Debīli nāves sodi15

Viduslaikā, Anglijā par nopietnu noziegumu tika uzskatīts romāns, ar citas valsts iedzīvotājiem. Visi kuri tomēr ļāvās intīmām attiecībām ar kādu ārzemnieku vai ārzemnieci, tika uzskatīti par valsts nodevējiem un tādiem tika piespriests nāves sods. Pietam vēl ,, noziedziniekiem" netika dots neviens vārds savai aizstāvībai.

Daudzi no jums visticamāk ir dzirdējuši par inkvizīcīju, laiku, kad uz sārta tika dedzinātas raganas, bet iespējams daži no jums nezina, ka tajā laikā tikt apsūdzētai par raganu bija visai viegli- atlika vien būt smukai, vai arī uzrakstīt kādu grāmatu vai dzeju kurā tika aprakstīti dīvaini vai neparasti notikumi. Interesanti ir tas, ka tika uzskatīts, ka raganas svars ir ne vairāk ka 50kg, jo tieši šāds ir maksimālais svars ko var izturēt lidojaša slota.

Viduslaikos par filozofu būt bija diezgan riskanti, jo, ja kāds dzirdēs, ka tu izspļauj kādu tekstu, kas apstrīd dieva eksistenci, tad nāves sods ir garantēts. Nāvessodu izpildīja urbjot ( jā urbis radās tieši šajā laikā, protams ļoti primatīvs ) zobos caurumus līdz kamēr cilvēks no sāpem nomirst.

Anglijā, viduslaikos, nāves sodu varēja nopelnīt par to, ka cilvēks ir mēģinajis izgatavot zeltu no parastiem metāliem.

Senajā Grieķījā- nāves sodu piesprieda par dārzeņu zagšanu no kopējās plantācījas.

Dažus gadsimtus atpakaļ, Krievijā- ja kāds kaut vai vienu kapeiku nospēra no valsts kases, viņam tika piespriests nāves sods. Pirms nāves soda izpildes, noziedzinieku stundām ilgi sita ar degošām bērzu slotiņām.

Senajā Persijā- Ja alus brūvētājs ir uztaisījis sliktu alu un to kādam nedod dievs pārdevis, tad cilvēks kuram tika pārdots sliktais alus, varēja izvēleties kā savu pāri darītāju sodīt. Bija divas iespejas- sist alus brūvētāju vai arī likt viņam dzert alu līdz nāvei.
Tev patiks šie raksti
