local-stats-pixel

Atklāta 26 000 gadus veca piramīda47

1946 0

Saistībā ar tehnoloģiju attīstību, arvien vairāk tiek atrastas seno civilizāciju paliekas. Jaunākais atklājums, kas veikts šogad, šokēja daudzus vēsturniekus un arheologus - Indonēzijā ar lāzeru, radaru un urbju palīdzību tika atklāta piramīda, kas ir būvēta pirms vismaz 26 000 gadu.

1946 0 47
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 47

0/2000

Beidzot kaut kas interesants. No tiem izvarošanas un sexa rakstiem jau vemt gribas. emotion

85 1 atbildēt

Pastāv teorija,ka viss atkārtojas. Ne velti tiek atklātas modernas lietas (skrūves, monētas), kas ir vairākus SIMTUS tūkstošus gadus vecas. Mēs neesam pirmie uz zemes, un ticiet vai nē, bet nebūsim arī pēdējie.

62 0 atbildēt

Tā vien šķiet, ka tajā laikā viņi zināja vairāk, kā tā lieta darāma.

Viņiem nebija Google kam jautāt.

46 0 atbildēt

Lūk, to es saprotu, beidzot pierādījums! 

25 0 atbildēt

Nākotnē cilvēki ar vien vairāk izmantos tehnoloģijas, ar vien vairāk datorizēsies, robotizēsies. Pamazām pazudīs rokraksta rakstība, jo ar roku vairs nerakstīs un nākamās paaudzes vairs pat nekad neiemācīsies rakstīt ar roku, tad pamazām arī atkritīs nepieciešamība vispār pēc tekstiem, jo visu informāciju varēs uztvert un nodot bilžu, video veidā. Arī valodas vajadzības atkritīs, jo mūsu domas pārraidīs elektroniski. Cilvēki aizmirsīs kā tas ir - pašam uztaisīt to ko pats lieto. Viduslaikos cilvēki mācēja paši uztaisīt visu, ko vajag, izaudzēt, nomedīt, paēst, apģērbties, uzcelt māju. Bet tagad - vai tu māki uztaisīt datoru? Mobilo telefonu? Kaut vai metāla karoti? Tā nu nākotnes cilvēks aizmirsīs kā var pats kaut ko pagatavot, jo visu tak pagatavo roboti, kuriem pavēlam ar domu spēku. Nākotnē cilvēki ar vien vairāk iegrims virtuālajā realitātē, kas var būtiski atšķirties no realitātes apkārt. Bet tad .. notiks kāda globāla katastrofa, kāds meteorīts ietrieksies zemē un viss uzies gaisā. Paliks tik daži cilvēki, izkaisīti pa visu planētu. Notiks anarhija, slepkavības, izmiršana. Tā nu neko nesaprazdami un neprazdami, bez datoriem, bez robotiem atgriezīsies vardarbīgā akmens laikmetā. Pēc pāris paaudzēm cilvēki aizmirsīs, ka kādreiz vispār bija kaut kādi datori vai kaut kādas tehnoloģijas, zināšanas. Bet to, ko spēs paskaidrot (ja tomēr būs palikusi valoda), tas paliks par mītiem un pasakām. Tie daži, kuriem vēl būs kāda tehnoloģija, apmācīs savus bērnus, un tie bērni kļūs par dieviem priekš pārējiem. Tad šie cilvēki ar tehnoloģijām pakļaus pārējos cilvēkus, lai arī paši nesaprazdami, kā tās tehnoloģijas darbojas. Vēlāk liks pārējiem cilvēkiem būvēt piramīdas, stounhendžu, kā savas varas apliecinājumu. Vēl pēc pāris tūkstošiem gadiem cilvēce tomēr attīstīsies un lasīs Spoki.lv šo visu. Laiks iet pa cilpām! Pie tam visumā ir daudz dažādas cilpas (tāpat kā zeme var rotēt gan ap savu asi, gan ap sauli, gan ...)

19 0 atbildēt

Reliģiozajiem *****ēniem tas nepatiks.Cilvēku dieviņš taču neradīja pirms 20k gadiem emotion 

21 3 atbildēt

Nesaprotu ko tik maz plusi, tiešām šis nevienu neintresē?

A nu jā pareizi visur jau stāv tie raksti par seksu, porno un tamlīdzīgi!

18 1 atbildēt
Interesants raksts! emotion
14 0 atbildēt

Varbūt man pie mājas kalniņš arī bija piramīda emotion

10 0 atbildēt

Tas bija interesanti, bet piramīdas "atklāja" arī Bosnijā un Hercogovinā. Negribu apgalvot, ka stāsts ir melīgs, bet saskaršanās ar sensācijām padara uzmanīgu, jo bieži vien tas ir vairāk uzpūsts kā ir realitātē. Turklāt, ja kaut kas izklausās neticami, tad tas tiešām var būt neiespējams.

9 1 atbildēt

Cepums tev! emotion

6 0 atbildēt

Interesanti! Liec vēl kaut ko tādu, bet + iedošu emotion 

4 0 atbildēt

Nu par 26 000 gadu vecumu ir lielas šaubas, jo jebkura datēšanas metode ārkārtīgi bieži medz dot kļūdas pat par vairākiem miljoniem gadu....

Zinātnieki par to izvairās runāt, taču, ja datēšanas metode dod vairāk kā 20 000 gadus, tā ir jāuztver ļoti skeptiski....

P.S.  Jebkura radioaktīvā materiāla pussabrukšanas periods ir ļoti atkarīgs no apkārtējās vides....

4 0 atbildēt

Nu ne sū** nav tas raksts objektīvs, super utt...

Datēšana ir pilnīgi izrauta no kontektsta. Pētījumi parādot, ka piramīdas dziļākie slāņi ir datējami ar nuuu aptuveni 20 000 gadiem no šī brīža.

Augšējie slāņi datējami ar knapiem 4000 BC - 500BC... Tas nozīmē ka vieta apdzīvota jau ļoti senā pagātnē, bet nevajag jau raut tagad sensācijas... Ka ~26 000 gadu senā vēsturē piramīda JAU ESOT UZCELTA GATAVA... Kommon... emotion  

2 0 atbildēt

Bībele tiek apgāzta ar kājām gaisā, tur rakstīts, ka Dievs radījis cilvēkus 7k gadus atpakaļ.

1 0 atbildēt

Kautkaa nevaru noticet siim bullja kakaam un mistifikacijaam. Bet raksts kvalitativs.

1 0 atbildēt

Personīgi uzskatu ka cilvēki ir bijuši daudz gudrāki par tagadējo laikmetu, gudrāki nevis attīstītāki.

Piemēram kad Grieķijā vēl bija kari un kad Troja pastāvēja, kad Ēģiptieši cēla piramīda u.t.t

 Uzskatu, ka tad cilvēkiem ir bijusi daudz labāka domāšana nekā tagad, jo mēs šodien vēl nevaram īsti atbildēt uz jautājumu, kā ir tieši tad uzceltas Ēģiptē tās piramīdas. Tas tikai tāds piemērs. 

1 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt

 

wiki vēl nav izmainīts, tas atklājums bija tikai pirms 2 dienām.

0 0 atbildēt

Jaizbrauc japapeta

0 0 atbildēt