Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
10
1409

Pasaule ir pārpilna ar noslēpumiem, ekskluzīvām un nepieejamām vietām, par kurām ļaudis nezina, bet cilvēks, pēc savas būtības, ir ļoti ziņkārīgs. Viss nezināmais, nepieejamais, aizliegtais un slepenais urda cilvēku kā „aizliegtais auglis”. Kopējs visām šīm vietām ir viens – konkrētai vietai nepiederošs cilvēks tur noteikti neiekļūs.

II daļa ŠEIT

Daži uzņēmīgi un ar izdomu... Autors: AndOne Nepiederošiem ieeja aizliegta!
1. Daži uzņēmīgi un ar izdomu apveltīti cilvēki pielāgoja dzīvošanai raķešu šahtu ASV Adirondaka kalnos (Adirondack Mountains), kurā iepriekš atradās ballistiskā raķete Atlas F. Patlaban šajā vietā atrodas nacionālais parks, bet šahtā ierīkots pirmklasīgs miteklis ar visu nepieciešamo. Visa iedzīve ir ieslēgta 1 m biezās tērauda sienās, ieiet var cauri masīvām, aptuveni 1 tonnu smagām durvīm. Tur ir viss tas, kas parasti ir sazvērestības teorijas piekritēju mājās, kuri gatavojas vai nu karam vai citplanētiešu atnākšanai. Šo objektu sauc par Silohome. Uz namu – bunkuru ved privāts ceļš, apkārt atrodas ap 40 hektāru meža. Silohome ir aptuveni 200 kvadrātmetrus liela, tai ir 28 logi, angārs, garāža un trīs vannas istabas, gaisa filtrācijas sistēma, autonoms apgaismojums, videonovērošana un citi nepieciešamie labumi. 1958. gadā šī mājokļa celtniecība izmaksāja 18 miljonus dolāru, tagadējā ir ap 100 miljoniem. Bez šī mitekļa ir vēl vairāki līdzīgi, bet šis ir vienīgais, kurā var mēģināt iekļūt. Tikai tad ir jābūt potenciālam pircējam.
Maskavas Metro  2 neoficiāls... Autors: AndOne Nepiederošiem ieeja aizliegta!
2. Maskavas Metro - 2 (neoficiāls slepenas pazemes transporta sistēmas nosaukums) sāka izbūvēt Staļina laikā. PSR Valsts Drošības komitejā šai sistēmai bija nosaukums ar kodu D-6. Krievijas Federālais Drošības dienests un Maskavas Metro administrācija neapstiprina un arī nenoliedz Metro -2 esamību. Baumo, ka Metro - 2 kopējais garums ir pat lielāks nekā sabiedriskā metro garums. Līnija savieno Kremli, FSD kantori, lidostu Vnukovo – 2, pazemes pilsētu Ramenkos un vēl daudzas citas līdzīgas vietas. Vēl to mēdz saukt par Kremļa evakuācijas metro, tā tuneļu diametrs esot 1,5 reizes lielāks nekā parastajam metro. Tam esot 12 komunikāciju līmeņu (caurules, kolektori, šahtas), maksimālais „apdzīvotais” tuneļa dziļums varētu būt 840 metru, tur atrodoties militāristu bunkuri. Tai daļai Metro- 2, kura atrodas Arbata laukuma rajonā piešķirts paaugstinātas slepenības statuss. Arī tagad vēl turpinās tuneļa celtniecība, tikai nepietiekošu līdzekļu dēļ - ļoti lēnām.
Ja esi dzirdējis par ASV... Autors: AndOne Nepiederošiem ieeja aizliegta!
3. Ja esi dzirdējis par ASV bāzi Guantanamo vai Alkatrazu (Alcatraz Island), tad tas ir nieks, salīdzinot ar Supermax (Administrative Maximum Facility). Šajā cietumā ir ieslodzīti 40 visbīstamākie ASV noziedznieki, kuri nekādā gadījumā nedrīkst izkļūt brīvībā. Šī „jaukā” iestāde atrodas Kolorado štatā, Florensē (Florence, Colorado) un ir viens no drošākajiem cietumiem pasaulē. Visi ieslodzītie 23 stundas diennaktī atrodas izolētās vieninieku kamerās, tikai stundu ir atļauts ar kaut ko nodarboties, piemēram – ar fiziskiem vingrinājumiem. Tikai šo vienu stundu viņi drīkst kontaktēties ar citiem cilvēkiem, šajā gadījumā ar apsardzi. Ieslodzītie tur nestrādā, nemācās, kopā neēd, nenodarbojas kopā ar sportu, nelūdz Dievu kopā un netiek atbrīvoti pirms termiņa. Katra kamera ir pilnībā no betona, tualetes ir aprīkotas ar pretaizdambēšanas sistēmu, lai ieslodzītie nevarētu sarīkot „plūdus”. Dušas strādā stingri noteiktos laika periodos, kameru logi ir pavērsti pret debesīm, lai ieslodzītie nespētu saprast kurā cietuma daļā viņi atrodas. Visa Supermax teritorija ir „piebāzta” ar novērošanas kamerām un dažādiem sensoriem, ar sargsuņiem un dzeloņstieplēm. Tam, kas tur iekļuvis, dzīve, faktiski ir beigusies. Supermax ir pati, pati pēdējā vieta, kur varētu vēlēties iekļūt.
Klubs  White039s ir pats... Autors: AndOne Nepiederošiem ieeja aizliegta!
4. Klubs „ White's” ir pats ekskluzīvākais angļu džentlmeņu klubs. To dibināja 1693. gadā itālis Frančesko Bjanko. Dibinātāja uzvārds tiek tulkots kā „Baltais” (White), no kurienes tad arī radies kluba nosaukums. Sākumā tur pārdeva karstu šokolādi, bet vēlāk šī iestāde kļuva par tipisku, privātu džentlmeņu klubu. Klubs ir slavens ar savu „likmju grāmatu”, kurā kluba biedri ieraksta dīvainas derības. No visām dīvainajām derībām, vispazīstamākās ir derības ar likmi 3000 sterliņu mārciņas par to, kura lietus lāsīte pirmā noslīdēs pa loga stiklu. Sievietēm pilnībā ir liegta ieeja šajā klubā. Lai kļūtu par kluba biedru, jāsaņem kāda esoša, godājama biedra uzaicinājums un vēl divu citu kluba biedru atbalsts. Ja tu neesi no karaļu dzimtas vai neesi ārkārtīgi ietekmīgs politiķis vai mākslinieks, laikam uzaicinājumu pievienoties klubam gaidīt ir velti.
Oficiālā Eiropas Savienības... Autors: AndOne Nepiederošiem ieeja aizliegta!
5. Oficiālā Eiropas Savienības sēklu glabātuve tika atklāta uz salas Norvēģijas ziemeļos 2008. gadā, kalna iekšienē Svālbaras Arktiskajā arhipelāgā netālu no Longjērbīenes (Lonyearbyen). Glabātuvi vēl mēdz dēvēt par “Noasa šķirstu” vai “Pastarās dienas velvi”. Krātuves uzdevums ir saglabāt nākamajām paaudzēm dažādu augu šķirņu paraugus tādu globālo kataklizmu gadījumā, kā - kari, meteorītu krišana, temperatūras izmaiņas un tamlīdzīgi. Šajā graudu bankā glabājas ap 100 000 000 dažādu kultūraugu sēklas no visas pasaules. Krātuve atrodas 130 metru dziļumā zem zemes, sēklas ir ievietotas konteineros un tiek glabātas -18 grādu pēc Celsija temperatūrā. Pat ja visā pasaulē pazustu elektrība un glabātuves autonomais elektroenerģijas avots izietu no ierindas, sēkliņas saglabātos mūžīgajā sasalumā vēl vairākus simtus gadu un nezaudētu dīgtspēju. “Noasa šķirsts” spēj izturēt sešu ballu spēcīgu zemestrīci un tiešu atombumbas trāpījumu.
Mežgorje  slēgta pilsēta... Autors: AndOne Nepiederošiem ieeja aizliegta!
6. Mežgorje – slēgta pilsēta Baškortostānas Republikas Beloreckas rajonā. 1978. gada 19. jūnijā PSKP CK (PSRS komunistiskās partijas Centrālkomiteja) un PSRS Ministru Padome pieņēma lēmumu Nr. 487-152 par Dienvidurālu dabas liegumu. 1992. gadā bijušais Baškīrijas partijas funkcionārs Midhats Šakirovs paziņoja, ka kalnos tiek būvēta patversme PSRS pirmajām personām atomkara gadījumā. Pirmie ārzemju žurnālisti, kuri par slepeno kalnu objektu Dienvidurālos, pastāstīja pasaulei bija amerikāņi – 1996. gada 16. aprīlī „The New York Times” publicēja rakstu, kurā tika stāstīts par slepenu militāru bāzi, kuru būvē krievi un kura paslēpta Jamantau kalnā. Uz milzīgo kompleksu ir izbūvēts dzelzceļš un automaģistrāle. Kalna virsotnē ir helikopteru nolaišanās laukums, kur jebkurā laikā var „nosēsties” lidaparāts ar pasažieri Nr. 1. No 2000. gada Jamantau kalna apkārtne tiek pastiprināti apsargāta. Pazemes pilsētas celtniecības darbi tika pabeigti 2002. gadā (tad to bieži apmeklēja Putins). Pēc kāda celtnieka vārdiem, kurš piedalījies objekta tapšanā, kalnā izbūvētajā pazemes pilsētā vienlaicīgi var uzturēties 400 tūkstoši cilvēku. Tur ir izveidota visa nepieciešamā infrastruktūra, apstākļi radīti tādi, ka vismaz pusgadu cilvēki var uzturēties pazemes pilsētā, neiznākot virszemē. Objektam ir paaugstinātas slepenības statuss. Oficiālu skaidrojumu tam, kāpēc Jamantau kalnā ir uzbūvēts un tiek uzturēts pazemes objekts un kāpēc tas tiek pastiprināti apsargāts, iegūt nav izdevies.
Britu žurnāls The Economist... Autors: AndOne Nepiederošiem ieeja aizliegta!
7. Britu žurnāls „The Economist” ziņo, ka Krievija uzcēlusi slepenu militāru objektu dažu desmitu kilometru attālumā no Igaunijas robežas. Krievu bāze esot paredzēta radiotehniskai izlūkošanai un varot tikt izmantota informācijas pārķeršanai no satelītiem. Pēc žurnāla datiem – vēl 2002. gadā slepenā objekta vietā bija „tukšums”. Tagad aiz betona nožogojuma atrodas vairākas antenas, administratīvās ēkas un skatu torņi. No septiņām paraboliskajām antenām, vislielākā ir 20 m diametrā, bet vēl viena – 10 m diametrā.
Zona 51  militāras bāzes... Autors: AndOne Nepiederošiem ieeja aizliegta!
8. Zona 51 – militāras bāzes pseidonīms. Tā atrodas ASV rietumos, Nevadas štata dienvidu daļā, 133 kilometrus no Lasvegasas, Gruma ezera dienvidu krastā. Bāzē atrodas slēgti ASV Gaisa spēku poligoni. Galvenokārt tur tiek izstrādātas un izmēģinātas eksperimentālas lidmašīnas un ieroču sistēmas. Pats bāzes esamības fakts, kuru ar grūtībām atzīst ASV valdība un tas, kā bāze tiek apsargāta, jau vien ir iemesls dažādu sazvērestības teoriju esamībai. Par Zonu 51 un slepenību ap to, sīkāk lasi te: http://www.spoki.lv/foto-izlases/Patiesiba-puspatiesiba-vai-murgs/181949
Līdz pat šodienai ir uzskats... Autors: AndOne Nepiederošiem ieeja aizliegta!
9. Līdz pat šodienai ir uzskats, ka 1945. gadā nacistiskā Vācija netika pilnībā iznīcināta. Daļai Hitlera piekritēju esot izdevies aizbēgt uz Zemes malu – Antarktīdu, kur pazemes tuneļu un alu sistēmā tikusi izveidota slepena bāze ar nosaukumu „Jaunā Švābija”. Nokļūt tur esot iespējams tikai ar zemūdeni. Lēmumu par Norvēģijas īpašuma Antarktīdas austrumos -Karalienes Modas zemes - aneksiju vācu pavēlniecība pieņēma jau 1940. gada maijā, drīz pēc Norvēģijas kapitulācijas. Šim nolūkam tika izveidoja īpaša armijas apakšvienība ģenerāļa Alfrēda Rihtera vadībā. 1941. gadā vācieši patiešām izcēlās Antarktīdā - Norvēģijas teritorijā un izveidoja staciju „Oāze”. Tā atradās vietā, kas patlaban pazīstama kā „Bangera oāze”, kura šādi nosaukta par godu amerikāņu lidotājam, kas 1946. gadā atklāja nacistu izveidoto „Oāzi”. Pagājušā gadsimta 40to gadu beigās Staļins saņēma amerikāņu izlūku datus par to, ka Hitlers ir dzīvs un slēpjas slepenajā bāzē „Jaunajā Švābijā”, kuras celtniecību gan krievu, gan citi izlūkdienesti nebija piefiksējuši. Tāpat „miglā tīts” ir tas, kur pazudušas daudzas vācu zemūdenes, kur palikušas apaļo lidojošo objektu izstrādes, kuras Vācijā veica deviņas pētniecības iestādes un kur palikušas daudzas rūpnīcas, kurās ražoja augstas tehnoloģijas produktus, kas pēc kara beigām vienkārši pazuda.Sīkāk lasi:http://www.spoki.lv/vesture/Sokejosa-teorija/247878
Britu militārā bāze kurai ir... Autors: AndOne Nepiederošiem ieeja aizliegta!
10. Britu militārā bāze, kurai ir sakari ar globālo spiegu tīklu Echelon. Bāzē atrodas zemes stacija, kura nodrošina sakarus ar mākslīgajiem Zemes pavadoņiem un sakaru pārtveršanas sistēma. Tāpat tur atrodas arī sistēma, kura brīdina par raķešu uzbrukumiem. Bāze ir lielākā elektroniskā monitoringa (novērošanas un analīzes sistēma) stacija pasaulē. Savā laikā PSRS vadība šo sistēmu vērtēja kā vienu no prioritāriem militāriem draudiem, jo tīkls Echelon tika izveidots lai novērotu PSRS un Austrumu bloka militāro un diplomātisko darbību 1960to gadu sākumā, aukstā kara laikā. Sistēma strādā arī šodien, tā nodarbojas ar norādēm uz teroristisku aktu iespējamību, arī ar politisku un diplomātisku izlūkošanu. Starp citu, šī sistēma kalpoja par mūsdienīgas informācijas meklēšanas sistēmas internetā izveidošanas pamatu. Echelon tīkls ir piedalījās arī ziņojumos par komerciālo spiegošanu un tiek uzskatīts, kā tā filtrē visus telefonu zvanus un radiosakarus daudzās pasaules valstīs.
10
1409
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [64]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
the grauds avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  the grauds 20.12.10 16:38
86
0

tādiem vajadzētu būt visiem rakstiem iekš spoki.lv   ir ko pamācīties 

spoku dienas doma

McĀmurs avatars
Medaļa SpēlmanisMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Spēlmanis
  McĀmurs 19.12.10 13:31
38
0

ļoti interesants raksts! 

Fructis avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Man ir kredītsMedaļa Sertificēts spoks
  Fructis 21.12.10 02:03
33
0

viens no labākajiem rakstiem kādus esmu lasījis spokos un arī citās vietnēs.

Super! Paldies 

ashulis avatars
Medaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas joks
  ashulis 21.12.10 00:35
26
0

lielisks raksts :)

ainarox avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa RecidīvistsMedaļa Tīģeris
  ainarox 24.12.10 12:57
21
0

Las raksts, autors ir pacenties godam +++

AndOne avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Misija izpildītaMedaļa Admins iesaka
  AndOne 06.02.11 14:24
22
2

atbildot uz PeRq komentāru " Raksts ļoti interesants! Pārējie ... " Paldies, paldies! Bet ir jau vēl patiešām labi autori! :)))

djosko avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa DeputātsMedaļa SEO
  djosko 23.12.10 17:15
20
0

Viens no vislabākajiem rakstiem, kādu esmu lasījis iekš spokiem!+

muuza avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoks
  muuza 24.12.10 03:05
15
0

Ne ko pielikt, ne atņemt. Lieliski!

Machulis avatars
Medaļa SpoksMedaļa Spoki flame
  Machulis 25.12.10 11:40
15
1

Izcils raksts, ceru uz līdzīgiem rakstiem no tavas puses, vēl un vēl.

AndOne avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Misija izpildītaMedaļa Admins iesaka
  AndOne 21.12.10 14:38
15
2

atbildot uz matisens komentāru "labinieks, būs vēl ?  " Varētu mēģināt! :)))

Verbatim avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Twittera čomsMedaļa Dienas joks
  Verbatim 25.12.10 11:25
12
1

labi izstrādāts un pārdomāts raksts, paldies. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 25.12.10 14:18
10
0

labākais no rakstiem ko pēdējā laikā vispār esmu izlasījis, visu cieņu autoram

4zodi avatars
Medaļa Veiksmes lādeMedaļa RecidīvistsMedaļa Spoks
  4zodi 06.02.11 14:21
10
0

Raksts ļoti interesants! Pārējie spocēni, mācieties no AndOne! 

Fredža avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa NostradamsMedaļa Recidīvists
  Fredža 21.12.10 13:47
10
0

Manuprāt, labakais raksts, ko esmu lasijis!   Lielum Lielais +

bobijs avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa MaģistrsMedaļa Doktorants
  bobijs 22.12.10 19:03
10
1

patiešām interesants raksts, interesanti palasīt

Renegāts990 avatars
Medaļa BakalaursMedaļa SviestmaizeMedaļa Spoks
  Renegāts990 22.12.10 18:37
10
1

ljoti labs un interesants raksts +

matisens avatars
Medaļa FukušimaMedaļa ŽurnālistsMedaļa Tīģeris
  matisens 21.12.10 14:23
8
0

labinieks, būs vēl ? 

Ramzijs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RecidīvistsMedaļa Holly Shit
  Ramzijs 22.12.10 18:14
9
1

Good one :)

Agneška avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa Sviestmaize
  Agneška 25.12.10 11:47
8
0

Patika! :)+

loky avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa VidusskolnieksMedaļa Recidīvists
  loky 21.12.10 01:13
8
0

:D +

« 1  2  3  4 »