Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
1930

Saistībā ar tehnoloģiju attīstību, arvien vairāk tiek atrastas seno civilizāciju paliekas. Jaunākais atklājums, kas veikts šogad, šokēja daudzus vēsturniekus un arheologus - Indonēzijā ar lāzeru, radaru un urbju palīdzību tika atklāta piramīda, kas ir būvēta pirms vismaz 26 000 gadu.

Scaronī vieta arheologiem ir... Autors: komunists Atklāta 26 000 gadus veca piramīda
1.

Šī vieta arheologiem ir zināma jau kopš 1914. gada, pateicoties 2500 gadus vecajai struktūrai kalna jeb piramīdas galā. Vietējie cilvēki šo vietu uzskatīja par svētu un vēl šodien sauc par Gunung Padang, kas vietējajā valodā nozīmē "Gaismas Kalns" vai "Apgaismības Kalns".

Taču ne arheologi ne arī... Autors: komunists Atklāta 26 000 gadus veca piramīda
2.

Taču ne arheologi, ne arī vietējie iedzīvotāji nesaprata, ka kalns, kas izskatās pēc piramīdas, tiešām ir piramīda. Pārsvarā visi domāja, ka tas ir dabiskas izcelsmes pakalns, ko vietējie cilvēki ir nedaudz pārveidojuši, un tikai pavisam nesen, 2011. gadā, atsākās ģeoloģiskā izpēte, kuras laikā tika urbts dziļāk pakalnā. Ar oglekļa datēšanas metodi tika atklāts, ka šī piramīda ir celta pirms 26 tūkstošiem gadu, un, visticamāk, atstāta novārtā un noaugusi līdz nepazīšanai.
 

Scaronādi izskatās piramīda... Autors: komunists Atklāta 26 000 gadus veca piramīda
3.

Šādi izskatās piramīda rekonstruēta ar datorgrafikas palīdzību, izmantojot datus, kas iegūti no radariem. 

Gunung Padang nav vienīgā... Autors: komunists Atklāta 26 000 gadus veca piramīda
4.

Gunung Padang nav vienīgā struktūra, kas pēdējā laikā likusi padomāt par patieso civilizācijas vecumu. Pavisam nesen Turcijā tika atklāta struktūra, saukta par "Gobekli Tepe". Šī vieta sastāv no daudziem milzīgiem akmeņiem, kas savu izmēru ziņā līdzinās Stounhedžai. Gobekli Tepe nezināmu iemeslu dēļ tika aprakta 8 tūkstošus gadu pirms mūsu ēras, padarot šo struktūru par 7000 gadiem vecāku nekā Stounhedža. 

Interesanti ka Gobekli Tepe... Autors: komunists Atklāta 26 000 gadus veca piramīda
5.

Interesanti, ka Gobekli Tepe lielie akmeņi ir izkalti kopā ar dažādiem dzīvniekiem, no kuriem daudzi dabā vairs nav sastopami. 

nbspScaronie un vēl daudzi... Autors: komunists Atklāta 26 000 gadus veca piramīda
6.

 

Šie, un vēl daudzi citi pēdējā laika atklājumi liek mums apšaubīt līdz šim pieņemtās lietas par cilvēces vēsturi, jo oficiāli vēstures grāmatās vēl joprojām tiek rakstīts, ka mēs vēl 10 000 gadus atpakaļ bijām primitīvi radījumi, kas vāca augus un medīja, dzīvoja primitīvās ciltīs un neko nezināja par astronomiju un arhitektūru, tāpēc šobrīd iesaku sekot līdzi jauniem atklājumiem, jo mēs esam esam suga ar amnēziju un šajā tehnoloģiju laikmetā mums ir dota iespēja salikt mūsu vēsturi kopā kā tādu puzli.

 

 

Vairāk šādu rakstu arī turpmāk - http://spoki.tvnet.lv/profils/komunists

Sekojiet un dalieties arī ar citiem draugos, facebook un twitter!

0
1930
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [46]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
exkluzīvais avatars
Medaļa Aģents 0/7Medaļa MaģistrantsMedaļa Aģents 0/7
  exkluzīvais 03.10.14 23:55
 
85
1

Beidzot kaut kas interesants. No tiem izvarošanas un sexa rakstiem jau vemt gribas.

Pasaules iedzīvotājs avatars
 HaltūristsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Pasaules iedzīvotājs 03.10.14 23:09
 
62
0

Pastāv teorija,ka viss atkārtojas. Ne velti tiek atklātas modernas lietas (skrūves, monētas), kas ir vairākus SIMTUS tūkstošus gadus vecas. Mēs neesam pirmie uz zemes, un ticiet vai nē, bet nebūsim arī pēdējie.

spoku dienas doma

elv1js avatars
Medaļa Gada spoks 2014Medaļa Pozitīvs tēlsMedaļa Čaka ola
  elv1js 03.10.14 22:40
 
46
0

Tā vien šķiet, ka tajā laikā viņi zināja vairāk, kā tā lieta darāma.

Viņiem nebija Google kam jautāt.

spoku dienas doma

LordsX avatars
Medaļa Troll killerMedaļa MildaMedaļa Burvju klana biedrs
  LordsX 03.10.14 21:56
 
25
0

Lūk, to es saprotu, beidzot pierādījums! 

Bezdievis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Bezdievis 06.10.14 00:45
 
19
0

Nākotnē cilvēki ar vien vairāk izmantos tehnoloģijas, ar vien vairāk datorizēsies, robotizēsies. Pamazām pazudīs rokraksta rakstība, jo ar roku vairs nerakstīs un nākamās paaudzes vairs pat nekad neiemācīsies rakstīt ar roku, tad pamazām arī atkritīs nepieciešamība vispār pēc tekstiem, jo visu informāciju varēs uztvert un nodot bilžu, video veidā. Arī valodas vajadzības atkritīs, jo mūsu domas pārraidīs elektroniski. Cilvēki aizmirsīs kā tas ir - pašam uztaisīt to ko pats lieto. Viduslaikos cilvēki mācēja paši uztaisīt visu, ko vajag, izaudzēt, nomedīt, paēst, apģērbties, uzcelt māju. Bet tagad - vai tu māki uztaisīt datoru? Mobilo telefonu? Kaut vai metāla karoti? Tā nu nākotnes cilvēks aizmirsīs kā var pats kaut ko pagatavot, jo visu tak pagatavo roboti, kuriem pavēlam ar domu spēku. Nākotnē cilvēki ar vien vairāk iegrims virtuālajā realitātē, kas var būtiski atšķirties no realitātes apkārt. Bet tad .. notiks kāda globāla katastrofa, kāds meteorīts ietrieksies zemē un viss uzies gaisā. Paliks tik daži cilvēki, izkaisīti pa visu planētu. Notiks anarhija, slepkavības, izmiršana. Tā nu neko nesaprazdami un neprazdami, bez datoriem, bez robotiem atgriezīsies vardarbīgā akmens laikmetā. Pēc pāris paaudzēm cilvēki aizmirsīs, ka kādreiz vispār bija kaut kādi datori vai kaut kādas tehnoloģijas, zināšanas. Bet to, ko spēs paskaidrot (ja tomēr būs palikusi valoda), tas paliks par mītiem un pasakām. Tie daži, kuriem vēl būs kāda tehnoloģija, apmācīs savus bērnus, un tie bērni kļūs par dieviem priekš pārējiem. Tad šie cilvēki ar tehnoloģijām pakļaus pārējos cilvēkus, lai arī paši nesaprazdami, kā tās tehnoloģijas darbojas. Vēlāk liks pārējiem cilvēkiem būvēt piramīdas, stounhendžu, kā savas varas apliecinājumu. Vēl pēc pāris tūkstošiem gadiem cilvēce tomēr attīstīsies un lasīs Spoki.lv šo visu. Laiks iet pa cilpām! Pie tam visumā ir daudz dažādas cilpas (tāpat kā zeme var rotēt gan ap savu asi, gan ap sauli, gan ...)

garaizs avatars
Medaļa JubilārsMedaļa KlaunsMedaļa Dienas doma
  garaizs 05.10.14 00:21
 
21
3

Reliģiozajiem *****ēniem tas nepatiks.Cilvēku dieviņš taču neradīja pirms 20k gadiem  

KissFM avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Man patīk Facebook 7000Medaļa Sertificēts spoks
  KissFM 04.10.14 12:23
 
18
1

Nesaprotu ko tik maz plusi, tiešām šis nevienu neintresē?

A nu jā pareizi visur jau stāv tie raksti par seksu, porno un tamlīdzīgi!

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 03.10.14 22:21
 
14
0
Interesants raksts!
Dundagas Spoks avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa JolkaMedaļa Mūsdienu domātājs
  Dundagas Spoks 05.10.14 17:46
 
10
0

Varbūt man pie mājas kalniņš arī bija piramīda 

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 04.10.14 00:27
 
9
1

Tas bija interesanti, bet piramīdas "atklāja" arī Bosnijā un Hercogovinā. Negribu apgalvot, ka stāsts ir melīgs, bet saskaršanās ar sensācijām padara uzmanīgu, jo bieži vien tas ir vairāk uzpūsts kā ir realitātē. Turklāt, ja kaut kas izklausās neticami, tad tas tiešām var būt neiespējams.

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Recidīvists
  Jāņa oga 04.10.14 23:00
 
9
2
atbildot uz Vienkārši Viesturs komentāru " Pastāv teorija,ka viss atkārtojas. Ne velti ti... "Sen par to esmu domājis, bet man liekas, ka cilvēks kā attīstīta būtne nav radusies 12 000 gadu atpakaļ, bet daaaaudz senāk. Iespējams, ka piedzīvojam noteiktus laika ciklus, pēc kuriem vai nu daļa atmiņas mistiskā veidā pazūd vai visi pierādījumi tiek iznīcināti. Tomēr lai piedzīvojam šos laika ciklus, tad atstājam pēc sevis vēl kaut ko, lai "atdzimušie" attīstītos tālāk. Tas izklausās dīvaini, bet ja par to aizdomājas un izanalizē,tad sanāk savilkt kopsakarības - valgas, bet uzkrītošas.
Pasaules iedzīvotājs avatars
 HaltūristsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Pasaules iedzīvotājs 05.10.14 10:28
 
7
0

atbildot uz Jāņa oga komentāru "Sen par to esmu domājis, bet man liekas, ka cil... " Jā, arī es esmu par to diezgan pamatīgi aizdomājies. Nejau velti zem okeāniem atrod pilsētām līdzīgas struktūras, kur zeme bijusi pirms vairākiem SIMTIEM tūkstošiem gadu.

Mūsdienu domātājs avatars
Medaļa HītsMedaļa ĢenerālisMedaļa Gada raksts 2014
  Mūsdienu domātājs 04.10.14 09:48
 
6
0

Cepums tev!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 10.12.14 15:57
 
4
0

Interesanti! Liec vēl kaut ko tādu, bet + iedošu  

Aramiss65 avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārs
  Aramiss65 07.10.14 21:07
 
4
0

Nu par 26 000 gadu vecumu ir lielas šaubas, jo jebkura datēšanas metode ārkārtīgi bieži medz dot kļūdas pat par vairākiem miljoniem gadu....

Zinātnieki par to izvairās runāt, taču, ja datēšanas metode dod vairāk kā 20 000 gadus, tā ir jāuztver ļoti skeptiski....

P.S.  Jebkura radioaktīvā materiāla pussabrukšanas periods ir ļoti atkarīgs no apkārtējās vides....

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 04.10.14 18:09
 
3
0

atbildot uz Vienkārši Viesturs komentāru " Pastāv teorija,ka viss atkārtojas.... " Pēc 26000 gadiem kāds arheologs atradīs jubilejas latu ar stārķi.

garaizs avatars
Medaļa JubilārsMedaļa KlaunsMedaļa Dienas doma
  garaizs 28.07.15 19:57
 
2
0

atbildot uz sit pa seju komentāru " Pričom te vispār reliģija? Aptaisījās jau zin... " Nu kā-piemēram kristietība vēsta ka mūsu zeme ir ap 5000gadus veca.šīs piramīdas ir 26000gadus vecas.tas nozīmē ka reliģiozajiem muļķiem tas nepatiks,jo redz viņu grāmata uzskata savādāk!

ottokaars avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa SviestmaizeMedaļa Dienas doma
  ottokaars 06.10.14 21:21
 
2
0

Nu ne sū** nav tas raksts objektīvs, super utt...

Datēšana ir pilnīgi izrauta no kontektsta. Pētījumi parādot, ka piramīdas dziļākie slāņi ir datējami ar nuuu aptuveni 20 000 gadiem no šī brīža.

Augšējie slāņi datējami ar knapiem 4000 BC - 500BC... Tas nozīmē ka vieta apdzīvota jau ļoti senā pagātnē, bet nevajag jau raut tagad sensācijas... Ka ~26 000 gadu senā vēsturē piramīda JAU ESOT UZCELTA GATAVA... Kommon...  

jacky avatars
Medaļa NastijsMedaļa NastijsMedaļa Nastijs
  jacky 18.10.14 19:59
 
1
0

Bībele tiek apgāzta ar kājām gaisā, tur rakstīts, ka Dievs radījis cilvēkus 7k gadus atpakaļ.

Vendic avatars
Medaļa BakalaursMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Maģistrants
  Vendic 25.12.14 18:56
 
1
0

Personīgi uzskatu ka cilvēki ir bijuši daudz gudrāki par tagadējo laikmetu, gudrāki nevis attīstītāki.

Piemēram kad Grieķijā vēl bija kari un kad Troja pastāvēja, kad Ēģiptieši cēla piramīda u.t.t

 Uzskatu, ka tad cilvēkiem ir bijusi daudz labāka domāšana nekā tagad, jo mēs šodien vēl nevaram īsti atbildēt uz jautājumu, kā ir tieši tad uzceltas Ēģiptē tās piramīdas. Tas tikai tāds piemērs. 

« 1  2  3 »