Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
31

Kad pazīstamajam amerikāņu gangsteru ēras krāpniekam Villijam Satonam jautāja,kāpēc viņs laupa bankas,atbilde bija īsa: "Tapēc ka tur ir nauda."Patiesi,visi zagļi un laupītaji,kas jebkad dzīvojuši,ir sapņojuši tikai par vienu-iespējami vieglākā ceļā iegūt vairāk naudas un tikt cauri sveikā.Bet ne visiem lielais sapnis tikt pie miljoniem ir piepildījies.

Par toka arī zagscaronana ir... Autors: Sanders Kā neKļūt par veiksmīgu laupītāju... 2. daļa
1.

Par to,ka arī zagšana ir radoša profesija,liecina,piemēram,1990.martā Šērmanouksā,Kalifornijā,notikusi zādzība.Pie ātrās ēdināšanas  tīkla bistro tika nolikta sešus metrus liela piepūsta gumijas vista,taču pēc divām nedēļām to nozaga.Uzņēmumu vadība bija neizpratnē,kuram gan to ievajadzējies,un par putna atdošanu piesolīja 12 bezmaksas maltītes no vistas gaļas.Iespējams zagļi bija veģetārieši,jo uz piedāvājumu neatsaucās.

Toties 2010gadā janvāra... Autors: Sanders Kā neKļūt par veiksmīgu laupītāju... 2. daļa
2.

Toties 2010.gadā janvāra nogalē divi Pēterburgas zagļi no kravas vilciena nolaupījantrīs tonnas cinka,turklāt to pārvietoja ar rokām.Zādzība notika salā,bez cimdiem.Zagļi pamatīgi apsaldēja rokas un vēlāk bija ļoti vīlušies.Jaunie cilvēki,būdami mazliet iereibuši,gājuši gar dzelzceļu un preču vilciena vagonā ieraudzījuši kautko mirguļojošu,"loti līdzīgu sudrabam vai platīna stieņiem". Vēlāk viņi uzzināja,ka vilcienā bijis iekrauts samērā lēts metāls,kura vērtība ir vien 80 rubļu par kilogramu.

1936gadā no Alabamas... Autors: Sanders Kā neKļūt par veiksmīgu laupītāju... 2. daļa
3.

1936.gadā no Alabamas štata cietuma tika nozagts īsts elektriskais krēsls.To īstenoja noziedzinieks,kuram uz tā grasījās izpildīt nāvessodu.Apcietinātais ar piesieto krēslu gribēja šķersot Meksikas robežu,bet aizkļuva vienīgi līdz cietuma vārtiem.

Viena no iespējams... Autors: Sanders Kā neKļūt par veiksmīgu laupītāju... 2. daļa
4.

Viena no iespējams visnejēdzīgākajām zādzībām,notika 1992.gadā,kad tika arestēta Panamas diktatora sievaManuela Norjegi Felisidada.Viņas laupījums bija pogas 305 dolāruvērtība.

Nu scaronoreiz par... Autors: Sanders Kā neKļūt par veiksmīgu laupītāju... 2. daļa
5.

Nu šoreiz par veiksmīgiem laupītājiem.

Tātad 2011.gadā Lielbritānijā dieviem vīriešiem izdevās nozagt Otrā pasaules kara laukā bojāgājušajiem veltītu bronzas pieminekli.Visu notiekošo bija fiksējusi videonovērošanas kamera.Lai demontētu pieminekli,zagļiem bija nepieciešamas apmēram 40 minūtes.Pēc tam,kad britu virsnieka statuja nocelta no pjedestāla,zagļi to iecēla kravas mašīnā un aizbrauca nezināmā virzienā.Laika posmā kamēr zagļi ņēmās ap pieminekli,neviens nepienāca klāt un nepainteresējās,kas viņi ir un kāpēc demontē vēsturisko statuju.Zagļu vārdus policija a arī nenoskaidroja.

Līdzigs atgadījums notika Sanfrancisko ASV.Tur zagļi nozaga katedrāles zvanu.Ari šos antikvāra tīkotājus neizdevās notvert.

 Autors: Sanders Kā neKļūt par veiksmīgu laupītāju... 2. daļa
6.
1
31
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [3]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Drakonvīrs avatars
Medaļa Tēvocis SemsMedaļa RecidīvistsMedaļa Mobiļņiks
  Drakonvīrs 19.11.17 01:00  
1
0

Atkal labs  +

SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Duraks recidivistsMedaļa Mēris
  SAMSS 18.11.17 09:48
0
0

  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 19.11.17 12:57
0
0

Patiesi!