Bērni, kuri kļuva par valdniekiem ļoti agrā vecumā9

 402  0

Kad Tu izdzirdi vārdu karalis vai karaliene, tu noteikti iedomājies kādu ietekmīgu, karalisku vīru vai smalku, skaistu dāmu, sēžot tronī smalkos kroņos un apmetņos, vai ne?

Bet vai Tu kādreiz iedomātos to, kā tronī sēž mazs bērns?

Visticamāk, ka nē, bet vēsturē tādi gadījumi ir bijuši.

Daži valdnieki tika kronēti vēl atrodoties mātes vēderā, bet tituls viņiem nespieda pildīt ierastos valdnieku pienākumus.

Valdīšana bērnam ir milzu atbildība. Vai viņiem visiem tas izdevās? Nē, bet daudzi darīja visu to, kas bija viņu spēkos.

Turpini lasīt rakstu un uzzini par 7 bērniem, kuri kļuva par valdniekiem, kad viņu vecums pat vēl nebija divciparu skaitlis.

Komentāri 9

0/2000
Neko nepārmetu, bet vienu aizmirsi! Vārds- Frida Kahlo Kronēta- 14.dienā kopš dzimšanas. Amats- Viena no valdošajām rakstu karalienēm.
 12  0 atbildēt

labs raksts.

vēl lielāku pvn dara tas, ka autoram vairāki raksti ir par monarhiju un tās pārstāvjiem.

 2  0 atbildēt

Vecs, vecums, veci... Latviešiem visi ir veci. Blin, mosh tomeer piedomaajiet, ko rakstiet  

Bērni, kuri jauni kļuva par valdniekiem. Un viss. 

Par rakstu +

 2  1 atbildēt

Nr. 2 gan nav redzama Skotijas Marija Stjuarte, bet gan karaliskā princese Marija Henrieta. Pamanīju, ka rakstīts par Mariju Stjuarti, bet portretā redzamajai dāmai nav tam gadsimtam atbilstošais apģērbs. Te būs Marijas Stjuartes portrets (šajā viņa redzama sēru tērpā) https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d1/MaryQueenofScotsMourning.jpg

 1  0 atbildēt

Interesanti    

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt