Neatklātie noziegumi: Stephanie Crowe lieta (TURPINĀJUMS)1
Špitza atskaiti par to, ka brūces, kas atrastas uz meitenes ķermeņa ir atbilstošas neparastajam ķīniešu nazim, zēnu advokāte Ertridža apstrīdēja iesaistot lietā savu ekspertu no Kalifornijas universitātes tiesu medicīnas fakultātes profesoru Džonu Tortonu, kura verdikts bija, ka nazis, kas līdz šim uzskatīts par slepkavības ieroci nav Špitza norādītais. Savus vārdus viņš apstiprināja ar fotogrāfijām no Stefānijas līķa autopsijas, kur bija skaidri redzams, ka divas no deviņām dūrienu brūcēm ir šī naža asmeņa maksimālā garuma dziļumā, bet apkārt dūrienam nav tipisku nospiedumu no naža roktura. Tiesas laikā Tortons veica demonstrāciju, lai pierādītu savu taisnību.
Lai apstrīdētu pierādījumu par to, ka slepkavībā piedalījās vismaz 2 cilvēki, Ērtridža veica ekspertīzi privātajā kriminaloģijas labaratorijā, kas atradās Miniapolisā. Viņi veica savu eksperimentu, kura laikā noskaidroja, ka arī viens cilvēks varēja nogalināt meiteni. Tiesas laikā Ērtridža veica demonstrāciju palūdzot savai audžu meitai, kura bija viena vecuma ar bojāgājušo meiteni un līdzīgas miesas būves. Pie meitenes drēbēm bija piestiprināti maisiņi ar krāsu, kas imitēja asinis. Pati Ērtridža demonstrācijas laikā parādija kā viņa nodur meiteni. Skats, kas pavērās demosntrācijas laikā atstāja ļoti lielu iespaidu uz visiem, kas atradās tiesas sēdē.
Fantastiskais stāsts, kuru uzrakstīja Maikls, bija rakstīts kopā ar Šerolu, Maikla māti. Kā izrādijas stāsts tika publicēts skolas avīzē un stāsta beigās zēns nenogalina savu māsu.
Pierādījums par to, ka zēns nevarēja nepamanīt meitenes līķi bija apstrīdēts ar faktu, ka zēnam stipri sāpēja galva, no kā viņš arī pamodās. Pusaizmigušā stāvoklī viņš aizgāja līdz virtuvei un uzreiz devās atpakaļ uz gultu.
Uzraksts, kas tika atrasts Stefānijas istabā izskrāpēts uz palodzes nebija ekspertīzēs pārbaudīts un varēja piederēt jebkuram. Tāpēc šo pierādījumu pat nevar par tādu uzskatīt.
1998.gada decembrī abas puses atkal satikās tiesā, lai vienotos vai tiesnesim ir jāņem vērā pratināšanas laikā "izvilktās" vainas atzīšanas no zēniem. Tiesas laikā tika demontrēti pratināšanas laikā uzņemtie videometeriāli, kur bija skaidri redzams, ka uz zēniem bija veikt spiediens no izmeklētāju puses. 1998.gada 17.decembrī tiesnesis Tompsons pieņēma lēmumu un iznesa tiesas spriedumu neņemt vērā zēnu atzīšanos slepkavībā, kas bija lielākais trieciens pa apsūdzētāju pusi. Izmeklētāju galvenais pierādījums turpmāk netiks ņemts vērā, kas nozīmē to, ka viņiem vairs nav nekādas iespējas iesēdināt jaunās slepkavas.
1999.gada 25.februārī tiesas lieta par Stefānijas Krovas slepkavību tika izbeigta attaisnojot visus zēnus. Kā vainīgo Stefānijas slepkavībā aiztur Ričardu Tuitu, kas klauvējās Krovu mājas durvīs naktī, kad meitene tika nogalināta. Tuits bija vairākkārt aizturēts pirms tam. Komupā Tuitu bija aizturējuši par 25 noziegumiem, kas sevī ietvēra gan mašīnu zādzības, gan ielauzšanās citu privātīpašumos, gan vandālisms, gan narkotisko vielu lietošanu un izplatīšanu. 1993.gadā Tuits uzbruka kādam cilvēkam ar nazi, vairākkārt to ievianojot. 3 nedēļas pēc Stefānijas nāves Tuitu kārtējo reizi aizturēja par uzmākšanos 2 meitenēm, kuras bija 12 un 13 gadus vecas, Eskondido. Viņš sekoja viņām no autobusu pieturas un stāstija, cik ļoti grib nodarboties ar seksu ar Treisiju. Tas ļoti izbiedēja meitenes. 1998.gada marta vidū Tuitu arestēja par laupīšanas mēģinājumu un iesēdināja uz 3 gadiem cietumā.
Eds Bleiks, kriminalogs no Ziemeļ-Kalifornijas, kuru bija nolīguši gan izmeklētaju puse, gan zēnu advokāti, veica atkārtotas DNS analīzes uz Tuita lietām un noskaidroja, ka uz sarkanā Tuita džempera 3 dažādās vietās atradās Stefānijas asinis. Tas automātiski kļuva par Tuita vainas pierādījumu.
2004.gada maijā notika tiesas sēde, kurā Tuitu atzina par vainīgu Stefānijas slepkavībā, balstoties uz viņa neadekvāto uzvedību, vairākkārtējiem arestiem un asins pēdām, ko atrada uz viņa džempera. Ričardu Tuitu iesēdināja uz 13 gadiem cietumā, taču 2013.gadā, kad vīrietis jau bija pavadījis ieslodzījumā lielāko sprieduma laiku, viņu atzina par nevainīgu meitenes nāvē.