Vajājot pusaudžus viņu sapņos, Krūgers uzbruka un nogalināja tos Vesa Kreivena franšīzē, tostarp ļoti jauno Džoniju Depu viņa pirmajā Glena Lanca lomā.
Lai gan patiesa nāve nav nekas tāds, kas ar jums notiks, ja ko tādu iztēlojāties savos spilgtos sapņos, pats murgs var liecināt par kaut ko satraucošu.
Helsinku universitātes miega eksperte profesore Tiina Paunio MailOnline pastāstīja, ka šie murgi, visticamāk, ir saistīti ar mūsu smadzeņu daļām, kas ir saistītas ar stresu.
Murga laikā smadzeņu amigdala un locus coeruleus reģionos ir novērojams noradrenalīna līmeņa pieaugums; smadzeņu reģioni, kas saistīti ar bailēm, trauksmi un dusmām.
"Murgi parasti rodas emocionāla stresa apstākļos, tāpēc akūts dzīves stress ir viens no riska faktoriem," sacīja profesors Paunio. "Dzīvesveids, jo īpaši alkohola lietošana, ir vēl viens labi zināms murgu riska faktors."
Nobīstoties pat sapņos, jūsu ķermenis pāriet cīņas vai bēgšanas režīmā. Kad tas notiek, jūsu sistēma tiek pārpludināta ar adrenalīnu un kortizolu, jo rodas bailes, kas jūtas ļoti reālas.
Lai gan adrenalīns patiesībā var būt tas, kas izglābj jūsu dzīvību, saskaroties ar briesmām, patiesībā tas ir nāvējošs jūsu orgāniem lielās devās.
Tātad, ja esat neaizsargāts, pastāv iespēja, ka izdomātā nāvējošā tikšanās var maksāt jūsu dzīvību, skaidro profesors. Lai gan tas ir reti, viņa piebilst.
"Parasti murgu radītie veselības riski parasti ir netieši un ir saistīti ar cēloņiem, kas ir murgu pamatā," paskaidroja profesore Paunio.