31

 736  0

Šajā rakstā par smagākajām un traģiskākajām autokatastrofām uz Latvijas ceļiem. Brauciet prātīgi!

Komentāri 31

0/2000

besī, kad avārijas notiek dzērājšoferu dēļ

 60  0 atbildēt

Dažas no šīm atceros, žēl cilvēku, kuriem jācieš bezatbildīgu idiotu dēļ.

 27  0 atbildēt

varam priecāties, ka tagad dzērājšoveru sakits ir anormāli samazinājies. arī avārijas krietni sarukušas.  laikam policija, auto inženieri un prese dara savu. policija kontrolē, mašīnas tiek izgatavotas daudz drošākas, kā arī reklāmas ir pietiekoši lai saprastu, ka labāk nedzert pirms braukšanas. !

 24  0 atbildēt

ātrumā izlasīju tikai 3. es šokā. Notriec,nogalina,sanarkojies, cietumā vēl sanarkojies un TIKAI 10 gadi? Kas par nahuj!?

E: izlasīju visus. Kas te tie pa sodiem. Ceru , ka vismaz iekšējā vainas apziņa ir krietni lielāka.

 24  0 atbildēt

Riebjās tie dzērāju šoferi

 12  1 atbildēt

shodien apollo lasiiju, ka dzeeraaji pie stuures esot krietni mazaak sakjerti(vismaz auto stuures) un bija infa arii par 2000to gadu, ka jaanjos uz celjiem bojaa gaaja 26cilveeki!!!!

 7  0 atbildēt
Kpc uzreiz marihuāna??? Vel tur bija citas narkotiskās vielas!
 8  3 atbildēt

interesanti, pat baigi maz likās

 4  0 atbildēt

nu un kurš vēl teikt ka marihuiņa neko nenodara?

 8  5 atbildēt

1 Staļina laikos pat bija MB?o.O

 4  1 atbildēt
Pēc šī gada man liekas, ka pusei latvijas iedzīvotājiem kuriem ir tiesības ir tās jāparbauda vai ir liktas vai nopirktas.
 2  0 atbildēt

Cepums tew par Rakstu

 2  0 atbildēt

Eu a tu šitos tulkoji?

 2  0 atbildēt

Kā vienu no šausminošākajām atceros, kad ģimene gāja bojā iebraucot bez maz vai peļķes lieluma dīķī uz Liepāja-Rīga šosejas, līkumā pie Vecpils. Tas mazais dīķelis atrodas 2 metrus no mājas un 2 metrus no šosejas. Un mājas iemītnieki neesot neko pamanījuši. Cik atceros.. 

 1  0 atbildēt
Pavisam žēl, ka daudzās avarijās dēļ stulbeņiem cieš pavisam nevainīgi cilvēki;(
 1  0 atbildēt
Tas kravas auto no Salu tilta varēja arī man uzkrist. Atceros to dienu. Braucu mikriņā no Baložiem uz centru, viņš kursē pa rotācijas apli. Pēc pāris minūtēm, kad bijām jau apmēram kur bijusī Akvalandija, pamanīju aizmugurē milzigu, melnu dūmu makoni. Nepievērsu uzmanību, kamēr tai pat vakarā par to izdzirdēju ziņās. Un bija nogāzies tieši tur kur mēs izbraucām pa apakšu. 2.augusts mana otrā dzimšanas diena
 1  0 atbildēt
3. Augustā sniegs? Wow
 1  0 atbildēt

Šausmas!

 0  0 atbildēt

░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄ ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█ ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█ ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█

 0  0 atbildēt

būtu es pei varas, par pāsniegto ātrumu, ja līdz 20km tiesības uz 10 gadiem nost, ja virs tad uz mūžu + 5 gadi cietumā, kārtība uz ceļiem būtu sasniegta jau gada laikā

 7  9 atbildēt