Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
304

Nakts murgi tiek uzskatīti par neatņemamu sapņu sastāvdaļu. Tajā laikā, kad sapņi visbiežāk tiek saistīti ar vēlmēm, murgi - tā ir tādu izjūtu izpausmē kā stress un nemiers.

Tāpat kā parastajos sapņos, nakts murgos viss redzētais ir simbolisks, tāpēc tas, ko mēs tajos redzam, nav uzskatāms tieši. Ja tos nepareizi interpretēt, tad jūs varat palaist garām svarīgu signālu, ko jums dod zemapziņa.

nbspJūs sapņojat ka esat... Autors: kapeika 10 fakti par pašiem izplatītākajiem nakts murgiem
Attēls no: unsplash.com
1.

 

Jūs sapņojat, ka esat pazudis vai atrodaties lamatās

Atšķirībā no lielākās daļas murgu, kas tiek piedāvāti šajā sarakstā, šis sapnis ir diezgan parasts. Pazušanas vai atrašanās lamatās sajūta sapnī norāda uz analoģiskām sajūtām, ko cilvēks jūt reālajā dzīvē noteiktā situācijā. Kāds jums liek kaut ko darīt pret jūsu gribu? Vai jums liekas, ka esat pamēģinājuši visus problēmas risināšanas variantus, vai vienkārši esat apjucis?


Jums jāsaprot, ka sapnis ir tiešs brīdinājums par iekšējām problēmām, tāpēc tam vajadzētu būt par dzini darbībai, kamēr vēl nav par vēlu, savādāk jums var sākt murgoties turpmākie rakstā norādītie sapņi.

nbspJūs sapņojat ka krītat... Autors: kapeika 10 fakti par pašiem izplatītākajiem nakts murgiem
2.

 

Jūs sapņojat, ka krītat vai slīkstat

Jums liekas, ka galva drīz uzsprāgs no problēmām? Vai arī jūs jūtat kāda uzdevuma spiedienu un atbildību. Šīs sajūtas var izpausties nakts murgā, kurā jūs krītat vai slīkstat. Sapņi, kuros jūs bezgalīgi krītat vai slīkstat, demonstrē jūsu iekšējo nemieru par kādu noteiku jautājumu. Emocijas, ko tie rada, var variēties no kontroles zaudēšanas līdz izbrīnai. Jūsu reakcija šajā sapnī visdrīzāk ir pretējā reakcija noteiktām darbībām reālajā dzīvē.


Tā arī ir lieliska iespēja piedalīties apzinātā sapnī. Ja jūs saprotat, ka jums šādi murgi sapņojas, jūs varat atrisināt kritiena problēmu, saprotot, ka tas ir tikai sapnis un jūs paši varat visu kontrolēt. Tā vietā, lai slīktu vai kristu, jūs varat uzlidot vai uzpeldēt. Galu galā, tas ir jūsu sapnis un jūs tajā varat darīt visu, ko gribat.

nbspJums salūzt telefons vai... Autors: kapeika 10 fakti par pašiem izplatītākajiem nakts murgiem
Attēls no: unsplash.com
3.

 

Jums salūzt telefons vai pārstāj strādāt telefons

Jūs savā sapnī kādam zvanat un dzirdat bezgalīgus zvana atbildēšanas signālus? Vai arī jūsu datora cietais disks atteicies strādāt tajā brīdī, kad jūs uzrakstījāt svarīgu dokumentu? Protams, var uzskatīt, ka šie sapņi neatbilst murgu kategorijai, bet dažiem cilvēkiem cietā diska salūšana ir vienlīdzīga mašīnas salūšanai.

Ja jums murgojas kāda tehnoloģijas neizlabojamība, īpaši komunicējošās, tas var nozīmēt, ka jūs nevarat līdz kādam nokļūt emocionālā līmenī. Jūs zaudējāt kontaktu ar labu draugu? Varbūt starp jums un mīļoto cilvēku parādījās ķieģeļu siena? Ja jums kaut kas tamlīdzīgs sapņojas bieži, atrodiet laiku, lai izanalizētu savas attiecības un noteiktu punktus, kurus vajag "salabot".

nbspJūs esat kails vai... Autors: kapeika 10 fakti par pašiem izplatītākajiem nakts murgiem
Attēls no: unsplash.com
4.

 

Jūs esat kails vai neatbilstoši apģērbts atrodoties sabiedriskā vietā.

Šis sapnis tiek uzskatīts par pašu izplatītāko murgu kategorijā. To sapņo visa vecuma cilvēki. Šādi murgi apzīmē zemu pašvērtējumu. Ja jums ir virsū apģērbs, tad tas apslēpj tās daļas, kuras jūs vēlaties no citiem noslēpt.


Ja jūs esat "komfortabli izģērbies", tad jūs esat drošībā, jums nav ko slēpt. Ja jūs sapnī jūtat iejaukšanos, kad esat kails, tas norāda uz jūsu ievainojamību, vainas vai kauna apziņu, pie tam, ja jūs nepievēršat uzmanību savam atkailinātajam ķermenis, tas var norādīt uz pašapziņas trūkumu.

Ja jūs no citiem kaut ko slēpjat vai baidaties, tad gatavojaties tam, ka drīz jūs apmeklēs līdzīgs "erotiskais murgs".

nbspDabas katastrofa vai... Autors: kapeika 10 fakti par pašiem izplatītākajiem nakts murgiem
Attēls no: unsplash.com
5.

 

Dabas katastrofa vai kataklizma, ko radījušas cilvēka rokas

Neņemot vērā to, vai tas jums rādās sapņos vai jūs to izjūtat realitātē, nokļūt dabas stihijas lokā ir drausmīga pieredze.

Sapņi - katastrofas ziņo par tuvojošām problēmām reālajā dzīvē. Iespējams, jums ir domas, ka jūs netiksiet galā ar kādu problēmu, tāpēc jūs klīstat pa gruvešiem, kas palikuši pēc dabas stihijas jūsu sapnī. Ja jums nosapņojas kaut kas līdzīgs, padomājiet par to, ar ko jūs dotajā brīdī esat pārslogots un pamēģiniet problēmu racionāli atrisināt.

nbspNenokārtojat eksāmenu... Autors: kapeika 10 fakti par pašiem izplatītākajiem nakts murgiem
Attēls no: unsplash.com
6.

 

Nenokārtojat eksāmenu vai nevarat tikt galā ar uzdevumu

Pat ja jūs sen esat aizmirsuši, kas tas tāds ir - stundu saraksts, referātu rakstīšana vai kvadrātsakne, jums vienalga dažreiz var rādīties murgi par kāda eksāmena vai uzdevuma neveikšanu. Zemapziņas uztraukumi par svarīga eksāmena nenokārtošanu ir izplatīts sapnis, pie tam, atzīme, kuru jūs par to saņemat, ir ļoti norādoša.

Ja jūs nenokārtojat eksāmenu, tad tas apraksta jūsu domas par to, cik ļoti jūs nopelnat tās lietas, kuras dzīvē sasniedzāt. Ja jūs varētu atgriezties atpakaļ un nopelnīt atzīmi par visiem jūsu bijušajiem gājieniem, vai jūs būtu apmierināti ar rezultātu? Ja jūsu atbilde ir jā, tad šajā sapnī jūs jūtat, ka jums nepelnīti samazināja atzīmi.

nbspMājas vai cita... Autors: kapeika 10 fakti par pašiem izplatītākajiem nakts murgiem
Attēls no: unsplash.com
7.

 

Mājas vai cita īpašuma pazaudēšana

Ja jūs pastāvīgi redzat murgus par savu māju, tad nevajag uztraukties. Tas ir pilnīgi nromāls sapnis. Kad sapnī parādās māja, tās simbolizē pašu cilvēku. Mājas fasāde stāsta par to, kā jūs novērtē apkārtējie, bet interjers - jūsu iekšējais Es.


Ja jūsu māja vai īpašums sapnī tiek bojāts, iespējams, ka tas attaino jūsu iekšējās jūtas par personības ietekmēšanu. Par to pašu ziņo arī īpašuma zādzība vai tā pazaudēšana. Ja jūs pazaudējāt kaut ko svarīgu vai no jūsu mājas kaut ko nozaga, tad jūs visdrīzāk jūtat, ka varat tikt apmānīts vai arī kaut kas priekš jums svarīgs atrodas draudīgā situācijā.

nbspProblēmas ar... Autors: kapeika 10 fakti par pašiem izplatītākajiem nakts murgiem
Attēls no: unsplash.com
8.

 

Problēmas ar automašīnu

Problēmas ar automašīnu - tā jau ir briesmīga pieredze, bet ja jūs ar kaut ko tādu sastopaties sapnī, tad reālajā dzīvē tas var nozīmēt kaut ko svarīgāku kā eļļas vai riepu maiņa. Transportlīdzekļi sapnī norāda uz cilvēka fizisko stāvokli, bet tie var arī radīt emocionālu slogu. Tāpat kā sapņos par mājām, automašīnas ārējais izskats var norādīt par jūsu pasaules uztveri, bet tas, kas atrodas zem motora pārsega - jūsu iekšējās sajūtas.


Iespējams, ka jūs vadat kādu izteikti skaistu automašīnu un pēkšņi saprotat, ka iekšā ir bardaks vai arī tā nestrādā kā vajadzētu. Šo situāciju vajag pārnest no jūsu sajūtām uz attieksmi pret sevi. Dažreiz sapņos, kuros "piedalās" automašīna, jūs dodaties tieši katastrofas epicentrā, ko var izskaidrot ar bezspēka sajūtu vai par kontroles pazaudēšanu.

nbspMocības no traumas... Autors: kapeika 10 fakti par pašiem izplatītākajiem nakts murgiem
Attēls no: unsplash.com
9.

 

Mocības no traumas, slimības vai nāve

Sapņi, kuros jums ir nopietna slimība vai pat jūsu nāve, var jums radīt ļoti lielu stresu. Nevajag uztraukties. Kaut gan nāve sapnī var izrādīties ļoti sāpīga, faktiski tā var nozīmēt kādas izmaiņas vai jaunu sākumu. Nāve var apzīmēt kāda dzīves etapa beigas un jauna sākumu.

Bet ne visi sapņi par nāvi ir tik pozitīvi. Dažos gadījumos sapņi, kuros jūs gūstat traumu, ar kaut ko saslimstat vai nomirstat var nozīmēt emocionālas sāpes vai bailes tās izjusts. Ja sapnī slimo vai nomirst mīļotais cilvēks, tas, iespējams, nozīmē, ka daļa jūs, ko jūs redzat tajā cilvēkā, zūd vai mirst. Tāpat jūsu nāve sapnī var ziņot par to, ka jūs vairs nevarat pretoties kādai situācijai un jums vajag paprasīt padomu vai palīdzību citiem cilvēkiem.

nbspJūs no kāda mūkat prom... Autors: kapeika 10 fakti par pašiem izplatītākajiem nakts murgiem
Attēls no: unsplash.com
10.

 

Jūs no kāda mūkat prom vai jums kāds uzbrūk

Vēlviens nakts murgs, kas bieži nomoka daudzus cilvēkus. Priekšmeti vai personība, kas jums uzbrūk, var mainīt izskatu - ja jums sapņos rādās kaut kas līdzīgs, tad tas ir jūsu organisma signāls tam, ka tas ir gatavs satikt briesmas "aci pret aci" vai "dot pēdu". Tāda reakcija cilvēka organismam ir primatnēja un viņam pašam tā jāpieņem.


Zigmunds Freids šādus sapņus raksturoja kā "kaut kas, kas sapņojas cilvēkam, kurš atrodas nemierā". Šis nemiers var būt saistīts ar jebko - sākot ar sīkumiem, beidzot ar nopietnām problēmām. Darbības, ko jūs veicat šajā sapnī norāda uz to, kā jūs uz tām reaģēsiet dzīvē.

1
304
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [20]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
xprusaks avatars
Medaļa PolittehnologsMedaļa SuperautorsMedaļa Komiķis
  xprusaks 17.05.12 20:17
19
1

11.Ļaunākais murgs- jūs esat Justina Biebera koncertā

SoullesS avatars
Medaļa Holly ShitMedaļa NāvīteMedaļa Holly Shit
  SoullesS 17.05.12 20:44
11
0

es ļooti reti sapņoju murgus, jo tie man patīk, bet parastie sapņi arī ir interesanti. kādreiz arī šad tad sapņojās tikties ar pašu nāvi (melna auksta baisa tumsas masa) un pasaules bojāejas (kas arī ir diezgan forši) bet tas bij sen. tagad pārsvarā ir šķietami bezjēdzīgi, bet vienkāršu piedzīvojumu pilni sapņi. vakar laikam sapņoju ka kkur rīgas tunelī spēlēju kkādu videospēli (ko nēsmu darijis jau sen) un pretī laikam nopirku siera sviestmaizi, nezkāpēc. ā un nereti man sapņos ir superspējas - lidošana, ātrums. 

bet vispār lai kādas sakarības vilktu ar reālo dzīvi izsecinu ka tie ir tikai sagrozīti pagātnes notikumi, kam nav tādas dziļākas domas ko skaidrot. (vai arī neprotu izskaidrot) bet tiešām, piemēram atceros sapni kā homērs simpsons gāja pa tuksnesi un viņam blakus bij tornis. 

kā dabūt vairāk murgus? (skatoties vakarā visādas šausmas nelīdz) nu kontrolēt sapņus vienkārši, bet kā sapņot kko par tēmu? vai arī tiem lemts nākt haōtiski, bet lōģiski?

F31KS avatars
Medaļa RainisMedaļa CacansMedaļa Kārumnieks
  F31KS 17.05.12 20:28
6
2

Jautājums redaktoram kapeika; Kāpēc citiem kopēti raksti no citiem portāliem nav oriģinālraksti, bet redaktoram ir????

žeņa avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Pamatskolnieks
  žeņa 17.05.12 20:16
3
0

Tas daudzko izskaidro

F31KS avatars
Medaļa RainisMedaļa CacansMedaļa Kārumnieks
  F31KS 17.05.12 20:37
5
2

atbildot uz kapeika komentāru "Tāpēc ka inboc.lv pieder man. " Un spoki tagad būs inboc.lv filiāle : )

Verņjom vsjo v zad avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RainisMedaļa Recidīvists
  Verņjom vsjo v zad 22.05.18 17:36
3
0

Ja tev sapnī dirsa niez...tas uz labu,značit sviests paliks lētāks  

Will  Smith avatars
Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa InfluencerisMedaļa Latvijas politika
  Will Smith 09.09.19 22:40  
3
0
atbildot uz Blackbberry komentāru " Sapnī redzu, gredzens pirkstā, pamostos... "Lohs esi? Pareizi ir - Sapņoju, ka gredzens pirkstā, pamodos ar pirkstu dirsā
Puss In Boots avatars
Medaļa SensācijaMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  Puss In Boots 17.05.12 21:46
2
0

Interesanti. Esmu ievērojusi, ka tagad, kad dienas ir ļoti aizņemtas, sapņus neatceros - "ķip neredzu", bet kad ir brīvāks, vienmēr kaut kas notiek.

Krīze avatars
Medaļa DoktorantsMedaļa Patīk komentārsMedaļa Recidīvists
  Krīze 13.09.19 01:53  
0
0
atbildot uz Banančiks00 komentāru " Šausmas...vienreiz pamodos tēva smagajā... "Mazgāji no palagiem ārā brūno slieku?
Banančiks00 avatars
Medaļa BotsMedaļa KomiķisMedaļa Bots
  Banančiks00 09.09.19 22:53
0
0

Šausmas...vienreiz pamodos tēva smagajā mašīnā, pēkšņi tā iedarbojas un sāk uzņemt ātrumu....bremži, protams, nedarbojas un ceļa posms tālāk vienkārši likvidēts ( viss vienos betona/asfalta bluķos...lieki piebilst, kas tālāk notika...   

SAMSS avatars
Medaļa RainisMedaļa ZeltrocisMedaļa Zoles recidivists
  SAMSS 09.01.18 14:49
0
0

  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 17.05.12 20:25
0
0

ir bijis tikai 5. vismaz no tiem kurus atceros

Mr Jancis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  Mr Jancis 17.05.12 20:33
0
0

Ko varētu nozīmēt sapņi, kad es redzu pārdabīgas būtnes spokos un regus?

laimigais trollis avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  laimigais trollis 17.05.12 21:28
0
0

man ir bijus murgs kurš ataino 10 + 4=erotika + bēgšana

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 17.05.12 21:43
0
0

Es gan aizmirstu ,ko sapņoju :( :D

ZveeRiņš avatars
Medaļa ZebraMedaļa SniegpārsliņšMedaļa Tīģeris
  ZveeRiņš 17.05.12 21:44
0
0

Gribu, pamurgot. hihihihi.

Taflavs Rafstafs avatars
Medaļa Spoks
  Taflavs Rafstafs 18.05.12 00:57
0
0

atbildot uz 12 komentāru " es ļooti reti sapņoju murgus, jo t... " Pamēģini noskatīties jebkuru Hičkoka filmu. Viņas nav šausmīgas mūsdienu izpratnē, bet kā viņš teica - nav nekā baismīgāka par aizslēgtām durvīm. Viņa filmas vienmēr paceļ kaut kādu dziļāku baiļu slāni, ko pat tajā brīdī nemaz neizjūti, bet sekojošā naktī man vienmēr murgi ir rādījušies. Sāc ar North by Northwest. Riktīgi interesanta. Piemēram vakar noskatījos "Dial M for Murder" un naktī sapņoju kā manu māju apzog, bet es tikai stāvu viņā un neko nevaru izdarīt un tikai noskatos. Tad kad mani zagļi pamana un nāk virsū, es nespēju pakustēties, un pat pabļaut palīgā - ķipa kaimiņiem, varu tikai skaļi pavaidēt. Pilnīga bezpalīdzības sajūta Pēc tam kad pamodos sapratu ka gan jau tajā brīdī pa īstam vaidēju :) Nav forši. Nezinu kā var patikt murgi, jo ja murgs patīk tad tas nav murgs. Paskaties Hičkoku.

crybaby avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa ŽurnālistsMedaļa 1/13 kūciņas
  crybaby 09.01.18 13:15
0
0

atbildot uz xprusaks komentāru " 11.Ļaunākais murgs- jūs esat Justina ... "

Looģiski tāpēc, ka būsi iztērējis peedējo naudu par biļeti...  

Blackbberry avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  Blackbberry 09.09.19 17:21  
0
1
Sapnī redzu, gredzens pirkstā, pamostos, bet pirksts ir dirsā.
kapeika avatars
Medaļa PulicersMedaļa PulicersMedaļa Doktors
  kapeika 17.05.12 20:32
0
3

atbildot uz F31KS komentāru " Jautājums redaktoram kapeika; Kāpē... " Tāpēc ka inboc.lv pieder man.