Profesionāls pirdienu ostītājs ir reāla profesija, kuru var apgūt Ķīnā. Viņi saņem līdz 50000 dolāru gadā par savu darbu.
Everesta virsotnē ir pieejams ātrgaitas internets.
Profesionāls pirdienu ostītājs ir reāla profesija, kuru var apgūt Ķīnā. Viņi saņem līdz 50000 dolāru gadā par savu darbu.
Everesta virsotnē ir pieejams ātrgaitas internets.
Cilvēku var saukt par interneta atkarīgo, ja viņš pie datora pavada vismaz 6 stundas dienā nedarot neko svarīgu, vismaz 3 mēnešus ilgi. Tā kā es vēl esmu vesels.
Cilvēku uzvedības pētnieki ir atklājuši, ka cilvēks, kurš pazaudējis telefonu, izjūt tikpat lielu paniku kā cilvēki, kas pārdzīvo klīnisko nāvi.
Cūku gripas epidēmijas laikā, kas noritēja ASV 1976. gadā, nomira 1 cilvēks. Taču vakcīnas, kura bija paredzēta pret šo cūku gripu, izraisīto komplikāciju dēļ mira 25 cilvēki.
Visas baterijas, kas atrodamas uz zemes, spētu apmierināt pasaules vajadzību pēc enerģijas tajā pašā līmenī kā tagad vien uz 10 minūtēm.
Sunandha Kumariratana bija Taizemes karaliene, kura mira noslīkstot, jo viņas padotajiem bija aizliegts viņai pieskarties.
Viens spēles Tetris izveidotājiem brutāli nogalināja savu ģimeni, jo viņš nekad nesaņēma naudu no Tetris plašās popularitātes.
Katru gadu Niderlande nosūta Kanādai 20000 tuplju sīpoliņus kā pateicības zīmi viņiem par palīdzību 2. Pasaules kara laikā.
Rouzas portretu no filmas Titāniks uzzīmeja pats filmas režisors - Džeims Kamerons.
Iepriekšējā daļa šeit - 20 šokējoši fakti (2. daļa)
Tāpat laipni lūgti manā profilā, tur ir tik daudz rakstu, ka man jau birst laukā viņi...
Kā var nosēdēt 2 gadus uz poda? Laikam iepatikās kāda telefona spēlīte. :D Un vispār ūdeni vairs nedzeršu. ;D
2 gadus nosēdēja uz poda neslaukot dibenu un draugs bez seksa . O_o Un ,kur dirsa draugs ,gāja pie kaimiņiem vai ierīkoja atsevišķu podu ?
Ja šie fakti ir patiesi,tad ar nepacietību gaidu arī nākamās sērijas!
3.fakts: Polārlāči ir praktiski neredzami infrasarkanajos staros.
Nevis viņi nav redzami infrasarkanajos staros, bet gan viņi neizdala infrasarkano starojumu. Vienkārši sakot - viņus nav iespējams redzēt termokamerās, jo to kažoks praktiski neizdala siltumu.
21. fakts: Lūk, tieši šādi tiek sačakarēti ļoti daudzi fakti.
Es izlasīju Pedolāči ir praktiski neredzami infrasarkanajos staros, un ja godīgi es nobijos
Cilvēku uzvedības pētnieki ir atklājuši, ka cilvēks, kurš pazaudējis telefonu, izjūt tikpat lielu paniku kā cilvēki, kas pārdzīvo klīnisko nāvi.
Un pasaule , negrimst dibenā , negrimst dibenā ........
kurš gan maksātu kādam , lai tas osta viņa pirdienus?
bezjēdžiga profesija.
fuu es tiesi ar udens pudeli rokaa lasu...
un par to sedesanu uz poda neliekas ticami, jo ja parak ilgi sedi uz poda (kuram vaks atverts) zarna izkritiis no spiediena or whatever
Es vēlējos izteikt savu viedokli par 15. faktu. Šis fakts ir apsurds, jo nav zināmi īstie skaitļi, piemēram, cik kopā tika vakcinēti cilvēki un cik būtu mirušo, ja nebūtu veikta vakcinācija, jo ja nenotiek vakcinācija slimība spēj sasniegt epidemiju.
Otrkart fakts ir loti novecojis, zinātne attīstās katru gadu un gripas vīruss arī mainās katru gadu, tapēc vakcīna pret šo vīrusu ari katru gadu jāizstrāda no jauna. Tātād tas notika 1979 gadā un ir pagajuši no tā laika 34 gadi . Kā Jūs domājat vai pa šo laiku vakcīna nav izstrādāta pietiekami droša ?
Ps. Lielākā daļa informacijas, kas atrodama internetā par vakcinēsanos ir aplama un novecojusi. Pateicoties vakcinācijai daudzas slimibas, ka masalas, masaliņas, cūciņas utt ir izskaustas un cilveki ar viņām vair neslino jo vismaz 95% no Latvijā dzivojošajiem ir vakciņēti, bet ja šis skaitlis nokrīt zem 95% var sākties epidēmijas. Anglijā jau tas notika ar masalām, jo tur bija vakcinēti 88%.
Ieintriģējā lieta par ūdeni. Kā tad tieši viņu var būt kāds dzēris vairākas reizes pirms manis?
9. sanāk bišk nasty. Bet nu... loģika kaut kāda tajā ir...diemžēl.
14. Nožēlojami īstenībā. Vairumam cilvēku pat nevainības ''pazaudēšana'' nestāv ne klāt...