Vai vismaz daži no tiem.
Dzīvnieki, kas, ja vēlētos, bez problēmām varētu nogalināt cilvēku.
Vai vismaz daži no tiem.
Dzīvnieki, kas, ja vēlētos, bez problēmām varētu nogalināt cilvēku.
Āfrikas savannas zilonis ir lielākais sauszemes dzīvnieks. Pateicoties tā lielajam izmēram, agresīvs Āfrikas zilonis spēj būt ļoti bīstams, ja tam ceļā gadās kāds cilvēks. Tam ir arī ārkārtīgi laba dzirde un oža, cilvēkus tas spēj saost pat no liela attāluma.
Ātrums un spēks nav vienīgie iemesli, kādēļ lauvas varētu būt cilvēkiem ļoti bīstami dzīvnieki. Nelaime ir arī tā, ka lauvu mātītes uzbrūk baros. Vienas ķepas vēziens jau var nonest tev galvu, tātad kodiens nemaz nav vienīgais, no kā šeit ir jābaidās.
Ūdens bifelis ir ļoti spēcīgs dzīvnieks un biezi tas ir arī ārkārtīgi neparedzams. Nereti ziņots par gadījumiem, kad tas uzbrucis, par spīti tam, ka nav ticis provocēts. Statistika rāda, ka tas nogalinot vidēji 200 cilvēku gadā. Šo dzīvnieku āda ir tik bieza, ka par sašauts tas var turpināt uzbrukumu.
Komodo varāns nav īpaši izvēlīgs, ko likt vakariņu galdā. Šī dzīvnieka ēdienkartē ietilpst daudzas lietas, ieskaitot cilvēku, ja ir izdevība. Nogalinot, šis dzīvnieks spēj ātri un nežēlīgi. Tomēr statistiski skatoties, varāna izraisītas cilvēku nāves notiek reti, un tas ir divu iemeslu dēļ. 1. Cilvēkiem nav biežs kontakts ar šo dzīvnieku. 2. Komodo varāns barojas apmēram reizi mēnesī.
Ods, jā, tieši tā, ir viens no bīstamākiem dzīvniekiem uz pasaules. Paša oda kodiens, protams, nav nāvējošs, taču tas pārnēsā daudzas slimības un parazītus, ieskaitot malāriju, kas, pat apārstēta, var atkārtoties un izraisīt cilvēka nāvi.
Nīlzirgs tiek pieskaitīts pie pasaules bīstamākiem dzīvniekiem. Tas nav gluži tādēļ, cik briesmīgi plati tas spēj atvērt savus žokļus, bet gan drīzāk to spēka un neparedzamās uzvedības dēļ. Lai gan tie ir zālēdāji, ir zināmi vairāki gadījumi, kad nīlzirgs pēkšņi uzbrucis cilvēkam.
Viena no kubomedūzu klases pārstāvēm – jūras lapsene. Jūras lapsene nogalina pieaugušu cilvēku 30 sekundēs. Labā ziņa – pateicoties tam, ka tā spīd, pastāv iespēja, ka tu to laicīgi pamanīsi.
Sālsūdens jeb šķautņgalvas krokodils no visiem pārējiem saviem radiniekiem ir atzīts par visbīstamāko. Arī šis īpatnis nav īpaši izvēlīgs, ko likt uz šķīvja, un lielākai daļai dzīvnieku nav nekādas izredzes pret sālsūdens krokodilu tā stipro žokļu dēļ. Tas tur savu upuri zem ūdens līdz tas (upuris, protams) noslīkst.