98

 2209  3

Šādas mini valstis ir sastopamas visā pasaulē.Reizēm šādām valstīm pieder teritorija, kas nav lielāka par piemājas zemes gabalu.Lai arī nav atzītas, tās ir izstrādājušas savu konstitūciju, tām ir savi karogi un pat nauda, tiek organizētas vēlēšanas.Šo valstu izveidošanās iemesli ir dažādi- protesti pret pastāvošo kārtību, lai izvairītos no nodokļu maksāšanas vai vienkārši milzīgas ambīcijas, būt karalim savā karaļvalstī.

Komentāri 98

0/2000

Es arī uztaisīšu savu valsti

 0  0 atbildēt

9. galīgi traka valsts

 0  0 atbildēt

LABS!

 0  0 atbildēt
Labs raksts
 0  0 atbildēt
+++ par so rakstu
 0  0 atbildēt

Ventspili aizmirsi!

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

Vispār ja runājot par mūsu planētu. Te nekas nav atklāts kas ir īstās valstis. Es tagad zinu, ka īstās valstis ir 197 valstis, a pārējās ir ANO valstis. Bet mazs vai zin, arī tās 197 valstīm, arī pieder citai valstij? Piemēram Kosova. Kosova jau piederēja kādreiz Serbijai, un tā pasludināja savu neatkarīgu valsti no 2007.gada 17.februārī, bet vienalga Serbija nevēlas, lai Kosova būtu par valsti. Bet es pats uzskatu, ka Kosova ir pilnvērtīga valsts, gan nav Serbija, un arī nav kāda Albānija. Albāņi ar Serbi, jau tur cīnās par to Kosovu, kurai piederēs. Tas pats runājot arī ar Melnkalni. Kāpēc Serbija nedusmojās par Melnkalni? 

Ņemot vērā arī par Taivānu. Es uzskatu, ka Taivāna arī ir valsts un viena no bagātakajām Āzijas valstīm. Bet tā skaitās kā Ķīnas republika. Vai tad ķīniešiem ir par mazu platība, mazs iedzīvotāju? Piemēram Honkonga un Makao gan nav valsts, bet tās ģeogrāfu zinātnieki uzskata bieži uzskata, ka Honkonga un Makao ir valstis, bet Taivāna nav pieminēta kā valsts. Tad ja es par šiem gadiem nodarbojos par 197 valstīm. Kas ir bāgātas, ar visiem iedzīvotājiem liku. Tad man ņemt nost Kosovu un Taivānu no valstu sarakstu? Nu tak nē, jo tās ir valstis. 

 0  0 atbildēt

Un kur palika Ventspils?

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

Mums jau arī ir savas nepasludinātās republikas- Ventspils un Rīgs.

 0  0 atbildēt

žopas republika ;D

 0  2 atbildēt

Izveido valsti, legalizē marihuānu, pelni milijonus.

 0  2 atbildēt
« 1  2  3  4 »