local-stats-pixel fb-conv-api

Ārons Ralstons10

54 5

Ārons ir alpīnists, kurš bija iesprūdis piecas dienas Blue Johan kanjonā.

2003. gada pavasarī Ārons, Intel inženieris, nolēma doties pastaigā. Viņš neatstāja nevienu ziņu saviem tuviniekiem, neatbildēja uz telefon zvaniem, viņš vēlējās atslēgties no visa apkārtēja.

Viss bija labi līdz brīdim, kad Ārons pēc neuzmanīgas rīcības iekrita aizā un viņa roku iesprostoja akmens, kas iesprūda starp aizas malām.

Turpmākās 5 dienas viņš cīnījās ar slāpēm, sevi un akmeni.

Lai atbrīvotu sevi no gūsta, Āronam nācās nogriezt sev roku. Kad Ārons sevi atbrīvoja no gūsta, viņš devās pēc palīdzības. Nogājis 17 jūdzes(27 km), kuru laikā Āronam vajadzēja uzkāpt 20m augstā sienā un iet pa karstu tuksneša sauli bez vienas rokas, viņš satika Nīderlandiešu ģimeni Ēriku, viņa sievu Monkiku Meijeri un dēlu Endiju, kuri Ralstonam iedeva padzerties un izsauca palīdzību. Viņu izglāba ar helikopteru 6 stundas pēc rokas nogriešanas.

Ārons atgriezās notikuma vietā pēc 6 mēnešiem, savā dzimšanas dienā, lai tur izbērtu savas rokas paliekas, jo tām tur bija īstā vieta!

2004 gada 7 septembrī Ārons Rlastons izdeva grāmatu 'Between a Rock and Hard Place'. Pēc šīs grāmatas motīviem 2010 gadā iznāca filma '127 Hours'.54 5 10 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 10

0/2000

Patiešām laba filma. Ņ*t vērā, ka tur lielākoties darbojās viens aktieris, un filma tika filmēta pārsvarā vienā vietā, filma nezaudēja manu interesi ne mirkli. Kad to noskatījos vēl bija tāda dīvaina sajūta rokās :D 

2 0 atbildēt

es laikam rit noskatisos.

1 0 atbildēt

+++

1 0 atbildēt

REdzēju filmu. Skumji, ka cilvēks kļuva populārs pēc šāda notikuma. Lai gan iepriekš jau bija ievērības cienīgs puisis.

0 0 atbildēt

Būs janoskatās 

0 0 atbildēt

Ideāla filma un sižets.

+

0 0 atbildēt

Uz Ātrumu izlasīju Ārons Roltons :D

0 0 atbildēt

Izlasot rakstu, biju gaidijis ko labaku no trailera..

0 0 atbildēt

Noskatijos kādu nedēļu vai divas atpakaļ... nu fufelis kas fufelis

0 2 atbildēt