Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
3
46

Neveiksmīgākie noziedzinieki,gan jau ir vel neveiksmīgāki. Jauku lasīšanu.

Ar lielību tālu... Autors: Sanders Kā neKļūt par veiksmīgu laupītāju...
1.

Ar lielību tālu netiks!

Nesaprātīgi savas sazagtās bagātības zaudēja amerikānis Aizaks Deiviss.Šis vīrs - jāteic,samērā veiksmīgi paveica vienu no pirmajām bankas aplaupīšanām ASV vēsturē

Bija 1798.gads,Filadelfijā plosījās dzeltenais drudzis. Pilsētātika izludināta vispārēja karantīna un gandrīz visi centās tikt prom no slimības perēkļa.Panika un apkārt valdošais haoss kļuva vēl lielāks,kad izrādījās Bank of Pennsylvania krātuves ir tukšas.Kāds bija nozadzis 162.8 tūkstošus dolāru,kas šodienas naudas izteiksmē atbilstu diviem miljoniem dolāru.

Par galveno aizdomās turamo kļuva kalējs Patriks Lions,kurš bankas naudas glabātuvei nesen bija izgatavojis jaunas durvis un atslēgu.Bet viņš bija nozudis  no epidēmijas apsēstās pilsētas.Lions nekavējoties tika izsludināts  par meklētāko cilvēku Filadelfijā.Liels bija pilsētas varasiestāžu izbrīns,kad kalējs uzradās pats,lai pavēstītu par savu nevainību.Piedevām viņš pastāstīja,kurš varētu būt aizdomās turamais: kamēr Lions bankai izgatavojis atslēgas ,pie viņa smēdē ieradās kāds Aizaks Deiviss.Šis vīrs strādājis kompānijā,kas īrējus ikabinetu tajā pašā ēkā,kurā atradās aplaupītā banka. Kalējs bija pārliecināts,ka vienīgi Deiviss varēja izgatavot atslēgas kopiju.Tacu neviens kalējam nenoticēja un viņš tomēr tika apcietināts.

Viss it kā atrisinājās zaglim par labu,bet viņš iekrita paša izraktajā bedrē.Iespējams ja Deiviss nozustu,viņam vēl ilgi izdotos dzīvot uz nebēdu,taču zaglis palika turpat pilsētā,sāka plātīties ar jauniem īpašumiem,ieguldīt kapitālu dažādās bankās un pat uzticēja prāvu summu tai pašai bankai,kurai to bija atņēmis.Aplaupītās bankas darbinieki zināja,ka Deivisam nekad nav bijis šādu līdzekļu un sāka viņu novērot ,līdz visbeidzot piespieda pie sienas ,kārtīgi sapurināja un lika visā atzīties.Deiviss arī atzinās un apmaiņā pret apžēlošanu atdeva visu sazagto.

Kuriozs atgadījums notika... Autors: Sanders Kā neKļūt par veiksmīgu laupītāju...
2.

Kuriozs atgadījums notika Bavārijā,cik nu kuriozs,bet tomēr...

Kāds no vietējiem iedzīvotājiem 2011.gada jūlijā ieraudzīja,ka holandiešu tūrists vietējai gotiņai mēģina noņemt kaklasiksniņu ar zvanu. Modrais pilsonis aizturēja nekaunīgo tūristu,piezvanīja policijai un līdz tās atbraukšanai nenolaida acis no zagļa. Iecirknī zvaniņa tīkotājs paskaidroja,ka  vēlējies pārvest mājās unikālu suvenīru. Tūristu palaida brīvībā,bet par to viņam nācās šķirties no 500 eiro.

Pārdroscarons nozieguma... Autors: Sanders Kā neKļūt par veiksmīgu laupītāju...
3.

Pārdrošs nozieguma mēģinājums Arhangeļskā1966.gadā.No vietējā zoodārza grupa čigānu iemanijās nozagt ziloni.Bet par nelaimi vai gluži otrādi,pārdot viņiemneizdevās un apjomīgo laupījumubnācās atdot atpakaļ zoodārzam.

Krievijā kāds nezināms... Autors: Sanders Kā neKļūt par veiksmīgu laupītāju...
4.

Krievijā kāds nezināms ļaundaris1982.gadā uzlauza pensionāres dzīvokli un nozaga slav enāsLeonardo da Vinči gleznas Mona Liza reprodukciju.Tā bija vienīgā dzīvoklīpaņemtā lieta. Kā atklāja sašutusī pensionāre,attēlu viņa bija saudzīgi izgriezusi no 1974.gada  žurnāla Ogoņok.

Scaronķietdažreiz... Autors: Sanders Kā neKļūt par veiksmīgu laupītāju...
5.

Šķiet,dažreiz zagļiem pat nav svarīgi,ko viņi laupa.

Piemēram,1901 gadā kāda banda nolēma aplaupīt Ņuorleānas pasta vilcienu.Zādzība patiešām izdevās: laupītāji ieguva divpadsmit tūkstošu Ziemassvētku kartīšu.

 Autors: Sanders Kā neKļūt par veiksmīgu laupītāju...
6.
3
46
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [6]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Drakonvīrs avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RainisMedaļa Rainis
  Drakonvīrs 19.11.17 00:50  
1
0

Par trešo gadījumu - lūk tā ir mistika, kā nepamanāmi var nozagt ziloni! To vajag mācēt! Un vēl, interesanti kam 1966.g varētu pārdot ziloni  Raksts  +

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 16.11.17 07:07
0
0

    

SAMSS avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa TeamworkMedaļa Zoles 3000 speles
  SAMSS 16.11.17 07:19
0
0

  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 16.11.17 17:53
0
0

Raksts bija pat ļoti interesants, bet gramatika gan piekliboja

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 19.11.17 13:22
0
0

It's ok

  

Sanders avatars
Medaļa Lord RudolphMedaļa ZebraMedaļa Vilkaču klana biedrs
  Sanders 16.11.17 18:01
0
1

atbildot uz Ghost Whisperer komentāru " Raksts bija pat ļoti interesants, bet g... "

To sauc par ātrrakstīšanu.Lab lab nakošreiz būs labāk