7

 346  1

1944.gada 6.jūlijā Hartfordā, Konektikutas štatā notika viena no lielākajām ugunsnelaimēm ASV vēstuŗē. Milzīgs ugunsgrēks pārņēma Ringling Brothers and Barnum & Bailey cirka telti, kurā atradās aptuveni 7000 cilvēku. Dzīvības zaudēja 169 cilvēki, to skaitā arī kāda maza, blonda meitenīte baltā kleitiņā, kuras rētainā sejiņa kļuva par traģēdijas simbolu. Neviens neieradās atpazīt mazās meitenītes līķi, lai gan tas bija pārsteidzoši labi saglabājies. Nespējot noskaidrot meitenītes identitāti, izmeklētāji viņu nosauca vienkārši par "Mazo Mis 1565", pēc viņai piešķirtā numura pilsētas pagaidu morgā. Viņa tika apglabāta bez vārda Hartfordas kapsētā, kur atrodas arī pārējo upuru memoriāls. Par spīti milzīgajai publicitātei un tam, ka meitenītes seja bija redzama teju vai visos populārākajos valsts žurnālos un avīzēs, neviens uz viņas mirstīgajām atliekām nepieteicās. Viņas patiesā identitāte aizvien ir strīdīgs temats, ir izvirzītas versijas, kas viņa varētu būt, bet tikpat ātri tās tikušas noraidītas. Kas Mazā Mis 1565 ir patiesībā mēs, iespējams, nekad arī neuzzināsim.

Pievienotie video

Komentāri 7

0/2000

Domāju, ka notika vienkārši - meitenes vecāki arī sadega, kuriem nebija radu vai kādu būtisku attiecību ar tiem. Tā Amerikā nav reta parādība. Savukārt, citi kaimiņi vai paziņas paši, iespējams, sēroja par saviem tuviniekiem un par svešu ģimeņu bērnu līķiem neinteresējās. Piedavām tādēļ, ka jau daudz līķu nācās apskatīt.

 22  0 atbildēt
Interesanti
 11  0 atbildēt
DNS testu vajag
 8  0 atbildēt

Nekas nebūtu jārok, ja vien 1991.gadā būtu paņemti paraugi. Lai gan DNS tika atklāts 50.gados, 90.gadu sākumā vēl joprojām to identifikācijā neizmantoja. Kuku ģimenes pārstāvji joprojām ir dzīvi. Varētu veikt salīdzināšanu. Nav nepieciešams vecāku DNS. Noder pat ļoti attālu asins radinieku DNS.

 6  0 atbildēt
Interesanti!
 0  0 atbildēt