local-stats-pixel fb-conv-api

Dobermaņi7

50 0

Sveiki mīļie Spocēni. Šs būs raksts par suņu šķirni - Dobermans. Ievads ir mans apkopojums, bet tālāk ir ņemts no i-neta.

Lielākai daļai cilvēku Dobermans asociējas ar nikniem, ļoti spēcīgiem, zobus atņirgušiem suņiem. Parasti filmās šie suņi pieder mafijas Bosiem, kontrobandām vai vienkārši ir sargsuņi kādai prestižai personai. Liekas, ka neviens izņemot buldogus nav niknāks par šo suni. Tā nebūt nav. Katrs dobermaņa saimnieks var apgalvot, ka tie ir mīļākie suņi ar ko tiem ir nācies saskarties. Tas, ka šie suņi ir nikni un ļauni vai vēl kaut kādi ir tikai mīts. Es biju pārsteigta, kad ieraudzīju cik dobermaņi ir mīļi. Viņi ir ļoti uzticīgi. Lielākai daļai dobermaņu ir instingts aizsargāt neaizsargāto. Viņi ļoti labi derētu kā auklītes. Mazus bērnus viņi aizsargā kā savus. Protams tie var būt nikni un agresīvi noskaņoti, tad ja kopš bērnības esat viņus audzinājuši vai apmācījuši. :)

P.s. Tajā skaitā arī ļoti atraktīvi suņi :D50 0 7 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 7

0/2000

pēdējais video labs parāda dobermaņu patieso raksturu+

2 0 atbildēt

aaaaw. my love :)

1 0 atbildēt

kā es viņus mīlu emotion

1 0 atbildēt

raksts jau foršs, bet noteikumos minēts, ka Tekstā ir pieļaujami ne vairāk kā 10% kopēta teksta, citāti, izteicieni, dzejoļi utml. lai tas būtu oriģinālraksts. tā kā.. šoreiz laikam nebūs, ne tā?

0 0 atbildēt

laba skola

0 0 atbildēt

wtf, mūsdienās balti arī ir? :D

0 1 atbildēt