1927.gadā viesnīca "Cecil" (šobrīd pazīstama kā Stay on Main) tika atvērta ar vairāk nekā 700 Art Deco stila numuriem, kas bija paredzēti bagāto biznesmeņu pievilināšanai un izklaidēšanai. Jau drīz pēc atvēršanas viesnīca piedzīvoja grūtus laikus. Rajons, kurā tā atradās, Lielās Depresijas laikā kļuva par bezpajumtnieku perēkli. 6,4 kilometru rādiusā ap viesnīcu dzīvoja vairāk nekā 10 000 bezpajumtnieku. Vietējā bezpajumtnieku situācija nebija vienīgā problēma ar ko viesnīca saskārās. Stāsti par pašnāvībām, slepkavībām, sērijveida slepkavām, kuri šeit apmetušies uz nakti un paranormālām aktivitatēm, pārvērta šo 19 stāvu ēku par vietu, kuru biežāk aprunāja par tās drūmo vēsturi nevis viesmīlību. Savā 90 gadu vēsturē viesnīca "Cecil" ir izpelnījusies reputāciju kā viena no baisākajām vietām ASV, kur pārnakšņot, un pamatotu iemeslu dēļ.
Šajā rakstā atskatīsimies uz baisākajiem notikumiem, kas notikuši viesnīcas "Cecil" sienās.
Baisākie notikumi, kas notikuši Losandželosas viesnīcā "Cecil"10
Elīzas Lemas nāve. 2013.gadā 21 gadu vecā koledžas studente Elīza Lema tika atrasta kaila un mirusi ūdens rezervuārā uz viesnīcas "Cecil" jumta. Viņas apģērbs tika atrasts turpat netālu. Šausminošais atklājums tika veikts pēc tam, kad viesi sūdzējās par zemu ūdens spiedienu. Lai gan oficiāli par jaunās sievietes nāves cēloni tika atzīta nejauša noslīkšana, notikumi viņas dzīves pēdējās stundās, bija tik savādi, ka daudzi sāka spekulēt, ka viņas nāvi izraisījis kaut kas daudz ļaunāks. Lema bija mērojusi ceļu no Vankūveras uz Losandželosu viena un tika atzīta par bezvēsts pazudušu īsi pēc reģistrēšanās viesnīcas numurā. Novērošanas kameras ieraksts vienā no viesnīcas liftiem fiksēja Lemas satraucošo un neizskaidrojamo uzvedību īsi pirms savas pazušanas. Video ierakstā, kas ilgst četras minūtes, Lema izskatās panikas pārņemta un spiež visas lifta pogas. Brīžiem viņa iziet no lifta un pēc tam ātri iebēg tajā atpakaļ, šķietami slēpjoties no kāda. Vienu brīdi pat šķiet, ka viņa pie lifta durvīm ar kādu sarunājas, lai gan tur neviena nav. Kad durvis neaizveras, viņa iziet no lifta un vairs neatgriežas. Teorijas par Lemas nāvi ir dažādas. Ir versijas, ka viņa, iespējams, slēpās no potenciāla slepkavas vai arī vienkārši cieta no bipolārās mānijas epizodes. Un vēl savādi ir tas, ka, lai tiktu uz viesnīcas jumta bija vajadzīga atslēga un, lai ienīstu ūdens rezervuārā viņai vajadzēja trepes.
Elizabete "Melnā Dālija" Šorta. 1947. gadā vietējā iedzīvotāja Betija, pastaigājoties ar savu 3 gadus veco meitu pa Lemērtas parka rajonu Losandželosā, atrada 22 gadus vecās daudzsološās aktrises Elizabetes Šortas līķi. Šortas līķis bija tā sakropļots, ka sākumā Betijai šķitis, ka tas ir manekens. Viņas līķis bija pārdalīts uz pusēm zem jostasvietas, un seja bija sagriezta no mutes kaktiņiem līdz ausīm, izveidojot tā saukto Glāzgovas smaidu. Līķis bija rūpīgi nomazgāts, ar pilnībā nolaistām asinīm un novietots ar rokām virs galvas un kājām plati atplestām. Slepkava netika notverts, lai gan aizdomās turamo bija ļoti daudz. Tiek uzskatīts, ka Šorta tikusi redzēta viesnīcā "Cecil" īsi pirms savas noslepkavošanas. Viņa ieradās Holivudā ar cerībām kļūt par atpazīstamu aktrisi un bieži apmeklēja bārus, kuros viņa tikās ar producentiem, kas viņai varētu palīdzēt tikt pie lomām.
Ričards "Nakts vajātājs" Ramiress. Ričards "Nakts vajātājs" Ramiress izpelnījās savu iesauku, no 1984. gada līdz 1985. gadam, klejojot pa Losandželosas un Sanfrancisko ielām, meklējot nevainīgus upurus, ko uzšķērst. Šis labi zināmais sātanists slepkavībās izmantoja pistoles, nažus, mačetes un āmurus. Viņa noziegumi bija tik nežēlīgi, ka viņa lietas tiesnesis tos aprakstīja kā "nežēlību, aukstasinību un ļaunumu, kas ir ārpus cilvēka sapratnes robežām". Laikā, kad Ramiress veica šīs slepkavības viņš regulāri uzturējās viesnīcā "Cecil". Astoņdesmitajos viena istabiņa maksāja tikai 14 dolārus, un tuvējā apkārtne bija pilna ar sabiedrības padibenēm, tāpēc Ramiress brīvi varēja klaiņot pa ielām vēlu vakaros, neradot pārāk daudz aizdomu. Viņš mira Sankventinas cietumā 53 gadu vecumā 2013.gadā.
Džeks Untervegers. Austriešu sērijveida slepkava un žurnālists Džeks Untervegers deviņdesmito sākumā bija biežs viesis viesnīcā "Cecil". Untervegers no 1990. līdz 1992. gadam Vīnē, Prāgā un Losandželosā nogalināja 11 prostitūtas, visbiežāk tās nožņaudzot ar viņu pašu apakšveļu. Savu pirmo slepkavību viņš paveica 1974.gadā, bet pāris gadus vēlāk tika atbrīvots kā veiksmīgi "resocializēts" ieslodzītais. Untervegers uzturējās viesnīcā "Cecil" kamēr viņš strādāja austriešu žurnālam, rakstot par noziegumiem Losandželosā. Savu reportiera statusu viņš izmantoja, lai kopā ar Losandželosas policijas departamentu (LAPD) braukātu pa vietām, kas drīz vien kļuva par viņa paša noziegumu ainām. Untervegers kļuva par aizdomās turamo trīs slepkavībās Losandželosas apkārtnē, un galu galā tika arestēts Maiami 1994.gadā. Viņš tika deportēts uz Austriju un tur tika sodīts ar mūža ieslodzījumu. Nakamajā naktī pēc sprieduma viņš cietuma kamerā pakārās.
Pa logu izmests zīdainis. 1944 gadā 19 gadīgā Dorotija Džīna Pursela uzturējās viesnīcā, kad kādā naktī izmeta savu jaundzimušo dēlu pa logu. Pursela nezināja, ka viņa ir stāvoklī un pamodās nakts vidū blakus savam partnerim ar milzīgām sāpēm vēderā. Nevēloties pamodināt savu partneri, viņa iegāja vannasistabā un piedzemdēja bērnu pati. Pursela uzskatīja, ka bērns piedzimis nedzīvs un izmeta to pa logu no vairāku stāvu augstuma. Mirušais mazulis tika atrasts uz blakus esošās ēkas jumta. Purselu arestēja, bet pēc tam, kad psihologi nosprieda, ka viņa bija "garīgi apjukusi", viņa tika atzīta par nevainīgu bērna slepkavībā.
Pigeon Goldie Osgood slepkavība. Šī neatrisinātā slepkavība vājā Cecil Hotel līdz pat šai dienai. Atvaļinātā telekomunikāciju operatore Pigeon Goldie Osgood (neuzdrīkstos tulkot vārdu) bija viena no viesnīcas atpazīstamākajām sejām, jo viņa aizsargāja un baroja vietējos baložus tuvējā Pēršinga parkā. 1964.gadā viņa tika atrasta mirusi savā viesnīcas numurā - viņa bija piekauta, sadurta un noźņaugta. Izvandītajā istabā policija atrada Losandželosas Dodgers beisbola kluba keponu un paciņu ar sēkliņām putniem. Vienu aizdomās turēto arestēja, 29 gadus veco Žaku Elingeru, kurš tika redzēts pastaigājoties Pēršinga parkā ar asinīm notraipītām drēbēm. Pierādījumu trūkuma dēļ viņš tika atbrīvots. Šī bija pēdējā plaši publicētā nāve šajā viesnīcā līdz 2013.gadam, kad tika atrasts Elīzas Lemas līķis.
Pašnāvības trīsdesmitajos. 1931.gadā viesis, V. K. Nortons, 46 gadus vecs, tika atrasts miris savā istabā pēc indīgas kapsulas norīšanas. Lai gan šis bija pirmais pašnāvības gadījums "Cecil" sienās, šajā dekādē tas nebūs pēdējais. Nakamajā gadā, 25 gadus vecais Bendžamins Dodičs tika atrasts ar šautu brūci galvā pēc tam, kad bija nošāvies. 1934.gadā, bijušais armijas medicīnas korpusa seržants Luiss D. Bordens tika atrasts ar pārgrieztu rīkli. 1937.gadā, Greisas Margo līķis tika atrasts iepinies telefona vados, pēc tam kad viņa bija izlēkusi no devītā stāva loga. Arī nākamajos divos gados šeit notika pa pašnāvībai. Lielā Depresija bija ļoti smags periods amerikāņu dzīvē, katru gadu desmitiem tūkstošu amerikāņu izlēma patvaļīgi šķirties no dzīves.
Paranormālā aktivitāte. Viens no nesenākajiem baisajiem notikumiem viesnīcā "Cecil" , bija tad, kad 2014.gadā kāds zēns no Kalifornijas uzņēma fotogrāfiju ar spocīgu figūru ceturtā stāva logā. Fotogrāfija drīz vien nokļuva ziņās, un iespējamais spoks ātri vien tika sasaistīts ar viesnīcas drūmo pagātni. Jaunais fotogrāfs stāstīja reportieriem: "Kad es paskatījos uz šo logu, tas man vienkārši likās baiss, un tad es parādīju draugam un viņš pārbijās. Redzētais joprojām mani biedē." Viņš arī apgalvoja, ka redzētā dēļ viņam ir bijušas daudzas negulētas naktis. Viesnīca "Cecil" jau sen tiek uzskatīta par vienu no spoku apsēstākajām ēkām Losandželosā, kas katru gadu piesaista spoku medniekus no tuvām un tālām zemēm. Spokošanās tiek saistīta ar daudzajām pašnāvībām, kas notikušas viesnīcas sienās.