local-stats-pixel fb-conv-api

Doktordesas vēsture22

461 0

Doktordesas vēsture un veikala plauktos atrodamo doktordesu identitāte ir jautajums, kurs periodiski ienāk prātā ļautiņiem, stāvot pie supermārketu aukstajām vitrīnām. Tad nu pamēģināsim tikt skaidrībā, kādas ir mūsu izredzes tikt pie tā produkta, ko ar nopūtām atceras māmiņas un vecmāmiņas, un kurš padomju laikos tika rotāts ar kirilicas burtu un ciparu kombināciju "ГОСТ 23670-79"

461 0 22 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 22

0/2000

Ja godīgi, tad man nekad nekādas desas nav garšojušas, ne vārītās, ne kūpinātās, ne žāvētās. Bērnībā es desu uztvēru kā sevišķi sadistisku spīdzināšanu. Tad jau labāk neēdu neko. Manā uztverē tās sastāv no drazām, kas savāktas no gaļas kombinātu grīdas, žurkām un bagātīgas garšvielu devas. emotion

Tiesa, ļoti labs indikators desas kvalitātei ir kaķis. Ja kaķis desu ēd, tātad tā nemaz nav tik ļoti indīga, ja nē, tad labāk desu atdot sunim. emotion

19 0 atbildēt

pie mums jau tā desa negaršo pat tā,kā garšoja astoņdesmito gadu beigās..

15 0 atbildēt
Nav jau izvēles, jo 1kg šo briesmoni pārdod pa 1EU. Ja gribi būt paēdis un ar kādu naudu kabatā, nerūpējoties par savu veselību, tad tas būs idejāls variants...
8 0 atbildēt
Baltkrievijā desas vēl pretīgākas kā mums. Nvs valstīs gaļas maz. Paši krievi neražo, bet ievest nevar - sankcijas. No Ķīnas iepērk pa lēto vecu gaļu, kura ir iegūta 10 gadus atpakaļ. Gaļas deficīta dēļ izmanto vēl vairāk sūdus kā mēs. Baltkrievijā speķis maksā dārgāk nekā pie mums kakla karbonāde. Bet subproduktus - aknas, mēles, sirdis dabūt var tikai mazos daudzumos un par labu cenu. Bet desa maksā lētāk kā pie mums. Vai neliekas dīvaini?
5 0 atbildēt

Man garso tikai ta ar sieru. Vai ari es parastai pa virsu uzgriezu siera skeli.

3 0 atbildēt

Kā man kādreiz stāstīja- tās visas mūsu spilgti rozā desas ir paraugs tam, ka tur ir daudz tā nātrija nitrīta, jo kādreiz lielākā daļa desu vairāk vilka uz pelēku nevis spilgti rozā.

3 0 atbildēt

Tā arī būtu rakstījuši : Mendeļejeva doktordesa

2 0 atbildēt

mikojans desu desu ražošanu un receptūru nošpikoja no ASV gaļas pārstrades uzņēmuma, uz kureieni vizītē tika nosūtīts 1930 gadā. Untad tikai pec gadiem 2-3 saka buvet Desu fabriku. 

2 0 atbildēt

Un es vel cereju pamieloties ar baltkrievu desu.Nevajadzeja lasit shito ,tagad vairs garsha nebus ista... emotion 

1 0 atbildēt

Desa emotion

0 0 atbildēt

Ne līdz galam tika paskaidrots, ka doktordesa savu uzvaras gājienu sāka tieši no slimnīcu gaiteņiem, jo tika paredzēta kunģa čūlu slimniekiem kā viegli sagremojams produkts ar augstu uzturvērtību.

0 0 atbildēt

Zeel gan, ka tadu istu doktordesu  nekur nevar nopirkt.....

0 0 atbildēt
Fakts : desas ir pretigas un to radīšanas kārta tiek galināti dzivnieki
0 4 atbildēt