis kā tai un tai meitenei, viņš tās visu laiku čamdītu. Bet realitātē tas tik rožaini nemaz nav. Trijiem brāļiem no Dominikānas republikas nācās izjust citu smieklus, raidītus viņu virzienā. Tas bija tādēļ, ka brāļiem retas ģenētiskas slimības iespaidā auga krūtis. Tā kā trīs brāļu ģimenei nebija naudas, lai veiktu plastisko ķirurģiju, viņiem atlika vien cerēt, ka notiks brīnums. Un tā notika. Doktors Pedro Antonio Delgado padzirdēja par puišu diezgan briesmīgo dzīvesstāstu un nolēma viņiem palīdzēt. Un tā nu visi trīs brāļi, katrs pavadot zem skaupeļa 2 stundas, atbrīvojās no krūtīm un beidzot varēja dzīvot normālu dzīvi.

41 gadu vecu vīrieti... Autors: Mūsdienu domātājs Šokējoši stāsti no visas pasaules!
9.

41 gadu vecu vīrieti Alabamas štatā sakoda beigta čūska. Draugs viņam bija nosūtījis netālu no savām mājām noķerto čūsku, kurai bija nocirtis nost galvu. Vīrietis bija sācis pa rokām kustināt čūskas galvu, līdz netīšām viņa pirksts ieslīdēja čūskai mutē un reflektīvi tā aizcirtās. Lai gan sākotnēji kungs nevēlējās doties pie ārstiem, tomēr čūskas indes radītie simptomi lika sevi manīt. Galu galā viss beidzās labi, jo vīrietis ASV medicīnas centrā tika izārstēts. Šis pagaidām ir vienīgais reģistrētais gadījums, kad kādu sakodusi beigta čūska.  

Arī policisti kļūdās Tā... Autors: Mūsdienu domātājs Šokējoši stāsti no visas pasaules!
Autors: Foto: REUTERS
10.

Arī policisti kļūdās. Tā gadījās arī Lielbritānijas pilsētas Suseksas policistam, kad izrādījās, ka viņš 20 minūtes ķerstīja pats sevi. Suseksas policjias TV operators bija pamanījis kādu aizdomīgu vīrieti, kurš bija ģērbies cilvilajās drēbēs un nolēma, ka policijai derētu viņu pārbaudīt. Operātors visulaiku deva norādes, kur šis aizdomīgais vīrietis iet, tādēļ policistam nemitīgi bija sajūta, ka viņš atrodas netālu no šī cilvēka. Tā nu šis policists tika dzenāts no vienas vietas uz otru, līdz operātors saprata, ka viņš jau ir tā aizdomīgā persona. Interesanti, ka šī notikuma datumu neviens policists neatceras, jo viņi visi darbā bija tik ļoti par to visu smējušies, ka piemirsa piefiksēt.  

 

 

 

 

Paldies, ka izlasīji šo rakstu!

 

Citi interesanti raksti, protams, <šeit>!

PS: Lūdzu ieliec rakstam tavuprāt atbilstošo vērtējumu - "+" vai "-".

P.P.S: Ja vēlies, lai taptu arī nākamā daļa, tad, lūdzu, paud arī to savā komentārā! ;)

6
1288
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [18]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
twist avatars
Medaļa Gada raksts 2014Medaļa Gada raksts 2014Medaļa Gada spoks 2014
  twist 22.03.14 00:23
25
0
Man ļoti patīk, ka lasot tavus rakstus, tu sāc lasīt, un tad nevari pārtraukt, līdz neesi izlasījis līdz galam!
Dusmīgs Bebrs avatars
Medaļa Man patīk Spoku FacebookMedaļa ApokalipseMedaļa Riesta laiks
  Dusmīgs Bebrs 22.03.14 01:09
5
0

atbildot uz Mūsdienu domātājs komentāru " Varu vēl kādu daļu uztaisīt ;) " Taisi tik augšā! 

maarts avatars
Medaļa FledermausisMedaļa KlaunsMedaļa Veiksmes lāde
  maarts 22.03.14 00:27
5
0
ir ok. Tīri interesanti. Ja būtu vairāk svaigas ziņas, būtu labi, jo visādas vecās jau apnikušas. =)
Mūsdienu domātājs avatars
Medaļa HītsMedaļa ĢenerālisMedaļa Gada raksts 2014
  Mūsdienu domātājs 22.03.14 00:32
3
0

atbildot uz maarts komentāru " ir ok. Tīri interesanti. Ja būtu vai... " Varu vēl kādu daļu uztaisīt ;)

kapuracējs avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa Dienas domaMedaļa Vilkaču klana biedrs
  kapuracējs 23.03.14 18:50
2
0

8*Daudzas sievietes viņus apskausztu.

rudaislaacis avatars
Medaļa JubilārsMedaļa Dienas joksMedaļa Mario
  rudaislaacis 22.03.14 16:00
2
0

atbildot uz proviking komentāru " 10ais gaidjuma nebija kartigi apdo... " Ne jau pats policists vainīgs bet gan tas policijas operators kas skatoties novērošanas kamerās deva komandas nepazina to policistu. Un līdz ar to pa rāciju lika viņas pašam sevi izsekot.

DaruKoGribu123 avatars
Medaļa TeamworkMedaļa JubilārsMedaļa Sertificēts spoks
  DaruKoGribu123 22.03.14 12:04
2
0

Nevaru vien sagaidīt tavu nākošo interesanto rakstu!

P.s + no manis saņēmi :))

luvazhels avatars
Medaļa SuperautorsMedaļa UberziņaMedaļa Moderatora favorīts
  luvazhels 22.03.14 00:14
2
0

Laba daudz nevajag. 

TheSecretXMX avatars
Medaļa Spoks
  TheSecretXMX 27.05.14 09:02
1
0
Interesants raksts! + un gaidu nākamo daļu ;)
Cara Delevingne avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  Cara Delevingne 23.03.14 20:59
1
0

 

proviking avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa NostradamsMedaļa Maska
  proviking 22.03.14 23:02
1
0

atbildot uz rudaislaacis komentāru " Ne jau pats policists vainīgs bet gan tas pol... " nu es jua par to pashu saku, vnk blons vai apdolbijies ments pie monitora

Moonie avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa SpoksMedaļa Tulpīte
  Moonie 22.03.14 12:25
1
0

interesants raksts

wega avatars
Medaļa Man patīk Spoku FacebookMedaļa RecidīvistsMedaļa Sociālists
  wega 22.03.14 11:57
1
0

Plusiņš pelnīts + man patika!

Attiecībā uz 1. faktu - es zinu dažus šādus cilvēkus, gadiem tā dzīvo, tiem arī, atskaitot iepilinātas rīklē pareizās vielas, nekas cits nav vajadzīgs...

kickaaa avatars
Medaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa CacansMedaļa Bakalaurs
  kickaaa 22.03.14 01:48
1
0

:)

Mūsdienu domātājs avatars
Medaļa HītsMedaļa ĢenerālisMedaļa Gada raksts 2014
  Mūsdienu domātājs 22.03.14 00:25
1
0

atbildot uz twist komentāru " Man ļoti patīk, ka lasot tavus rakst... " Paldies. Cenšos. :)

Leons Kimmelis2 avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa Spoks
  Leons Kimmelis2 09.09.18 16:24
0
0

 Labi  pastrādāts,ļoti interesants raksts. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 22.03.14 23:45
0
1

Nu tās krūtis jau varēja atstāt. 

proviking avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa NostradamsMedaļa Maska
  proviking 22.03.14 09:31
0
1

10ais gaidjuma nebija kartigi apdolbijies ments, via pilnigi blonds?