local-stats-pixel fb-conv-api

Nelieli šokējoši fakti par vilkiem25

Ticiet vai nē, bet vilki savulaik bija Skandināvu mitoloģijas dievi un tika uzskatīti par vienu no svarīgākajām sugām cilvēku pasaulē. Vilks ir bijis pirmais dzīvnieks, kurš ticis pieradināts kā mājdzīvnieks, kas joprojām ir neatrisināta mīkla vēsturniekiem un pētniekiem, bet zināms, ka tas noticis vairāk nekā pirms 10,000 gadiem.

Vienmēr esmu dievinājis šos apbrīnojamos četrkājainos plēsējus, žēl tikai tas, ka dzīvu vēl neesmu sastapis.

389 7 25 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 25

0/2000
Vienā teikumā tu saki,ka tev žēl,ka neesi sastapis vilku un jau nākamajā ka esi medībās redzējis rižu vilku...Kā tad tur beigās ir esi vai neesi redzējis!
17 0 atbildēt
"Vienmēr esmu dievinājis šos apbrīnojamos četrkājainos plēsējus, žēl tikai tas, ka dzīvu vēl neesmu sastapis." "Es personīgi esmu dzinējemdībās ar kaut ko tādu saskāries, kad pirmo reizi dzīvē ieraudzīju rižu vilku, joprojām stāv bildes datorā." Jums ir dubultpersonības?
14 0 atbildēt

tas rižais noteikti ka bija vilks lapsas ādā, tā viņi mēdz darīt jau kopš viduslaikiem, palasi pasakas  emotion 

6 0 atbildēt

murgains raxts

4 0 atbildēt

Par vilku kanibālismu , cilvēki līdzīgā situācijā rīkojas tieši tā pat . Un par 9. faktu šeit vilki tiek jaukti ar lāčiem , vilks vienmēr nogalina , tas tiek darīts drošības nolūkos , jo pat ievainotas pusdienas var nogalināt .

4 0 atbildēt

Man vienmēr ir interesējis...jā es teiksim atrastu mazu vilku mazuli, atstieptu mājās, uzaudzinātu, viņš mani apēsu vai tomēr būtu kā suns?!

Es pieņemu, ka kkādi instinkti viņā paliktu, bet cik ļoti? 

Vai Latvijā kāds to ir mēģinājis darīt?

5 1 atbildēt

mans opis vienreiz redzēja vilku bet... vilks nobijās un aizbēga

3 0 atbildēt

Par to trakumsērģu jocīgi. Varētu domāy, ka traks vilsk ir lipīgāks par traku sikspārni. Arī sikspārnim pietiek iekost vienreiz. Nav tādu gadījum ,kad traks dzīvnieks iekož vienreiz, bet sakostais nesaslimst. Nesaslimst tikai tad, ja saņem potes.

2 0 atbildēt

TIE KUCEENI VIENAA BILDEE IR hASKIJI TAATAD SUNJI...

4 2 atbildēt

pilnīgs feiks,,   turklāt NAV apstiprinātu uzbrukumu kurus būtu veikuši veseli vilki,,   tie kas ir tiem visiem bijusi trakumsērga,,    tā ka par franciju un 300 upuriem ir tāpat kā neesi redzējis bet rižu tomēr esi redzējis,,  

4 2 atbildēt

Autors raksta ka nav sastapis nevienu dzīvu vilku, bet tālāk jau raksta par sastaptu rižu vilku medībās...ka tik kautko saskribelēt! -

1 0 atbildēt

👌

0 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt
laika + Vilciņi = Haskijs emotion
0 0 atbildēt

   

0 0 atbildēt
Un tici man ar vilku tu negribi cīnīties
0 0 atbildēt
Varbūt arī labi ka neesi sastapis!!! emotion Es negribētu sastapt vilku!!!
1 2 atbildēt