41

 1717  6

...un citi mazās tautas neparastie veikumi.

Lai cik neticami tas būtu, čukči, kurus pazīstam kā anekdošu varoņus, ar saviem piedzīvojumiem varētu lepoties ne mazāk kā vikingi!-viņiem bija tīraīs sikums noslaucīt kājas biedējošā krievu lāča kažokā Bet šobrīd Ukrainas karā labi var redzēt , kā Putina piekritēji gānās par tiem, kurus sakaut diez ko nevedas. Un laikam nav nekāds brīnums, ka sakautajiem krieviem pat pēc vairāk kā 100 gadiem dabūšana mizā no mazās ziemeļu tautiņas nedod mieru

Komentāri 41

0/2000

Nu, krieviem ir raksturīgi paņirgāties par visiem, kas ir par viņiem pārāki. Amerikosi, haholi, gansi...

 105  1 atbildēt

Tagad, katru reizi, kad gribēšu teikt vai dzirdēšu kādu anekdoti par čukčām, prātā nāks šis raksts. 

 35  0 atbildēt

vislielāko lomu čukču pakļaušanā nospēlēja...šnabis..krievi vienkārši viņus sāka nodzirdīt

 30  0 atbildēt

Un tad krievi (kā jau parasti), lai pārvarētu savus kompleksus par to, ka viņus regulāri samizoja, izdomājā paņirgāties un pasmieties par čukčiem ar anekdotēm un jokiem... Tāpat arī par latviešiem, kuri atdalijās no PSRS un visiem pārējiem, kas savā attīstībā ir tikuši tālāk par s*du bedri vārdā Krievija :)

 19  0 atbildēt

Tu vispār mīnusus pelni? Tev visi tie raksti tādi labi....

 10  0 atbildēt

Nu baigie čukčas 

 5  0 atbildēt

Beidzot arī Titānu cīņās kāds interesants raksts !

 3  0 atbildēt

Ļoti labs raksts, pat nepamanīju cik ātri izlasīju abas lappuses.

 3  0 atbildēt

Interesanti    

 2  0 atbildēt
nezinu, kur tu rakstā ieraudzīji kaut ko launīgu. Tāda sajūta, ka daļa ķŗievu google samekle vāŗdu 'kŗievs' un nelasot ŗaķsta agresīvu komentāru
 1  0 atbildēt

par čukčiem ir dzirdēts, ka viņi esot visai viesmīlīgi. ja ciemos ierodas svešs vīrietis, tad sievu obligāti viņam dod uz nakti. pamatojums laikam ir asiņu jaukšanās, kas ir bioloģiski nepieciešama.

dzirdēts arī, ka padomju vara arktiskajos apgabalos īsti nerealizējās, jo nebija, kas to tur realizētu. tāpat čukči brīvi pārvietojās uz Aļesku visu Aukstā kara periodu un nekādu "aizkari" tos neietekmēja.

 3  2 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

 

 0  0 atbildēt
1400 + pluS no manis
 0  0 atbildēt

Ļoti interesants raksts. Paldies. No bildēm īpaši patika 10 bilde.

 0  0 atbildēt

Labs raksts! +++++

 0  0 atbildēt

Kaut kas tur sagājis grīstē ar ievadu un rakstā ar atstarpēm un pieturzīmēm, bet kopumā raksts pats par sevi, protams, ka interesants ;)

 0  0 atbildēt

Ieliku 666-o plusu

Ļoti labs raksts, milzīgs paldies autoram.

 0  0 atbildēt
Hmm šā autora rakstītajam vēlos pateikt tikai vienu ; ka viņš ir sazombēts tā pat kā citi jaunlatvieši kuri prot jauki nopakaļ pļurkstēt to ko diktē un saka ES un ASV . Runājot konkrēti par Krievijas un Ukrainas krīzi tad varu pajautā šā raksta autoram ; kas tad īsti karo pret Ukrainu ??? Krievi ??? Ta tu tā pat ka daudzi jaunlatvieši uzskata to ka pret Ukrainu karo Krievija . Nē tā nau un nebūs ,bet neizslēdzu domu ka arī maza daļiņa ir no Krievijas ,bet lielākā daļa ir paši Ukrainieši kas zina un kam apnicis Ukrainas hunta .
 1  16 atbildēt