local-stats-pixel

Īpaši 9/11 attēli, kurus, iespējams, nebūsi redzējis.28

Ir pagājuši 16 gadi kopš postošajiem 11. septembra notikumiem.

Tās dienas Teroraktos kopā gāja bojā 2,997 cilvēki un vel 6,000 tika ievainoti.

Uzgāju internetā šīs reti redzētās bildes no šīs dienas , tagad pieminēsim šo dienu, aplūkojot šos attēlus.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 28

0/2000

Neilgi pēc visa tā ļembasta viena amerikāņu zinātniece nāca klajā ar savu atradumu, pētījumu, aprēķinu un apsvērumu apkopojumu. Proti - lidmašīnas degviela nav spējīga izpildīt pat tuvu neko tik postošu. Turklāt viņa apgalvoja, ka daudz kas no struktūras elementiem un sijām bija pazudis pilnīgi bez pēdām. Viņa izteica aizdomas, ka tas viss ir Pentagona slepeno dienestu sarīkots, ka tur ir bijis izmantots kaut kāds slepens superjaudīgs ierocis, lai naudas maisi varētu piepildīt savus zemiskos plānus. Lidmašīnas esot ietriektas tajos torņos tikai uzmanības novēršanai. Piebildīšu, ka vairs no šīs zinātnieces nekā dzirdēt nav gadījies...  emotion 

22 1 atbildēt

neticu, ka abas lidmašīnas reizē uzsprāga

11 0 atbildēt

Tak ASV valdība tur vainīga,paši savējos nobeidza,lai tikai varētu iebrukt muslimu zemēs,nafta tak tur ir,tāpēc iemeslu tur iebrukt arī vajag.

11 1 atbildēt

 Citi mierīgi sēž, it kā ikdienā...

7 0 atbildēt

...nu pilnīgi tīra tā lieta nav...tas gan ir skaidrs...

bet parastie ļautiņi nekad patiesību neuzzinās, viņi var tikai domāt, spriest, ticēt vai neticēt...

6 0 atbildēt
Dezintegrējas?
5 0 atbildēt
Dažreiz es priecājos, ka dzīvoju te, bet citreiz vienkārši riebjas. Latvija ir valsts, kur reti notiek kaut kas tāds. Man par to prieks, un es zinu to - palikšu šajā valstī līdz mūža beigām.
4 1 atbildēt

Nu tūlīt panesīsies... "www miskastes eksperti" jau sēž un gaida, kad varēs sākt klāstīt savus jaunos un padziļinātos "viena tante teica" pētījumus....  emotion 

6 3 atbildēt

 emotion 

3 0 atbildēt

 emotion 

1 0 atbildēt

Bush did 9/11

2 1 atbildēt

Pameklējiet internetā Pensilvānijas avārijas vietu un būsiet šokēti. Tā ir vienīgā lidmašīnas avārija kur nebija izmētātu cilvēku līķu fragmentiem, tāpat maz kas bija no atlūzām. Faktiski tā vieta neatgādināja ka tur būtu avarējusi lidmašīna. Bildes sākumā no turienes bija daudz, bet tad mistiskā kārtā sāka pazust. Pentagons vispār ievērības cienīgs. Lidojuma trjektorijā uz Pentagona sienu ietriecās lidmašīna ir ceļuzīmes, lieli reklāmas plakāti, laternu stabi un pat vesels augošs koks un nekas no tā nebija nolauzsts. Vēl vairāk, žurnālisti tur nofotagrafēja un bija redzams apkvēpis logs virs vietas kur ietriecās 6t smagais Boeng dzinējs, vēl vairāk pati lidmašīna iemanījās ielīst pa apmēram 5 metrus lielu caurumu un pazust. Dzinēji izkusa un pazuda, un neiaztika cilvēka DNS, vel kronis visam no Dvīņu torņiem izkrita terorista pase neskarta, Neapdegusi, nu brīnumi un nekas vairāk. Tā nebija bojāta, bet vēlāk pase kaut kur pazuda. WTC-7 sabruka bez iemesla. Es negribu smiet par bojā gājušiem, bet neliekas, ka šis ir slikti iestudēta luga. Kas runā pretēji jeb kuriem fizikas likumiem? Nu nevar ēka sabrukt tā kā mums stāsts, piedevām vēl ar ātrumu kas līdzinās brīvajam kriutiemam. Tas ir absurds. Dvīņiem sabrukšanas ātrums bija ap 9,5 sekundes.

1 0 atbildēt

 emotion Bēdīgi skati.

0 0 atbildēt

kad tas notika man bija 15 gadi man likaas vis pofig tagat es pa visam savadak es skato diezgan liela tragedija

0 0 atbildēt

"Dienvidu tornis dezintegrējas"  WTF???

vareeji tak iztulkot.

0 0 atbildēt