Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
267

''Dorotija skatījās uz pasauli ar mīlestību un ticēja, ka visi cilvēki dziļi sirdī ir labi.''

Joprojām ir tendence par... Autors: Sūrais jātnieks Dorotija Stratena. Neticamā Holivudas veiksmes stāsta traģiskās beigas
1.

''Joprojām ir tendence... par šo gadījumu runāt kā par klasisko klišeju, ka mazpilsētas meitene nonāk ''Playboy'', nonāk Holivudā, pārgalvīgs dzīvesveids. Tas nav tas, kas notika. Kāds ļoti slims čalis redzēja, ka viņš zaudē savu peļņas avotu, saikni ar varu. Tas lika viņam viņu nogalināt,'' izeicās Hjū Hefners par Dorotijas Stratenas nāvi. Šis ''ļoti slimais čalis'' bija Pols Snaiders. Dzimtajā Kokvitlamas pilsētā viņu pazina kā ''Ebreju suteneru''. Viņu bija viegli atpazīt pilsētā, jo viņš staigāja ūdeles kažokā ar Dāvida zvaigzni ap kaklu, meklējot izskatīgas meitenes. 

Kad Stratena iepazinās ar Snaideru, viņa bija 18 gadus veca kasiere, taču Snaiders uzreiz zināja, ka ir atradis džekpotu. ''Šī meitene man varētu sagādāt daudz naudas,'' viņš teica draugam. Līdz tam Dorotijas dzīvē nebija nekā neparasta. Viņa uzskatīja sevi par vienkāršu un neinteresantu meiteni, tādēļ nespēja pretoties glaimiem, rotaslietām un citiem labumiem, ko viņai sniedza Pols. Snaiders bieži runāja par to, ka Dorotija ir tik skaista, ka varētu kļūt par modeli. Viņš ar to gan nedomāja iznācienus modes skatēs. Viņam izdevās pierunāt Stratenu pozēt kailai, lai gan tobrīd Kanādā viņa vēl skaitījās nepilngadīga. Šīs bildes tika nosūtītas ''Playboy'', bet Snaiders pārliecināja meiteni doties uz Losandželosu, lai piedalītos tā rīkotajā konkursā. Dorotijai bija jāpadara viņš par ko vairāk nekā parastu suteneru... Viņai bija jāpadara viņš par miljonāru.

Arī Hjū Hefners scaronajā... Autors: Sūrais jātnieks Dorotija Stratena. Neticamā Holivudas veiksmes stāsta traģiskās beigas
2.

Arī Hjū Hefners šajā jaukajā blondīnē saskatīja naudu. Viņš Stratenu iekļāva 1979. gada augusta žurnālā, sakot viņai, ka padarīs meiteni par zvaigzni. Šos vārdus viņš esot čukstējis Dorotijai arī tad, kad it kā izvaroja meiteni pie džakuzi savā savrupmājā, lai gan Hefners šo informāciju noliedza. Katrs vīrietis viņas dzīvē meiteni izmantoja ķermeņa dēļ. Hefners tikai pierādīja to, ka neatšķiras no citiem. Iespējams, tas bija iemesls, kādēļ Stratena nepameta Snaideru, lai arī viņas draugi centās par to pārliecināt. Viņa neklausījās, jo Snaiders bija tikai vēl viens nelietis pasaulē, kas pilna ar tādiem. Kad Pols viņu bildināja, viņa piekrita. ''Viņš vienmēr ir ar mani, kad man to vajag. Es nevaru iedomāties dzīvi kopā ar kādu citu vīrieti,'' saviem draugiem teica Dorotija.

 

Hefners stāstīja pasaulei ka... Autors: Sūrais jātnieks Dorotija Stratena. Neticamā Holivudas veiksmes stāsta traģiskās beigas
3.

Hefners stāstīja pasaulei, ka Stratena būs nākamā Merilina Monro. Viņa nebija domāta tikai tam, lai kaila pozētu žurnālu vākiem. Hefners vēlējās viņu padarīt par zvaigzni arī uz ekrāniem. Viņš palīdzēja Stratenai iegūt lomas ''Buck  Rogers'', ''Fantasy Island'', ''Americathon'', ''Skatetown, USA'', ''Galaxina''. ''Mēs esam raķetē uz Mēnesi!'' teica Snaiders. Tā bija taisnība. Presē viņa tika dēvēta par vienu no jaunās dekādes dievietēm. Pols vieta šajā raķetē gan nemaz nebija tik droša. Kad pāris atradās Losandželosā, Snaideram bieži nebija darba vīzas, tādēļ viņš nevarēja sniegt finansiālu atbalstu Dorotijai. Kamēr viņš pūlējās kaut kā nopelnīt, Dorotijas sirds klīda kur citur. Filmēšanas laikā Ņujorkā viņai bija attiecības ar filmas režisoru Pīteru Bogdanoviču.

Snaideram radās aizdomas ka... Autors: Sūrais jātnieks Dorotija Stratena. Neticamā Holivudas veiksmes stāsta traģiskās beigas
4.

Snaideram radās aizdomas, ka kaut kas nav kārtībā. Viņš mēdza zvanīt Stratenai un stāstīt, ka mīl viņu, bet Dorotija vienkārši klusēja. Viņš bija drošs, ka kaut kas ir mainījies. Pols noalgoja izmeklētāju, kura uzdevums bija izsekot Stratenu un noskaidrot, kas notiek, taču viņam pat nenācās Snaideram kaut ko stāstīt. Kad Dorotija atgriezās pilsētā, viņa pati paziņoja, ka vēlas šķirties, jo ir iemīlējusies Bogdanovičā. 

Snaiders daudz nerunāja, taču viņa draugi ziņoja, ka pēc šī notikuma pieauga Pola interese par ieročiem un medībām. Viņš nopirka ieroci, apmeklēja pāris šaušanas apmācības. 1980. gada 14. augustā Dorotija devās pie Snaidera, lai runātu par īpašumu sadali. Lai arī viņas menedžeris centās viņu atrunāt, Dorotija uzstāja, ka viss notiks ātrāk, ja viņa pati dosies pie Pola, turklāt aktrise sacīja, ka vēlas, lai viņi paliktu draugi.

Snaidera istabas biedri atrada viņus nedaudz pēc 23.00. Abu kailie ķermeņi gulēja gultā bez dzīvības pazīmēm. Policija ziņoja, ka Snaiders izdarīja šāvienu Stratenas acī, nogalinot viņu. Vēlāk viņš mirušo sievieti izģērba un seksuāli izmantoja. Pagāja kāds laiks līdz brīdim, kad viņš aptvēra, ko ir izdarījis. Snaiders ievietoja ieroci savā mutē un raidīja vēl vienu šāvienu.

 Autors: Sūrais jātnieks Dorotija Stratena. Neticamā Holivudas veiksmes stāsta traģiskās beigas
5.
Beigās Dorotija atkal nonāca... Autors: Sūrais jātnieks Dorotija Stratena. Neticamā Holivudas veiksmes stāsta traģiskās beigas
6.

Beigās Dorotija atkal nonāca uz ekrāniem, taču šoreiz ne aktrises lomā. Pāris turpmākajos gados par viņas dzīvi tika sarakstīta grāmata un uzņemtas divas filmas: ''Star 80'' un ''Death Of A Centerfold''. Pīters Bogdanovičs nespēja aizmirst Stratenu. ''Es nezinu, vai kādreiz vēl spēšu kādu tik ļoti mīlēt,'' teica Bogdanovičs. Nākamajos gados viņš rūpējās par Stratenas māti un apprecēja Dorotijas māsu Luīzi.

 Autors: Sūrais jātnieks Dorotija Stratena. Neticamā Holivudas veiksmes stāsta traģiskās beigas
7.
0
267
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [2]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
BARBARS avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa DoktorantsMedaļa Dienas doma
  BARBARS 15.09.19 01:04
6
0

Varbūt viņa bija skaista, un veči kas viņai bija apkārt bija tupi alkatīgi nelieči un jākļi... Taču tas neizmaina to ka viņa pati bija Prostitūta.... Likumsakarīgi arī tāds gals..

Supermeens1338 avatars
Medaļa VidusskolnieksMedaļa Spoks
  Supermeens1338 14.09.19 23:51  
5
0
Galvenais ka apprecēja māsu..