Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
145

Šāds bija jautājums, kas mocīja cilvēkus no 1948. g. līdz 1958. g., kad pēdējo reizi tika atrastas milzīgas trīspirkstu pēdas kādā no Floridas pludmalēm.

Viss sākās 1948. g., kad vairāki cilvēki Kliervateras pludmalē Floridā atrada 28 cm platas un 35 cm garas trīspirktu pēdas. Vēlāk tika ziņots par tādām pašām pēdām pie Suvanī upes, kas ir 60 km iekšzemē. Jauns pāris tāpat pastāstīja arī par milzīgu dzīvnieku, kas esot iznācis no okeāna un uzmācies viņiem. Vēlāk milzīgo pingvīnu esot pat redzējuši no attāluma. Tas esot bijis 4,5 m garš un ar aligatoram līdzīgu muti.

Drīz vien pēdas sākas... Autors: Lestets Šokējoši: Vai milzīgs pingvīns Floridā?
Attēls no: unsplash.com
1. Drīz vien pēdas sākas parādīties daudzās vietās. Tām pievērsa uzmanību vietējās avīzes. Publikas reakcija bija dažāda. Daži bija tuvu panikai, jo pa pludmalēm klīstot milzīgs laika aizmirsts monstrs (tā to nosauca vienā no avīzēm). Citi bija skeptiski. Kas gan par dzīvnieku varēja atstāt tādas pēdas, ja tā bija krāpšanās, tad kāpēc gan tik ļoti censties? Šis notikums piesaitīja arī zoologa Ivana Sandersona uzmanību, kas esot vienmēr meklējis lietas, kas padarītu viņu slavenu. Viņš bija piedalījies vairākās Āfrikas ekspedīcijās Britu muzeja uzdevumā. Viņš bija tas, kas radīja terimu "kriptozooloģija". Pēc "New York Herald-Tribune" lūguma viņš pavadīja Floridā divas nedēļas pētot atstātās pēdas un intervējot lieciniekus. Beigu beigās viņš nonāca pie secinājuma, ka tā nevar būt krāpšanās. Viņš pat esot redzējis to būtni, kad lidojis virs Suvanī upes! Tas esot bijis milzīgs putns, viņš apgalvoja. Viņš nomira 1973. g., tā arī neuzzinot patiesību.
Scaronis notikums ir kļuvis... Autors: Lestets Šokējoši: Vai milzīgs pingvīns Floridā?
Attēls no: www.tampabay.com
2.

Šis notikums ir kļuvis par daļu no vietējās vēstures, bet nekāda milzīga pingvīna nebija. Tonijs Signorini bija pingvīns - viņš bija tas, kas tās uzvilka un pastaigājās ar tām pa pludmali. Savukārt visu blēdīšanos izdomāja viņa bijušais boss Als Viljamss pēc tam, kad "National Geographic" esot ieraudzījis dinozaura pēdas.

Par to Tonijs Signorini atzinās tikai 1988. g. Laikā, kad par milzīgo pingvīnu atcerējās tikai daži kvēlākie Ivana Sandersona fani, kas pat pēc šīs atzīšanās turpināja uzskatīt, ka kaut kāds milzīgs dzīvnieks tomēr esot bijis.

Kā Tonijs pastāstīja, tad pēc pēdu uztaisīšanas kāds cits tās esot tās "atklājis" un paziņojis par to avīzēm, tas attiecās uz tā dēvētajiem lieciniekiem - tie esot bijuši Ala draugi un paziņas.

Pats Tonijs Signorini nomira... Autors: Lestets Šokējoši: Vai milzīgs pingvīns Floridā?
Attēls no: www.tampabay.com
3.

Pats Tonijs Signorini nomira 2013 g. 91 gada vecumā atstājot savam dēlam diezgan neparastu mantojumu. Kad Tonija dēlu apmeklēja vietējā muzeja darbinieki, viņš esot izteicies, ka vēl neesot izdomājis ko darīt ar šīm kājām.

0
145
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [5]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 16.06.19 17:37
4
0

Eh, kā dažiem cilvēkiem patīk nopelnīt uz viltus sensācijām!

Tagad, kad esam iemācījušies taisīt ļoti ticamas video simulācijas, ne to vien pieredzēsim.

Anonīms
motorhead 16.06.19 18:38  
2
0

atbildot uz norlatvija komentāru " Eh kā cilvēkiem patīk sensācijas!!! ... "

Un tās rada ZOOLOĢISTI....

PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 17.06.19 04:12
2
0

Joki ir laba lieta ,diemzel citreiz istus atradumus uznem skeptiski ,atceroties par tadu ,,jokdaru,, darbiem .

norlatvija avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Vilkaču klana biedrs
  norlatvija 16.06.19 15:49
0
0

Eh kā cilvēkiem patīk sensācijas!!!

shvillis66@speles avatars
Medaļa Krustvardu superrecidivistsMedaļa Zoles recidivistsMedaļa 100 atminetas miklas
  shvillis66@speles 17.06.19 00:50
0
0