1970. gada rudens sezona
1970. gada vasaras sezona, kleitas jaunietēm un cepures.
1970. gada rudens sezona
1970. gada vasaras sezona, kleitas jaunietēm un cepures.
1968. gada rudens sezona
1970. gada pavasara sezona
1970. gada pavasara sezona
1970. gada vasaras sezona, kleitas jaunietēm
1970. gads
1970. gada pavasara sezona
Man nebūtu iebildumi, ka šāda mode būtu arī pašlaik, vismaz nav saplēstas drēbes un izvirtušas padauzas.
Tas viss tikai modes ateljē, reāli dzīvē to pašu sūdīgo vienkrasaino lupatu tikai ar blatiem dabūt varēja.
Padomju laikos bija tomēr liela audumu izvēle no tīras vilnas, lina, kokvilnas, bet visi dzinās pēc ārzemju sintētikas. Ar gatavo produkciju bija sliktāk, nebija lielas izvēles, jo rūnīcās ražoja lielas partijas. Modes žurnāli arī bija deficitprece.
Dfeicitprece bija pat tapetes. Savām saimniecības mājas sienām noziedoju visus pa blatu sakrātos modes žurnālus. Ar to laiku labākajiem modes žurnāliem vēl šodien ir izlīmētas sienas un ar interesi vienmēr aplūkoju.
Bija, jau bija PSRS laikā interesantas lietas, tikai lielākā daļa bija tīri izrādīšanās - pokazuhas līmenī, un līdz parastai tautai nonāca labākajā gadījumā reti, un ar lielu blatu palīdzību. Pēc savas pieredzes - esmu dzimis 1967.g , atceros kādas problēmas Rīgā bija skolas formas iegādei (esmu gara auguma), regulāri braucām uz Igauniju pirkt,labu apavu iegāde utt. Tas pats bija arī visās citās jomās. Bet par rakstu protams lieku +
Izskatās ļoti glīti un tam laika posmam atbilstīgi. Domājams, ka dizaineriem tomēr bija pieejama info par to, kas notiek aiz Dzelzs aizkara, tāpēc tie modeļi ir pat ļoti stilīgi (manuprāt). Tikai problēma iekš tā, ka dzīvē tā tērptus cilvēkus nevarēja satikt. Paskatieties savu vecāku vai vecvecāku bildes, tad redzēsiet, ka līdz viņiem šī mode nemaz nav aizgājusi.
Patiesiibaa mode atkaartojaas,viss,ko tagad izdomaa,sen jau ir bijis/izdomaats,tikai ar muusdienu pieskannu...
4. riTTiigs Pariizes stils
Par komentiem: vispaabaa paarsvaraa piipli nejeedz, ko runaa
Tas viss tika ražots 1.eksemplārā,tad no visas savienības veda uz Maskavu,kur speciāla komisija vērtēja katru model,komisijā bija vecenes,kurām nebija jēgas no apģērba,bet bija jēga kā padomju sieviete izskatīsies šajā apģērbā,t;apēc ļoti daudz kolosālu modeļu neizgāja tautās.
Mēsls esi tu pats, ja atļaujies tā rakstīt , uzraksti pats ko jēdzīgu, pēc tam muldi atradies kritizētājs