110

 1156  17
 1156  17 110
Ieteikt: 00

Komentāri 110

0/2000

Varbūt garšigi, bet tas ir pretīgi un nevisai ētiski. Kaimiņu kaķļis normāli uzcepts būtu nesūdīgāks par normālu šašļiku, bet tapēc jau es šo neiešu novākt.

 135  2 atbildēt

Katram sava gaume. Baiļu faktorā dalībnieki vaibstījās par cūku mēli,aknām,ausīm,šņukuru. A mēs te ceļam galdā. bon apetit

 81  2 atbildēt

citās valstīs citi paradumi. mēs jau arī ēdam cūkas, kas ebrejiem liekas pretīgi un neēdami...

 52  0 atbildēt

Starpcitu, pilnības muļķības, ka ēd tikai konkrētas šķirnes suņus! Te jau iepriekšējos rakstos skaidri un gaiši bija parādīts, ka ņukā nost visus, gan lielus gan mazus, šķirnes vai bezšķirnes, ka tik suns...

 29  0 atbildēt

da nu man žēl dzīvnieku...

 30  3 atbildēt

Om nom nom :D

 14  0 atbildēt

nez negaršīgi jau neizskātās vienmēr ir bijusi vēlme pagaršot ceptus kukaiņus :)

 9  0 atbildēt

katrai tautai savi "gardumi" :D

bet, ja sāk padomāt par tādu garšigu lietu, kā medus? tad ar sāk palikt dīvaini, zinot to, no kurienes tas medus nāk :D (bites vēmekļi tie sanāk) tad ar var teikt, ka šis ir pretīgs ēdiens, bet neviens nesūdzās jau, tas pats arī ir ar tiem visiem rakstā minētajiem ēdieniem. citiem tas ir normāla padarīšana, citiem nekā riebīgāka uz pasaules nav, kā tas ēdiens .

 8  1 atbildēt

Zirga gaļa ir arī Latvijās desās! un zirga gaļa ir daudz uzturvērtīgāka par citu lielopu gaļām!!! Taka zirga gaļa ir veselīga un garšīga pats esmu nobaudijis!!! Un zirga gaļu ir jāmāk pagatavot! taka nekas traks jau nav ar zirga gaļu!!

 8  1 atbildēt

Nūu mani vienmēr ir izbrīnijis viedoklis, ka piemēram kā Āfrikā ēd tās gorillas jau kopš vispār neviens nezin laikiem, toties tas skaitas kas tāds ir saglabājies līdz mūsdienām.Tak nejau tie āfrikāņi visas izrija un staigā resni pierijušies.Bet par izmiršanu ir atbildīgi tie, kuri izcērt un iznīcina vietas, kur viņām dzīvot.Vai citos gadījumos citus dzīvniekus galina prieka pēc, vai tādā daudzumā, lai apgādātu potenciālos pircējus,kuriem varbūt pēkšņi tas nav aktuāli un šī partika iet vējā.

Vietējie noteikti nav vainojami par šo dzīvnieku apdraudējumu, jo viņi dzīvo saskaņa ar to, ka ņem tik daudz cik nepieciešams pašam!

 5  0 atbildēt

Ten runa neiet par to, kurš dod pienu, un kurš, ko palīdz, bet tieši par ēšanu - gaļu. Precizējot par to, ka nav atšķirības, vai tu ēd suni, vai govi - abi ir dzivnieki.

 4  0 atbildēt

Nabaga zirneklīši 

 5  1 atbildēt

pēdējo gadu laikā laikam esmu pārvērtusies par īstu veģetārieti. Es pieaugu un pārtraucu ēst gaļu jo katru reizi kā ieraugu gaļu uzreiz tas liekas pretiigi.. Bet nenosodu cilvēkus kas ēd gaļu-katram savas domas. 

Bet par rakstu + tik un tā :) 

 3  0 atbildēt

šausmas,žēl suņu,tiešām.it īpaši kā tos moca ķīnā.

 3  0 atbildēt

Īsts salami tiek taisīts no zirga gaļas, tā ka tas nav īsti jaunums :) Bet kā gastromāns labprāt paprovētu pārejos :)

 3  0 atbildēt

tev nav tiesību spriest vai tas ir pretīgi vai nav, jo uz pasaules dzīvo dažādi cilvēki ar citu kutūru un vērtībām 

 4  1 atbildēt

Raksts būtu tīri labs, ja nebūtu uzrakstīts tik dīvainā valodā. Pie tā būtu jāpiestrādā, viss pārējais - fakti, bildes, ir ok. :>

 3  0 atbildēt

nuuuum par to grūti spriest. visu nosaka vēsture un tradīcijas. vienīgi par suņiem es nepiekrītu. esmu redzējis dokumentālo filmu par šo tēmu..nava labi.

 2  0 atbildēt

Tagad zinu ko liek  iekš McDonalda gaļas.

Visu šajā rakstā pieminēto, un vēl drusciņ.

 2  0 atbildēt

Kaut kā mūsu kultūrā tas ir pareizāk sadalīts, tie audzēti pārtikā lietotie noteikti dzīvnieki un putni! Tajās valstīs ne prusaks, ne žurka nevar justies droši. Visur kāds ar nazīti pakaļ metas.

 2  0 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »