Pēc tam, kad zviedru asins donori noziedo asinis, viņi telefonos saņem īsziņu ar tekstu „Paldies!”. Nākamā īsziņa pienāk tad, kad donora asinis tiešām tiek izmantotas dzīvības glābšanai.
Kad ASV pirmo reizi parādījās ātrgaitas vilcieni, liela daļa sabiedrības ticēja, ka tie nav piemēroti sievietēm. Sieviešu ķermeņi neesot piemēroti ātrumam 80 km/h. Viņu olnīcas izlidotu no viņu ķermeņa, ja viņas pārvietotos šādā ātrumā.
Ir kāda astoņkāju suga, kura aprūpē savas olas (kurās ir bēbītis) 53 nedēļas. Tajā laikā astoņkājis neko neēd un galu galā nomirst.
Kāds vīrietis reiz iemācījās no galvas visu franču valodas vārdnīcu, lai uzvarētu Francijas Scrabble čempionātā. Turklāt viņš pats nerunāja franciski.
1965.gadā tika izgudrota mašīna, kura ar centrifūgas spēku palīdzētu sievietēm dzemdēt. Sieviete tiktu griezta uz riņķi, kamēr bēbis izlido ārā un tas tiktu noķerts tīklā, kurš nostiepts zem sievietes.
Japānā asins grupa ir apmēram tik nozīmīga, cik horoskops pie mums. Nereti cilvēkiem iepazīstoties tiek uzdots jautājums „kāda ir tava asinsgrupa?” un asins grupām tiek veidoti līdzīgi apraksti kā horoskopiem.
Ziloņi zina, ka ir jānāk pie cilvēkiem pēc palīdzības (piemēram, ja viņi ir ievainoti vai saindējušies). Viņi bieži vien var noiet vairākus kilometrus, līdz atrod cilvēkus.
Ir pierādīts, ka laimīgas govis tiešām dod vairāk piena. Pat vienkārši saucot govis katru savā vārdā viņu dotais piena daudzums pieaugs par 3,5%.
Tipiskai mikroviļņu krāsnij vairāk elektrības patērē tā digitālais pulkstenis, nevis paša ēdiena uzsildīšana.
Japānā kāds uzņēmums piedāvā iespēju noīrēt vīrieti, kurš ieradīsies pie tevis birojā, skatīsies ar tevi bēdīgus video un noslaucīs tavas asaras, kad tu sāksi raudāt.
Govs dod vairāk piena, ja kūtī pasaka: "Kas mums šodien būs - piens vai liellopa gaļa?"