Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
259

Tiek uzskatīts, ka vīrieši ir vienkārši un vienmēr saprotami. Toties sievietes ir kā labirints – ej un saproti ko viņas domā. Tā tas īsti nav, un to pierāda atbildes, ko Reddit lietotājs mustafarangoon52 saņēma uz jautājumu, kuru uzdeva: « Kādi ir vīriešu noslēpumi, par kuriem sievietes nezina?»

 Mēs neuztveram mājienus... Autors: Latvian Revenger Vīrieši atklāti par saviem noslēpumiem, kurus sievietes, iespējams, nezina
1.

- Mēs neuztveram mājienus. Pateikt, «Es gandrīz nolauzu kaklu piebraucamajā ceļā,» nebūs tik efektīvi, kā vienkārši pateikt, lai izlīdzinām to. Savā prātā es nodomāšu, «paldies, ka pabrīdini, būšu uzmanīgs.»

- Tavas iespējas kaut ko dabūt no mums bezgalīgi pieaug, ja pasaki to tieši.

- Arī mums patīk apskāvieni.

- Savulaik es izpalīdzēju kādai meitenei, salabojot viņas mašīnu. To darot, es pamatīgi nosmērējos, un viņa man piedāvāja vai negribu ienākt iekšā un ieiet dušā. Es atbildēju, ka nē, jo nebiju paņēmis līdzi tīras drēbes, ko uzvilkt pēc dušas. Viņa tikai mazliet paķiķināja. Jā, mēs vīrieši neesam, pārāk attāpīgi, kad jālasa starp rindiņām.

- Ja mums ir jocīgs hobijs, un tu izrādi interesi par to, mēs esam laimīgi. Esmu liels geimošanas fans, un mana sieva, kura arī spēlē spēles, bet ne tās, kuras es, bieži skatās, ko daru, prasa par spēli, vienkārši izrāda interesi. Viņai pasakot, «Ak, vai tu gaidi, kad iznāks «Anthem»?» ir ļoti forši, un es novērtēju viņas interesi.

- Mēs jūtam lielu sociālo spiedienu būt stipri, būt mazāk emocionāliem, palīdzēt citiem un pelnīt naudu. Mēs bieži nezinām kā, un mēs esam nobijušies. Bet mēs zinām, ka mums tādiem nebūtu jābūt, un mēs zinām, ka mums nebūtu jāprasa palīdzība. Tāpēc mēs kļūstam stresaini un dusmīgi.

- Džeki var būt traki izsalkuši pēc pieskārieniem, vai varbūt tikai amerikāņi, bet kopumā skatoties, ja tu gribi būt īstajā vietā savam vīrietim, pakasi viņam galvu vai muguru. Paturi viņa roku, uzliec roku uz viņa kājas, dari to lietu, kurā aizliek viens otra elkoņus aiz otra, kad pastaigājas. Kad esmu apjucis vai savā pasaulītē stresoju par naudu, vai to, ko būs jādara vēlāk, tas palīdz atgriezties un piezemē mani izbaudīt mirkli ar manu meiteni. Parūpējieties par jūsu vīriešiem.

- Mēs izmisīgi gribam, lai jūs pametat mums lietas nevis padodat.

Attēls no: pixabay.com
 Mums neinteresē cik... Autors: Latvian Revenger Vīrieši atklāti par saviem noslēpumiem, kurus sievietes, iespējams, nezina
2.

- Mums neinteresē, cik populāra vai nepopulāra tu esi citu sieviešu vidū, tāpēc tam nebūtu jāietekmē to, kā tu novērtē pati sevi randiņa laikā.

- Kad mēs gribam būt vieni, tas nenozīmē, ka mēs negribam būt ar tevi. Tas nozīmē, ka uz brītiņu mēs negribam būt ne ar vienu.

- Mums patiešam liekas, ka tev ir labi mati. Tie bija labi pirms un pēc tu aizgāji pie friziera. Tie izskatījās labi, kad bija čirkaini, un tie izskatās labi, kad ir iztaisnoti. Tie izskatījās labi, kad tu pamodies, un tie izskatās labi pēc tam, kad esi tos ieveidojusi. Kamēr tie ir tādā formā, kā mēs 5 gadu vecumā zīmējām serkociņcilvēciņiem-meitenēm, mēs domājam, ka tie izskatās labi.

- Ja mēs kaut ko piesienam pie treilera, bagāžniekā vai uz mašīnas jumta, mums ir fiziski neiespējami nenostāties blakus un nepateikt «šitais turēsies».

- Dažreiz mums patīk būt «mazajai karotei».

- Ja tev ir dēls, neskrien viņa istabā no rīta, pieprasot, lai uzreiz ceļas un ķeras pie mājas darbiem un tamlīdzīgām lietām. Viņam noteikti ir «rīta stindzis», un viņš novērtētu iespēju neslēpt «stindzi» no mammas. Dod viņam kaut 5 minūtes laika.

- Es neblenžu tev virsū. Es esmu atslēdzies no realitātes, domājot par to, kā es uzsāktu alus ražotni viduslaiku Anglijā, kamēr manas acis sakritības dēļ ir vērstas tavā virzienā.

Attēls no: pixabay.com
 Ja jūs gribat lai starp... Autors: Latvian Revenger Vīrieši atklāti par saviem noslēpumiem, kurus sievietes, iespējams, nezina
3.

- Ja jūs gribat, lai starp mums kaut kas notiek, jums jāsatiek mūs pusceļā. Ja mēs nesperam soli, tas ir tāpēc, ka visticamāk, mēs cenšamies darīt visu, lai kaut ko nesačakarētu.

- Tas, ka mēs esam neparasti ilgu laiku dušā, nenozīmē, ka «darām blēņas». Arī vīriešiem patīk karstas dušas.

- Nav tā, ka mēs pilnībā nesaprotam mājienus, mēs vienkārši baidāmies pieiet visam pārāk dziļi. Ja kāda flirtē ar mani, tad man ir dilemma: «Vai viņai es tiešām patīku, vai arī tāds vienkārši ir viņas raksturs.»

- Vēlme pieskarties durvju rāmja augšai ir pirmatnēja. Es nesaprotu to, es vienkārši to daru.

- Kad atgriežamies mājās no darba, mums nenāktu par ļaunu atpūtas brīdis, kad neko nedarām. Brauciens neskaitās. Dodiet mums 20 – 30 minūtes bez darbu uzkraušas. Tas varētu atbilst visiem, bet mirklis, kad vari mierīgi pasēdēt uz dīvana vai tv priekšā, ļauj tavam ķermenim un smadzenēm pateikt: «Darbs ir beidzies, tagad vari par to aizmirst.»

- Ehh, cik bieži mēs sapņojam par citu glābšanu no teroristu uzbrukuma vai kā līdzīga.

- Arī vīriešiem var būt problēmas ar ēšanu un ķermeni. Es ar to mokos jau gadiem, bet tik un tā retie cilvēki, kam atveros, to noraksta uz fāzi vai ēdienreižu izlaišanu aizmiršanas dēļ. Bet, kad sievietes pastāsta ko līdzīgu, tam uzreiz pievērš nopietnu uzmanību. Un, kad par to runā globāli, vīriešus kā tādus piemin reti, ja vispār piemin.

- Vienalga kā tu kraties un dejo, pēdējās divas piles tāpat nonāks tavās biksēs.

- Arī vīriešiem patīk, ja vienkārši pienāk un uzaicina uz randiņu.

- Ja neesam izpildījuši šopingu vienā piegājienā, kaut kas nav izdarīts pareizi.

Attēls no: pixabay.com
 Mūsu laquostindzisraquo ne... Autors: Latvian Revenger Vīrieši atklāti par saviem noslēpumiem, kurus sievietes, iespējams, nezina
4.

- Mūsu «stindzis» ne vienmēr nozīmē, ka esam nogribējušies. Dažreiz tas vienkārši notiek, un es pie sevis domāju apmēram tā, «Kas ir mazais? Redzēji kaut ko?»

- Ja gribat kaut ko, vienkārši pajautājiet. Mēs esam orientēti uz uzdevumu. Pasakot, «man ir vēsi», ne vienmēr priekš mums būs saprotams, kā «man vajag sedziņu, vai atnesīsi man to?» Un, ja tu esi par kaut ko dusmīga, vienkārši pasaki to, un mēs visticamāk beigsim tā darīt, ja tas būs reāli. Nevāries savās dusmās dienām ilgi un nebrīnies, kāpēc mums vienalga. Mums nav vienalga, mēs vienkārši nesaprotam, ko tu gribi, lai darām.

- Šorīt es apmēram stundu pavadīju lasot par iznīcinātājiem, un tad iesnaudos un sapņoju, ka esmu pilots. Tad es atcerējos, ka man kādreiz bija forša mapīte uz kuras bija tiranozaurs, kurš lido ar iznīcinātāju. Es, atceroties šo atmiņu, skaļi iesmējos un mana sieva jautāja, kas noticis, uz ko es atbildēju, ka nav iemesla uztraukumam. Tad es sāku domāt par to, kā tiranozaurs varētu ietilpt pilotu skolā. Mana sieva un es tagad strīdamies, jo viņa domā, ka es kaut ko slēpju. Mēs vīrieši patiesībā neesam nemaz tik noslēpumaini – dažreiz mēs vienkārši smejamies par to, kā tiranozaurs cenšās veikt pierakstus par vēja ātrumu un celtspēju.

- Kad tu jautā mums, par ko mēs domājam, un atbildām «neko», mēs tā patiešām domājam. Nekad nenovērtē par zemu vīrieša spēju nedomāt par lietām nepārtraukti.

- Ja izteiksi man komplimentu par manu izskatu, es visticamākais to atcerēšos visu mūžu. Es joprojām atceros to, kā kāda meitene koledžas laikos man pateica, ka es izskatos labi ar savu bārdu, kad pirmo reizi tādu biju ataudzējis. Kopš tā laika man vienmēr ir bārda.

Attēls no: pixabay.com
0
259
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [5]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
zzcepums avatars
Medaļa MobiļņiksMedaļa Vecīša cepureMedaļa Patīk komentārs
  zzcepums 04.02.19 09:12  
1
0
👍🏻
Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 04.02.19 15:53
1
0

    +, bet ar nosacījumu, nedaudz "savārstītas" domas, nav iztektas tieši un sakarīgi, bija jāpiepūlas, lai saprastu domu.

Anonīms
Anonīms 05.02.19 18:20  
0
0
Draugam pakasu muguriņu vai pamasēju plecus, viņš lec pa gaisu un bļauj, lai tā nedaru, jo redz, viņam nepatīk 😂
Ralpyy avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Man patīk Facebook 7000Medaļa Dienas joks
  Ralpyy 07.02.19 23:00  
0
0
Jāsaka jau,ka,pa lielam,taisnība jau ir.
Anonīms
Anonīms 04.02.19 01:04  
0
1
😅😅😅😅durnis.