Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
7
549

Tā kā pirmā daļa guva diezgan lielu atsaucību, izveidoju arī otru, un ja būs pieprasījums, mēģināšu vēl kādu daļu pievienot. Raksts un tajā redzamais materiāls ir ņemts no kāda foruma, kurā cilvēki pievieno šīs samontētas bildes un diskutē par un ap karu. Ja kādam ir kādas pretenzijas pret to, ka nepievienoju avotu zem raksta, tas ir tāpēc, lai kāds neizdomātu pievienot nekvalitatīvu google translate rakstu ar drausmīgu tulkojumu. Ceru uz sapratni.

Pirmā daļa: Cik žēl, ka viņiem toreiz nebij fotošops

Tas viss ir tikai dēļ naudas un Izraēlas...

Saimona Veistenhāla centrs ir holokausta/cionistu uzņēmums, kurš darbojas visās balto cilvēku apdzīvotajās valstīs ar gada budžetu 30 miljoni dolāru. Šis uzņēmums atklāti aizstāv karu Irākā ar valdības plašsaziņas līdzekļiem. Plus vēl tam visam, viņi katru gadu saņem apmēram 5 miljonus dolāru no nodokļu maksātāju naudas Kalifornijas štatā vien. Šie cilvēki izmanto holokaustu savu egoistisko un finansiālo iegribu apmierināšanai (ebreji, kuri šeit strādā, saņem milzīgas algas). Visi šie izdevumi izmaksā ļoti dārgi, un es domāju, ka pat vairāk kā ļoti.

Vai tiescaronām cilvēki tic... Autors: DamnRiga Cik žēl, ka viņiem toreiz nebija fotošops 2.daļa
1.

Vai tiešām cilvēki tic, ka visas šīs fotogrāfijas ir īstas un var kalpot par pierādījumu nežēlīgajām nacistu izdarībām? Cilvēki nav tā vienkārši pakārti aiz ekstremitātēm, kā redzams attēlā. Daži foto ir pārāk neticami, lai būtu īsti, jo ir ar neapbruņotu aci redzams, ka šie attēli ir rupji rediģēti un papildināti ar cilvēkiem, kuri jau pēc proporcijām vien neatbilst īstenībai.


 

1 Jūs taču redziet fonu aiz... Autors: DamnRiga Cik žēl, ka viņiem toreiz nebija fotošops 2.daļa
2.

1. Jūs taču redziet fonu aiz gūstekņa, fons ir diezgan primitīvi izpludināts. Gandrīz kā reālas dzīves Photoshop funkcija airbrush. Redziet kāds fons ir apkārt viņa galvai? 2. Viņi nav pievērsuši uzmanību dažiem sīkumiem, piemēram, ir redzama griezuma līnija pie zābaka. 3. Paskat, kā viņš smaida. Vai viņš nav viens liels ļaunuma iemiesojums?
 

Jautri pozēt ar... Autors: DamnRiga Cik žēl, ka viņiem toreiz nebija fotošops 2.daļa
3.

Jautri pozēt ar mirušiem ķermeņiem? Paņemsim foto A un apvienosim to ar foto B. Volā un mēs iegūstam Holokaustu ar propogandas piesitienu. Augšējā attēlā ir redzami tik ļoti novārguši ebreji tā, ka pat īsti nevar saprast, vai viņi ir dzīvi vai miruši. Šeit var vainot sabiedroto bombardēšanas kampaņu, kas pilnībā iznīcināja Vāciju. Patiesībā 5 miljoni vāciešu cieta badu un mira bada nāvē 5 gadus pēc kara un tikpat vai pat vairāk par ebrejiem dažādās koncentrācijas nometnēs.
 

Tad nu gan sasodīti lieli... Autors: DamnRiga Cik žēl, ka viņiem toreiz nebija fotošops 2.daļa
4.

Tad nu gan sasodīti lieli ebreji. Šie pakārtie ebreji izskatās ap 2.4 metri gari. Varbūt viņi bij golemi vai vietējie milži, nu kas to vairs zin.. Un kā viņi tur karājas bez virvēm, tīrākā mistika.
 

Vācu karavīri no pagātnes... Autors: DamnRiga Cik žēl, ka viņiem toreiz nebija fotošops 2.daļa
5.

Vācu karavīri no pagātnes. Attēlā redzami karavīri ar Pirmā Pasaules kara laika ķiverēm, un ja noapaļo uz augšu, tad fonā redzamie ebreji ir tīri labi ģērbti, nu nē kaut kas neiet kopā. Ebreji fonā pa labi esošajā attēlā smejas par Vācu izpletņlēcēju, varbūt viņš piezemējās viņu dārzā uz mēslu kaudzes!
 

1 Lielais sliktais nacists... Autors: DamnRiga Cik žēl, ka viņiem toreiz nebija fotošops 2.daļa
6.

1. Lielais, sliktais nacists ir acīmredzami ielīmēts no kādas citas fotogrāfijas, un vēl tas apgaismojums no diviem virzieniem, plus bez centrālā. 2. Ja jūs zinātu kāda ir šautenes balistika, vai jūs stāvētu tik tuvu pie sienas? Šis kadrs ir no padomju propogandas filmas, ko izmantoja kā materiālu jaunas propogandas veidošanā. Ja tā labi ieskatās, tad var redzēt, ka fonā uz ēkas ir liela padomju zvaigzne. Arī lielās un tīrās Dāvida zvaigznes uz ebreju strādnieku mēteļiem izskatās pēc acīmredzamas falsifikācijas. 3. Tas, ko mēs redzam šajos attēlos, ir nepārtrauktā maskrāde un padomju propoganda, kuru organizē rietumu ebreji, bet sākotnēji to veidoja austrumu ebreju kopiena, kā arī Padomju savienība.

 

Fotogrāfijā redzami vagoni... Autors: DamnRiga Cik žēl, ka viņiem toreiz nebija fotošops 2.daļa
7.

Fotogrāfijā redzami vagoni, kuros atrodas ebreji, kuri itkā tiek sūtīti uz gāzes kamerām. Tikai pavisam nesen atklājies, ka šis foto ir uzņemts 1946. gadā.
 

Foto labajā pusē tika... Autors: DamnRiga Cik žēl, ka viņiem toreiz nebija fotošops 2.daļa
8.


Foto labajā pusē tika izplatīts pastkartes formātā ar šādu uzrakstu: '' Mātes un bērnus nežēlīgi nogalina Odesas bandas 1905. gadā.'' Bet pa kreisi tas pats foto tikai ar citu tekstu: '' Nogalināti no Vācu slepkavu armijas rokas Pirmā Pasaules kara laikā.''

Viens no ebreju izcilākajiem... Autors: DamnRiga Cik žēl, ka viņiem toreiz nebija fotošops 2.daļa
9.

Viens no ebreju izcilākajiem mākslas šedevriem - krematorija, kurai no skursteņa šaujas ārā milzīgas liesmas un dūmu mutuļi, un upuri stāv garās rindās un gaida savu kārtu mirt. Nekas tāds nekad nav noticis, un ja kāds apgalvo pretējo, tad tie ir vieni lieli meli. Šīs krematorijas nebija paredzētas tam, lai pa skursteni uz augšu ietu liesmas. Ebreji vienmēr visi kā viens tēlaini apraksta šos lielos, sātaniskos liesmu metošos torņus gluži kā to darīja Stīvens Spīlbergs. Apakšējā foto redzama tā pati krematorija un skurstenis, no kura tikpat kā nenāk dūmi. Kā arī fonā esošie ebreji smaida un māj kamerai. Nekas neliecina par šausmām, kuras pieminētas augšējā foto sakarā.

 

Viņi ne tikai viltoja... Autors: DamnRiga Cik žēl, ka viņiem toreiz nebija fotošops 2.daļa
10.


Viņi ne tikai viltoja šādas fotogrāfijas priekš kara laika propogandas, bet arī pēc tam, lai maldinātu cilvēkus par notikumiem kara laikā. Foto labajā pusē tika atrasts Saimona Veistenhāla centra tīmekļa vietnē 1999. gadā. Kāds vēlāk pievienoja orģinālo foto, pēc kura ir redzams, ka fotogrāfijai labajā pusē virs skursteņiem dūmi ir pievienoti pavirši un izskatās ļoti nereāli.

Ceru, ka raksts patika un deva iespēju ielūkoties vienā no vēstures tumšajām lapām.
Ja ir ieviesusies kāda kļūdiņa, droši rakstiet komentāros, centīšos to izlabot.
 

7
549
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [49]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 24.03.14 09:34
50
0

atbildot uz JustARide komentāru " Idiotisms. Tas, ka Tu esi atradis ... " Nav jau runa par to, ka holohausts nebūtu noticis. Runa ir par to, ka vāciešu šausmu darbi tikuši nenormāli pārspīlēti, cipari vairākkārtēji uzpūsti. Latvijas teritorijā nekad nav bijis tik daudz žīdu, cik tikuši nogalināti. Gan krieviem, gan sabiedrotajiem nācās palielināt vāciešu noziegumu apmērus, lai viņi paši uz vāciešu fona izskatītos pēc jēriņiem. Un īpaši izdevīga šī pārspīlēšana bija žīdiem, kas vēl joprojām saņem milzīgus līdzekļus, kamēr paši taisa to pašu holokaustu Palestīnā.

Starp citu - vai zināji, ka patiesie holohausta iniciatori bija paši žīdu bosi? Fakts ir ar dokumentiem pierādāms, taču nekad netiks popularizēts. Situācija pirms 2.p.k. bija tāda, ka žīdi, cionistu biedrība, vēlējās dibināt savu valsti savā vēsturiskajā teritorijā. Taču Eiropā dzīvojošie žīdi ne pārāk vēlējās pamest savas dzimtās mājās un skriet izkarot sev savu vēsturisko teritoriju. Tad nu nācās vienoties ar vāciešiem, kas kara sākumā nemaz neveica masu slepkavības, bet gan veica masu izraidīšanas. Paskaties pats, cik holokausta upuru ir Vācijas teritorijā, un cik - Krievijas teritorijā. Vairāk, nekā aizdomīgi.

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 24.03.14 09:49
39
0

atbildot uz sersscorpions komentāru " Pilnīgi tev piekrītu.Nesaprotu tos cīlvēkus k... " Skaidrs, ka karā abas puses veica briesmīgus noziegumus, bet vienkārši tracina, kā tiek nozākāti vācieši, kamēr  britiem neviens nepārmet Drēzdenes un citu vācu pilsētu bombardēšanu, vai amerikāņiem Hirosimu un Nagasaki. Par krieviem vispār nerunājot. Bet - "tie taču bija karam nepieciešamie upuri".

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 24.03.14 17:44
38
0

atbildot uz JustARide komentāru " Bet es Tev piekrītu, ka šausmu darbi tika p... " Nu par vāciešu zvērībām es absolūti nešaubos. Tracina tikai, ka krievi uzveļ vaiņu arī Vācijas karavīriem, tostarp arī latviešu leģionāriem, kaut gan visiem zināms, ka noziegumus veica īpašas SS vienības. Regulārā armija bija disciplinēta un neaiztika civilos, atšķirībā no krieviem. Tracina, ka tiek noklusēti krievu "varoņdarbi", kamēr tiek skaļi bļauts un melots par vāciešu noziegumiem. Tracina, ka pārējās eiropas valstis ir aizmirsušas, kāds antisemītisms valdīja visā eiropā gadsimtiem, taču pēc 2.k.p. visi pēkšņi sākuši žēlot žīdus. Žīdi savu kārti vienkārši lieliski izspēlēja. Tracina, ka visi cenšas izlikties balti un  tīri, kaut gan VISAS lielvalstis ir celtas uz citu tautu līķiem.

eviits avatars
Medaļa DocentsMedaļa Admins iesakaMedaļa Recidīvists
  eviits 24.03.14 10:36
22
0

Hitlers jau nebija nemaz tik sūdīgs vecis, galu galā viņš taču nošāva Hitleru! :)

spoku dienas joks

Sātans avatars
Medaļa CacansMedaļa BestsellersMedaļa Maģistrs
  Sātans 24.03.14 08:15
23
1

Staļins novāca 2 reiz vairāk kā Hitlers...Un izdomāja vēl mokošākas mocīšanas metodes 

Manback avatars
Medaļa BakalaursMedaļa CacaMedaļa Zebra
  Manback 24.03.14 09:48
19
0

Autor, pilnībā piekrītu. Holokausts ir viena liela žīdu propoganda. Milzīgs bizness.

Deividsss avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa RecidīvistsMedaļa Jubilārs
  Deividsss 24.03.14 08:50
14
0

atbildot uz Sātans komentāru " Staļins novāca 2 reiz vairāk kā Hi... " Bet Hitlers esot sliktāks par Stalinu, nekad nesapratīšu tos krievus kas viņu slavē, uz viņa rokām 80miljoni krievu līķu, bet viņi vēl kājas šim bučo...

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 24.02.18 09:51
14
0

židi pēc kara noslepkavoja Latvīesu lidotāju Cukuru.

Tieši tā noslepkavoja -  nosita ar āmuru.

un pēc tam vel lielās..  Pat ja viņš bija vainīgs kara noziegumos, - netika tiesāts, bet vienkārši noslepkavots..

Tātad ar ko žīdi labāki par nazi?

dunduciene avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa SensācijaMedaļa Man ir kredīts
  dunduciene 24.03.14 09:49
6
0

Karš nekad nebeidzās, tas tikai uz brīdi tiek pārtraukt. Kad asiņainās cīņas ir beigušās, tad sāk parādīties šādi "mākslas darbi", lai parādītu, ka viens bijis sliktāks par otru. Bet nu diemžēl, šīs viltotās fotogrāfijas nepierāda, ka nekas no tā visa nav notcis. Ir taču fotogrāfijas no kurienes pkārto cilvēku silueti ir ņemti... tā pat arī 9. attēlā, netika tie nabadziņi tak dedzināti 24/7. 

LumberjackMe avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Students
  LumberjackMe 24.03.14 08:16
6
0

Paldies, es pat nebiju dzirdējis par to, ka šādas fotogrāfijas tika viltotas. Diemžēl spēju iedomāties kā fanātiski noskaņti ideologi paši sevi slavē par tik labi pagatavotiem sūdiem ar kuriem barot pēc iespējas vairāk cilvēkus.

Tāpat nespēju aizmirst Litenes upurus. Vēl atminos latviešu inteliģences pilnos lopu vagonus par kuriem man stāstja cilvēki, kuri paši to bija piedzīvojuši.

Nedomāju, ka jebkurai cilvēku spīdzināšanai vai vajāšanai ir jebkāds attaisnojums. Mēs visi esam vienādi- arī vienādi spējīgi uz visādām nelietībām.

Anonīms
Anonīms 24.02.18 09:06
6
0

Viens Izraēlas žurnālists ļoti trāpīgi izteicās par Izraēlas armijas zvērībām Palestīnā:" Mēs to varam darīt, jo mūsu pusē ir holokausta muzejs." 

pecbucis avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Dienas domaMedaļa Spoks
  pecbucis 24.02.18 09:30
5
0

Pajautājiet sev kura tauta visvairāk ieguva no ww2, kas viņi bija pirms tam un kas ir tagad, un tas sniegs daudzas atbildes, ja vien spējat izdarīt loģiskus secinājumus

marciskt avatars
Medaļa NastijsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Bakalaurs
  marciskt 24.03.14 08:09
5
0
propoganda skaloja smadzenes gan toreiz gan tagad. Bet bail iedomāties cik tas labi sanāk tagad ar mūsdienu iespējām. P.s. Varbūt tieši dēļ šiem meliem ww2 izvērtās tik traģisks.
Ulrihs avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa Dienas domaMedaļa Spoks
  Ulrihs 24.03.14 09:27
4
0

"Ja kādam ir kādas pretenzijas pret to, ka nepievienoju avotu zem raksta tas ir tāpēc, lai kāds neizdomātu pievienot nekvalitatīvu google translate rakstu ar drausmīgu tulkojumu."

Galvenais, ka tavs tulkojums ir labs, it īpaši "Veistenhāla centrs" utt. :) Un kā jau te atzīmēja, pāris fotogrāfijas nav pierādījums Holokausta neesamībai. Pārāk daudz liecību ir no aculieciniekiem, no Sabiedroto karavīriem, kas atbrīvoja ieslodzītos no nometnēm utt. 

JustARide avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Betmens
  JustARide 24.03.14 10:34
4
0

atbildot uz Arizon komentāru " Skaidrs, ka karā abas puses veica briesmīgu... " Aizdomīgi būtu, ja Hitlers būtu visus 5-10 miljonus pakāris pie Brandenburgas vārtiem...Kāpēc Vācijā nogalināto ēbreju ir daudzkārt mazāk nekā okupētajās teritorijās? Tam ir divi acīmredzami iemesli:

1. Nacisti šīs zvērības (vismaz to apmēru) slēpa no pašiem vāciešiem. Ir diezgan skaidrs, ka vācu tautai, ieskaitot kaislīgākos nacionālsociālistus, miljoniem cilvēku slepkavošana būtu par daudz.

2. Tīri tehniski iemesli. Pamēģini tā vienkārši nogalināt 5-10 miljonus cilvēku. Nešausi taču nost pa vienam, ko? Nodarbināsi līdz nāvei darba nometnēs? Mēģināja - nebija pietikoši ātri. Nomērdēsi badā? Varšavas geto mēģināja - nebija pietiekoši ātri. Ievedīsi mežā bariem un nošausi? Mēģināja - nebija pietiekoši ātri un cilvēki sāka runāt... Patiesībā vēsture parāda cik aukstasinīgi ēbreju iznīcināšanas process attīstījās pa solim uz priekšu.

Dr. Freeman avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Dr. Freeman 23.02.18 21:25
3
0

Tā turpināt!   

JustARide avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Betmens
  JustARide 24.03.14 10:25
3
0

atbildot uz Arizon komentāru " Nav jau runa par to, ka holohausts nebūtu n... " Bet es Tev piekrītu, ka šausmu darbi tika pārspīlēti, protams. Bet par to cik šausmīgi, vai nešausmīgi notika šī pārspīlēšana - tas ir  strīdīgs jautājums. Ir pietiekoši daudz liecības no cilvēkiem, kuri koncentrācijas nometnes ir piedzīvojuši uz savas ādas - tostarp arī kara varoņi, pārliecināti antikomunisti, poļu kara varoņi, kuriem nu gan nebija iemesla piesegt nevienu no pusēm, jo Polija dabūja drāzienu no visiem, tostarp sabiedrotajiem.

Es domāju, ka pārspīlētas ir vairākas šaušulīgās detaļas par aukstasinību un nežēlību, bet tas, ka tur rūpnieciskos apmēros nogalināja ēbrejus, nu gan ir skaidrs.

Mūsdienu domātājs avatars
Medaļa HītsMedaļa ĢenerālisMedaļa Gada raksts 2014
  Mūsdienu domātājs 24.03.14 09:28
2
0

Raksts interesants! ;)

Bet njā, arī mūsdienās, ja zin kur skatīties, ātri var atkost kurš attēls ir ar photoshop taisīts un kurš ne ;)

Ulrihs avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa Dienas domaMedaļa Spoks
  Ulrihs 24.03.14 11:19
2
0

atbildot uz sersscorpions komentāru " šīs bildes nevis pierādā  vai nepierādā ... " Raksts ir pasniegts tā, lai lasītājam rastos iespaids par to, ka holokausta nebija vai arī tas notika daudz mazākos apmēros - par to bija runa.

Tas, ka PSRS pastāvēja propaganda - vai tad es apgalvoju, ka nebija? Tā pastāv visās valstīs (arī mūsdienu Latvijā), tikai jo totalitārāka valsts, jo lielāka propaganda. Tik pat lielā mērā tā pastāvēja 3.Reihā, 

DamnRiga avatars
Medaļa Troll killerMedaļa AdminsMedaļa Oligarhs
  DamnRiga 24.03.14 18:24
2
0

atbildot uz Ulrihs komentāru " Nezinu, kuri tev netulkojas? Piemēram, Vīzent... " Nu es personīgi nezinu kas ir tas pa vīzentāla centru tiešām nezinu nav ne mazākās nojausmas. Saproti kā gribi bet es nelieku šāda tipa rakstus lai propogandētu kaut ko... Teiksim tā ir pieprasijums pēc bildēm un ja vēl kaut kāds teksts ir klāt tad kapēc nepatulkot , jo teiksim ja es ielikšu plikas bildes visi čīkstēs kapēc nav nekas pierakstīts klāt bet kad pierakstu klāt čikst ka tā ir propoganda kas šķeļ tautu un kurina naidu

« 1  2  3 »