local-stats-pixel

Šausmu stāsti par dzīvi Sibīrijas gulagos14

599 2

Sibīrijas darba nometnēs un cietumos, kas tika saukti par gulagiem Staļina laikā, dzīve bija īstā elle. Par šo elli zināja vien retais līdz 19.gadsimta beigās laikrakstos sāka parādīties ziņojumi par to, kā bija būt tur ieslodzītam.

599 2 14 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 14

0/2000
Religijas del esam atpalikusi attistiibaa par vismaz 600 gadiem un varas&naudas del uz kadiem 100 gadiem ari. Paslaik attistiba notiek loti minimala, parsvaraa visur bizness un Latvijai lidz Japanas attistibai vel vismaz 30gadi
19 4 atbildēt

Pat izlasīju. Saista šādas tēmas.

11 0 atbildēt

Cilvēku nežēlībai nav robežu. 

10 1 atbildēt
Interesanti.. +
4 0 atbildēt

 emotion 

3 0 atbildēt

Gulags kā jēdziens attiecināms un komunistu koncentrācijas nometnēm . Liela daļ faktu ir par cara laika katorgām un cietumiem, kuri ir nepatiesi jo ņemti no padomju laika publikācijām kurās cara režīms tika diskriditēts un fakti izdomāti .

1 0 atbildēt

Stipri šaubos vai apsūdzētajiem vīriešēm ļāva izvēlēties sievu emotion Drīzāk tie karavīri tās babenes rāva  priekšā, sita un pazemoja.

1 0 atbildēt

Nežēlīgi. emotion 

0 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt
Neprecēti apsūdzētie vīrieši tad tika laisti iekšā izvēlēties sev sievu. Sievietes nedrīkstēja teikt nē, un precības notika uzreiz pēc tam. Sieviešu dzīve šeit nebija labāka par vīriešu. Bija vairākas instances, kur sievietes tika sistas, pērtas un spārdītas. mmm
0 0 atbildēt

😨

0 0 atbildēt