Pasaulē ir šķiet simtstūkstošiem salu, taču kuras no tām ir visdīvainākās, to mēs tulīt noskaidrosim
Sešas pasaulē dīvainākās salas12
Neapoles piekrastē, Itālijā, atrodas kāda ļoti dīvaina sala, ko vietējie sauc par nolādēto salu, tās ir divas pavisam parastas klintis, kuras savā starpā ir savienotas ar mazu tiltiņu. Kapēc to sauc par nolādēto salu? Stāsts sākas ar 1920. gadu, kad kāds šīs salas īpašnieks atrasts turpat miris, mistiskā nāvē, pāris mēnešus vēlāk šī salas īpašnieka sieva, atrasta noslīkusi. Ar to viss nebeidzas, nākamais īpašnieks, šajā salā gāja bojā ar sirdstrieku, taču nākamais īpašnieks dzīvodams šajā salā tika nogādāts psihiatriskajā slimnīcā, kur viņš izdarījis pašnāvību. Šajai salai bijuši neskaitāmi īpašnieki, kuri piedzīvojuši nelaimi vai pat letālu iznākumu, tieši tāpēc šī sala stāv tukša jau 5 gadus un neviens īsti neuzdrošinās to iegādāties savā īpašumā.
Okošima ir kāda sala Japānas piekrastē, kas ir apsēsta ar savvaļas trušiem. Bet stāsts slēpjas senākā pagātnē. Uz šīs salas pēc otrā pasaules kara Japāņi izgatavoja ķīmiskos ieročus, bet lai tos pārbaudītu uz šo salu tika transportēti tūkstošiem trušu. Tā nu šie dzīvnieki šeit mīt jau kopš otrā pasaules kara beigām, šī sala ir diezgan populārs tūrisma objekts.
Šī sala atrodas Meksikā netālu no Mehiko pilsētas, kādā kanālā. Sala tiek dēvēta, kā "Leļļu sala" un tā ir burtiski apsēsta ar lellēm. Stāsts ir par kādu meitenīti, kas mistiski noslīka un pazuda šajos kanālos, meitenītes tēvs pēc viņas nāves pievērsās Dievam un sludināja, ka šo salu esot apsēduši demoni un, ka tajai ir uzlikts lāsts, tapēc šī sala ir jāsvēta ar lellēm. Dīvaini ir tas, ka pats šis tēvs noslīka tajos pašos kanālos, kur viņa meita. Vēl šodien šī sala ir ļoti iemīļota turistiem.
Ziemassvētku sala atrodas Indijas okeānā, kas pieder Austrālijai. 63 % no šīs salas ir dabas aizsargājama teritorija, kas ir slavena ar savu dabas krāšņumu. Šī sala ir slavena ar savu lielo krabju daudzumu un tas, kā šie krabji dzīvo uz salas. Lielāko gada daļu šie krabji dzīvo lapkoku mežos, taču sākoties lietus sezonai tie ir spiesti doties atpakaļ jūrā. 120 miljoni krabji veic vairāk nekā 10 kilometru garu ceļu līdz okeānam. Daudz krabji arī nepabeidz savu ceļu līdz okeānam, jo ceļā var sastapties ar sarkano skudru kolonijām, kas krabjus nonāvē.
Šī sala atrodas Filipīnās, kas atrodas ezerā, bet ezers atrodas vulkāna krāterī, tieši ar to, šī sala ir unikāla, sala izveidojusies no tāda kā torņa, kas stiepjas no vulkāna krātera, jeb ezera grunts līdz pat ūdens līmenim un pat augstāk. Man šķiet, jebkurš vēlētos pastāvēt uz šīs salas un padomāt, es atrodos uz salas, kas atrodas ezerā, kurš izveidojies vulkāna krāterī.
Taširojima sala atrodas Japānas piekrastē, kas tiek dēvēta par "Kaķu salu", uz šīs salas dzīvo aptuveni 100 cilvēku, taču uz katru šīs salas iedzīvotāju ir trīs kaķi, kas brīvā dabā pastaigājas pār šo salu. Jautāsiet, kapēc tik daudz kaķu? Stāsts sākās ar to, ka 18 gadsimta beigās uz šīs salas atradās zīdtārpiņu fabrikas un lai peles tās neizpostītu, tad talkā nāca kaķi, kas peles burtiski izsvēpināja no salas. Šobrīd sala ir populārs tūrisma objekts.