Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
221

Sveiki, spoki!

Šķiet, ka nav bērniem drošākas vietas par skolu, taču šis noziegums pierāda mums pretējo. 17 gadīgā Kendrika Jhonsona (Kendrick Jhonson) noslēpumainā nāve skolas sienās rada daudz vairāk jautājumu un kontraversiju sabiedrībā, nekā atbilžu.

Kendriks Jhonsons bija 17... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Kendrick Jhonson lieta
1.

Kendriks Jhonsons bija 17 gadus vecs pusaudzis, kas dzīvoja Valdostā, Džordžijas štatā, kad viņa dzīve traģiski, bet noslēpumaini aprāvās 2013.gada 10.janvārī Lovndesas vidusskolas sienās (Lowndes High School).

Kendrika ģimene puisi raksturoja kā mierīgu, klusu pusaudzi, kas mīlēja sportu un bija savas vidusskolas futbola komandas spēlētājs. Zēns pēc vidusskolas beigšanas cerēja iekļūt kādās koledžas futbola komandā, tādā veidā iegūstot iespēju mācīties arī tālāk, taču visiem viņa plāniem un sapņiem nebija lemts piepildīties.

2013gada 10janvārī zēns... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Kendrick Jhonson lieta
2.

2013.gada 10.janvārī zēns nepārradās mājās pēc skolas un tas ļoti uztaruca Kendrika māti, tāpēc sieviete izlēma aizbraukt līdz skolai un pārbaudīt vai viņas dēls nav tur. Kādu laiku sieviete riņķoja apkārt skolai, tās apkārtnei, taču dēlu nekur nevarēja atrast, tāpēc viņa izlēma pazvanīt policijai un paziņot par Kendrika pazušanu. Nākamās dienas rītā sieviete atkārtoti devās uz skolu, kur skolas administrācija palīdzēja viņai sagatavot skrejlapas ar pazudušā puiša bildi, pazīmēm un pēdējo zināmo informāciju. 

Tajā pascaronā laikā kad... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Kendrick Jhonson lieta
3.

Tajā pašā laikā, kad Kendrika māte bija skolā, skolas sporta zēlē atradās skolēni, kas pamanīja kaut ko līdzīgu zeķēm, kas spīdēja ārā no kāda satīta sporta paklāja/matrača. Skolēni nesaprata, kas tas ir, tāpēc izlēma pārbaudīt savu atradumu. Tiklīdz viņi nolika paklāju/matraci uz grīdas horizontāli, viņi sajuta nepatīkamu smaržu, kas bija asins, vēmienu un trūdējoša ķermeņa smaržas apvienojums. Tieši tajā brīdī viņi saprata, ka satītajā pkalājā/matracī atrodās līķis. Skolas vadība momentāli izsauca policiju. Kendrika mātei vēl nekas nebija paziņots, taču redzot paniku un satraukumu, kas apņēma skolu, sieviete nojauta, ka tas ir saistīts ar viņas dēlu. 

Attēls no: stylemagazine.com
Miruscaronais puisis... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Kendrick Jhonson lieta
4.

Mirušais puisis neizskatījās pēc sevis. Viņa galva bija pietūkusi, seja deformējusies, rokas bija piespiestas pie sāniem ar pirkstu galiem vērstiem uz pēdu pusi un kājas bija saliktas kopā. Visu laiku, līdz brīdim, kad skolēni pamanīja zeķes, kas spīd no satītā paklāja/matrača vidus, Kendrika līķis pavadīja vertikālā stāvoklī ar galvu uz leju. Policija uzreiz izvirzija versiju, ka zēna nāve bija nelaimes gadījums, jo nereti skolēni mēdza atstāt savas lietas satītajos paklājos/matračos, jo viņiem nebija pietiekami daudz skapīšu, kuros glabāt lietas. Policija uzskatīja, ka zēns mēģināja izdabūt no paklāja/matrača apakšas savus sporta apavus, taču iesprūda un nosmaka. Šādu pieņemumu viņi izvirzīja, jo pie zēna galvas tika atrasts viens viņa apavs un otrs atradās blakus pie kājām. Kendrika vecākiem šī versija nelikās loģiska, jo satītā paklāja/matrača diametrs nebija pat puiša plecu platumā, lai bez grūtībām tiktu iekšā. Viņiem radās aizdomas, ka zēna nāve nebija traģisks notikums, bet gan slepkavība. Uz šādām aizdomām vecākus pavedināja arī tas, ka dīvainā kārtā video ieraksti no tās dienas vakara bija pazuduši vai izdzēsti.

Vecāki izlēma veikt atkārtoto autospiju. Ģimene nolīga savu tiesas medicīnas ekspertu. Veicot atkārtoto pārbaudi eksperts uzzināja, ka visi Kendrika iekšējie orgāni pirms tam tika izņemti un to vietā saliktas saburzītas avīzes. Ģimene uzreiz griezās pie firmas, kas nodarbojās ar zēna bēru organizēšanu un tie apgalvoja, ka uz brīdi, kad ķermenis bija atvests uz vietu, kur to sagatavo pirms bērēm, viņš jau bija bez iekšējiem orgāniem, tāpēc viņiem nācās viņu sapildīt ar avīzēm. Vēl viena lieta, ko pamanīja eksperts bija maza brūce uz Kendrika kakla aizmugurējās virmas. Šādu brūci viņš nevarēja iegūt iekrītot/ielienot satītajā paklājā/matracī. Neatkarīgais eksperts izvirzija hipotēzi, ka kāds apzināti uzbruka Kendrikam, savainoja viņu un tad ietina matracī un novietoja vertikālā pozīcijā. Tā pat arī parādījais aizdomās turamie-brāļi Belli, ar kuriem Kendrikam pagātnē bija saķeršanās.

Attēls no: www.youtube.com
Brendons īsākais un Braiens... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Kendrick Jhonson lieta
5.

Brendons (īsākais) un Braiens (garākais) bija brāļi, kas pēc Kendrika vārdiem, mēdza viņu aizskart. Abi zēni noliedza jebkādu savu sakaru ar Kendrika Jhonsona lietu, taču žurnāls "Ebony" izveidoja vairākus rakstus, kas bija veltīti šiem puišiem. Noskaidrojās, ka abu zēnu tēvs ir FBI agents un ka viņu izdarbība varētu palikt nesodīta, pateicoties tēva sakariem. Kā arī pret puišiem spēlēja fakts, ka viņi atteicās no sadarbības ar policiju, taču nekādu tiešu pierādījumu pret brāļiem nebija. Cilvēki sāka baumot, ka slepkavības motīvs varēja būt gan rasisms, gan mīlas trīstūris. Puišu vaina netika atzīta, taču tā būtiski ietekmēja viņu turpmāko dzīvi.

Atbildi par zēna nāvi varētu... Autors: WatKat Neatklātie noziegumi: Kendrick Jhonson lieta
6.

Atbildi par zēna nāvi varētu sniegt tikai video novērošanas kameras, jo tās bija izvietotas pa visu skolu, tikai 4 atradās sporta zālē, taču dienā, kad zēns noslēpumainā kārtā gāja bojāt, video ierkastos ir ļoti daudz "caurumu", brīžu, kad kameras filmēja ar pārtraukumiem vairāku stundu garumā. 

Kas tieši notika ar jauno puisi vēl jo projām nav zināms. Taču rēta, kas ir palikusi pēc Kendrika nāves viņa ģimenē vēl jo projām ir palikusi nesadzijusi. 

 

 

 

Paldies, ka izlasīji! Sargā sevi!

Attēls no: edition.cnn.com
0
221
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [4]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Tuptūuzis avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Patīk komentārs
  Tuptūuzis 14.03.19 19:12
11
0

Tad kā to divu brāļu dzīves tika ietekmētas pēc šī visa?

Anonīms
Kurbulis 14.03.19 21:49  
5
0
atbildot uz Diga komentāru " par ASV nav ko brīnīties,,tur visu laik... "

Tevi vajag izslaucīt un iemest misenē urlēn.
Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 14.03.19 20:45
4
0

Interesanti

Anonīms
Diga 14.03.19 21:15
2
6

par ASV nav ko brīnīties,,tur visu laiku visos laikos ir slepkavojuši ,iznīcinājuši ,zaguši ,laupījuši--un kamēr šī ASV netiks noslaucīta no Zemes virsas ,pasaule grims haosā un varmācībā..