Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
185

Nu ,protams būt slavenam ir ļoti viegli! Ne vella! Protams atrodas cilvēki ,kam patīk ta slavenība ,bet kādam ne. Kaut arī poltiķus nevar klasificēt par slavenībām ,tie spēj tautas mīlestību pret sevi ,tautas naidā.

Tautas mīlestība ir ļoti grūti nopelnēma un saglabajama vērtība ,tāpēc to zaudējot, politiķis vai slavenība ir pakļauti briesmām un attentāts cilvēkiem liekas darbība ,kas spētu atbrīvot cilvēkus no tiem nevēlamā cilvēka, bet bieži vien par atentātu upuriem kļūst revolucionāri cilvēki un cilvēki ,kas spētu paveikt apvērsumu pret valstī valdošo valdību.

Jūlijs Cēzars bija... Autors: REDĪSS Pasaulslaveni atentāti ,kuri izdevās.
1.

Jūlijs Cēzars

bija romiešu politiskā figūra gan saistībā ar armiju ,gan sabiedrību un visu pārejo. Jūlijs Cēzars vai arī Jūlijs Gajs Cēras dzīvoja 1.gadsmtā. p.m.ē un bija Romas Impērjias diktators. Slavens viņš kļuva ar saviem veiksmīgajiem kara gājieniem un cilvēki romas impērijā viņu vienkārši mīlēja.Cēzaru nogalināja vairāki Romas senatori ,ieskaitot viņa draugu Brūtu . Cēzars nomira no 23 nažu dūrieniem . Pēdējos vārdus ,ko ir teicis Jūlijs Cēzars bija :"Kai su technon ? " kas bija adresētas Brūtam un nozīmē "Arī tu mans bērns?" iespējams ,ka Brūīts bija Jūlija Cēzara dēls ,jo viņa māte bija viena no viņa mīļākajām. Uz to brīdi ,kad cēzars nomira viņam bija 57 gadi.

Džons Lenonsbija mūziķis un... Autors: REDĪSS Pasaulslaveni atentāti ,kuri izdevās.
2.

Džons Lenons

bija mūziķis un miera aktīvists. viens no slavenās grupas "The Beatles" dalībniekiem. "The Beatles " pastāvēja no 1960.gada līdz 1970.gadam un tad arī Džons lenons uzskāka savu solokarjeru. Džonu Lenonu nogalināja 1980.gada 8.decembrī kāds psihiski nelīdzsvarots fans-Marks Čepmens. Ņujorkā Čepmens iekliedzās :"Lenona kungs!", Lenons pagriezās un viņam iešāva. nāvējošais šāviens trāpija Džona Lenona aortā. Kad Dakotas policdistu komanda veda viņu uz slimnīcu policijas automašīnā,  aizmugurējā sēdeklī viņš"kunkstēja". Kad viens no policistiem juatāja lenonam: "Vai jūs zināt ,kes esat?" ,Džons Lenons mēģināja unāt ,bet spēja izdvest tikai burbuļojošas skaņas. Pa ceļam uz Rūzvelta slimnīcu slavenais mūziķis nomira.

Džons F KenedijsAsv... Autors: REDĪSS Pasaulslaveni atentāti ,kuri izdevās.
3.

Džons F. Kenedijs

Asv 35.prezidents.Cilvēki viņu ir iegaumējušu ļoti jauneklīgu ,jo prezidenta amatā viņš stājās 43 gadu vecumā un spēja paveikt ļoti daudz  un agrāk viņš bija senators 36 gadu vecumā. Kaut arī tauta viņu mīlēja atradās cilvēki bija pret viņa valdību. 1963.dad 22.novembrī ,kad Kenedijs Teksasas pilsētā Dalasā piedalījās parādē tika paveikts atentāts. Kenedijam iešāva galva Lī Harvijs Osvalds.

Autors: Foto: © Bettmann/CORBIS
Mahatma GandijsMohandass... Autors: REDĪSS Pasaulslaveni atentāti ,kuri izdevās.
4.

Mahatma Gandijs
Mohandass Karamčads Gandijs vai arī kā mums visiem zināmais Mahatma Gandijs bija Indijas politiskais un garīgais līderis ,kā arī Indijas netkarīgās kustibas vadītājs. Viņš bija indiešu jurists ,politiķis, domātajs un viens no Indijas nacionālās atbrīvošanas kustības iedvesmotājiem un iedeologiem, kura izveidotā nevardarbīgās pretošanās koncepcija -satjagraha 20.gadsimta vidū ietekmēja koloniālisma izzušanu. 1948.gada 30.janvārī pibliskas rituāla izpildīšanas laikā nogalināja hinduistu fanātiķis Nathurams godze ,sašaujot Gandiju ar revolveri.

Martins Luters Kingsbija ASV... Autors: REDĪSS Pasaulslaveni atentāti ,kuri izdevās.
5.

Martins Luters Kings

bija ASV mācītājs, Afroamerikāņu cilvēktiesību aktīvists un Nobela miera prēmijas laureāts. Mērķu sasniegšanai izmantoja Ganduija nevardarbīgās pretošanās principus. 1964.gadā ieguva Nobela miera prēmiju. ASV kopš 1986 gada  katra Janvāra 3. pirmdiena tiek uzskatītapar Martina Lutera Kinga dzimšanas dienu un  federālā brīvdiena.  1968.gada 4, aprīlī M.L. Kingu  noslepkavoja. Viņš viesojās memfisā, Tenesī štatā  ,lai organizētu palīdzību streikotājiem atrkritumu un uz viesnīcas balkona viņu nošāva.

1
185
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [1]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 07.07.15 17:19
1
1

Tur visi izņemot Lenonu bija paši vainīgi!!