Rets,bet laiku pa laikam sastopams nāves cēlonis ir ilgstoši nekontrolējami smieklu izvirdumi.
Nu,cik šis ir patiess cik ne,vērtējiet paši.
Rets,bet laiku pa laikam sastopams nāves cēlonis ir ilgstoši nekontrolējami smieklu izvirdumi.
Nu,cik šis ir patiess cik ne,vērtējiet paši.
Sengrieķu priesterim un pareģim Kalhasam tika precīzi pareģota viņa nāves diena.Kad šī diena pienāca,par nāves tuvošanos nekas nevēstīja.Priesteris juties itin labi un bijis priecīgi noskaņots.Pienācis vakars-no nāves ne ziņas,ne miņas.Kalhasā tas izraisījis tādu smieklu lēkmi,ka viņš pat nemanījis,kā nomiris-no smiekliem.
3.gadsimtā pirms mūsu ēras sengrieķu filozofam Krīsipam uznākusi vēlme pacienāt savu ēzeli ar vīnu,un vērojot,kā apreibušais lopiņš izmisīgi cenšas apēst vīģi,viņš sācis smieties tik nevaldāmi,ka diemžēl nomiris.
1782.gadā kādu misis Fitčerbertu piemeklējusi histerijas lēkme izrādes Nabagu opera laikā.Viena no epizodēm viņai šķitusi tik uzjautrinoša,ka dāma sākusi smieties tik skaļi un nevaldāmi,ka nācies viņu izvest no zāles.Bet pat tad viņas nekontrolējamie smiekli nav atkāpušies.Viņa smējas vēl visu nakti un arī nākamo dienu,līdz visbeidzot apklususi,jo nomirusi.
1875.gadā 7.novembrī kubiešu dzejnieks Hulians del Kasals vakariņojis ar draugiem.Viens no vieņiem izstāstījis anekdoti,kuras dēļ Kasals smējies sirsnīgi,ka viņa organisms nav izturējis lielo smieklu devu.Dzejnieks nomiris no aortas plīsuma un asinsizplūduma.
1975.gada 24.martāAleks Mičels,50 gadu vecs mūrnieks no Anglijas nomiris no smiekliem,skatoties teleseriālu The Goodies.Pēc kādas epizodes viņš smējies aptuveni pusstundu bez apstājas.Sieva viņu atradusi uz dīvāna ar svētlaimīgu smaidu uz lūpām.Vēlāk atraitne izteikusi pateicību seriāla veidotājiem par pēdējām vīram sagādātajām priekpilnām dzīves minūtēm.
Mjaa,arī džokers nomira ar smaidu uz lūpām