local-stats-pixel

10 fakti par pašiem izplatītākajiem nakts murgiem22

304 1

Nakts murgi tiek uzskatīti par neatņemamu sapņu sastāvdaļu. Tajā laikā, kad sapņi visbiežāk tiek saistīti ar vēlmēm, murgi - tā ir tādu izjūtu izpausmē kā stress un nemiers.

Tāpat kā parastajos sapņos, nakts murgos viss redzētais ir simbolisks, tāpēc tas, ko mēs tajos redzam, nav uzskatāms tieši. Ja tos nepareizi interpretēt, tad jūs varat palaist garām svarīgu signālu, ko jums dod zemapziņa.

304 1 22
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 22

0/2000

11.Ļaunākais murgs- jūs esat Justina Biebera koncertāemotion

20 1 atbildēt

es ļooti reti sapņoju murgus, jo tie man patīk, bet parastie sapņi arī ir interesanti. kādreiz arī šad tad sapņojās tikties ar pašu nāvi (melna auksta baisa tumsas masa) un pasaules bojāejas (kas arī ir diezgan forši) bet tas bij sen. tagad pārsvarā ir šķietami bezjēdzīgi, bet vienkāršu piedzīvojumu pilni sapņi. vakar laikam sapņoju ka kkur rīgas tunelī spēlēju kkādu videospēli (ko nēsmu darijis jau sen) un pretī laikam nopirku siera sviestmaizi, nezkāpēc. ā un nereti man sapņos ir superspējas - lidošana, ātrums. 

bet vispār lai kādas sakarības vilktu ar reālo dzīvi izsecinu ka tie ir tikai sagrozīti pagātnes notikumi, kam nav tādas dziļākas domas ko skaidrot. (vai arī neprotu izskaidrot) bet tiešām, piemēram atceros sapni kā homērs simpsons gāja pa tuksnesi un viņam blakus bij tornis. 

kā dabūt vairāk murgus? (skatoties vakarā visādas šausmas nelīdz) nu kontrolēt sapņus vienkārši, bet kā sapņot kko par tēmu? vai arī tiem lemts nākt haōtiski, bet lōģiski?

11 0 atbildēt

Jautājums redaktoram kapeika; Kāpēc citiem kopēti raksti no citiem portāliem nav oriģinālraksti, bet redaktoram ir????

6 2 atbildēt

Tas daudzko izskaidro emotion

3 0 atbildēt

Ja tev sapnī dirsa niez...tas uz labu,značit sviests paliks lētāks emotion 

3 0 atbildēt

Interesanti. Esmu ievērojusi, ka tagad, kad dienas ir ļoti aizņemtas, sapņus neatceros - "ķip neredzu", bet kad ir brīvāks, vienmēr kaut kas notiek.

2 0 atbildēt

Šausmas...vienreiz pamodos tēva smagajā mašīnā, pēkšņi tā iedarbojas un sāk uzņemt ātrumu....bremži, protams, nedarbojas un ceļa posms tālāk vienkārši likvidēts ( viss vienos betona/asfalta bluķos...lieki piebilst, kas tālāk notika...  emotion  

1 0 atbildēt

ir bijis tikai 5. vismaz no tiem kurus atceros

0 0 atbildēt

Ko varētu nozīmēt sapņi, kad es redzu pārdabīgas būtnes spokos un regus?

0 0 atbildēt

man ir bijus murgs kurš ataino 10 + 4=erotika + bēgšana

0 0 atbildēt

Es gan aizmirstu ,ko sapņoju :( :D

0 0 atbildēt

Gribu, pamurgot. hihihihi. emotion

0 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt

Man nav jēgas neko dzīvē darīt,ja es nopelnu naudu,tad viss, kas man ir tiek nograuzts līdz kaulam, brutāli. Bet neskatoties uz to, es rīt iešu uz darbu, taupīšu naudu un nemēģināšu sevi nogalināt.

0 0 atbildēt
Sapnī redzu, gredzens pirkstā, pamostos, bet pirksts ir dirsā. emotion
0 1 atbildēt