Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
149

Viena no lietām, kas mani nekad nepārstāj pārsteigt, ir tas, kā daži cilvēki sarežģītas lietas apraksta vienkāršiem vārdiem- sarežģība varbūt ir iespaidīga, bet vienkāršība ir ģeniāla! Tāds ir arī Kerovs Papritzs (Carew Papritz) , parasts Amerikas kovbojs,kurš sarakstīja daudzu atzīto grāmatu “Mantojuma vēstules” (The Legacy Letters). No viņa grāmatas arī nāk mana ievadatziņa: ,, There's so much to learn. So much to enjoy. So terribly much to be curious about. Take your life and run with it. Make a habit of being alive. This much of anything, I have learned. And am still learning.'' Saucoties ar to, padalīšos ar dažām vienkāršām dzīves patiesībām, kas man liekas raksta vērtas.

Uztvere ir tavanbsprealitāte... Autors: Le eel Vienkāršas dzīves patiesības
Attēls no: imgur.com
1.

Uztvere ir tava realitāte  

 

Tas, kā jūs interpretējat un saprotat pasauli, tieši ietekmē jūsu uzskatus un to, kā jūs dzīvojat savu dzīvi. Mūsu uztvere rada objektivitāti tikpat lielā mērā, cik tā rada neobjektīvitāti. Tā rada ziņkārību, tikpat lielā mērā, cik rada bailes no nezināmā. Cilvēki var uz vienu un to pašu lietu skatīties no vairākiem skatu punktiem,neviens no tiem nebūs nepareizs, tikai atšķirīgs. Piemēram, ideoloģijas pārstāvji, tie katrs pārstāv savu realitātes pusi un ir dziļā pārliecībā, ka tā ir īstā.

Viss ir īslaicīgs nbspDaudzi... Autors: Le eel Vienkāršas dzīves patiesības
2.

Viss ir īslaicīgs

 

Daudzi no mums aizmirst, ka dzīve ir brauciens, nevis galamērķis, ka tā ir pilna ar pavērsieniem, kāpumiem un kritumiem. Ir svarīgi laikus apzināties, ko šajā braucienā ņemsim līdzi, kādas vērtības un cilvēkus.  Tikpat svarīgi  ir būt  pazemīgam un būt pateicīgam par to, ka dzīve nes tevi uz priekšu un dod jaunus izaicinājumus- viss ir īslaicīgs, tāpēc izmantosim visas iespējas tos pieņemot!

Tagadnes nozīmenbspJa tu esi... Autors: Le eel Vienkāršas dzīves patiesības
Attēls no: tattoosplendor.net
3.

Tagadnes nozīme

 

Ja tu esi nomākts, tu dzīvo pagātnē. Ja tu esi noraizējies, tu dzīvo nākotnē. Ja esi mierā, tad tu dzīvo tagadnē. Bieži vien mēs raizējamies par to, kas notika vai kas notiks. Spēja veltīt laiku pārdomām par pagājušo un piešķirt  prioritāti nākotnei, vienlaikus pavadot  lielāko dienas daļu tagadnē, ir vairāk  nekā vērtīga, tā ir sabalansēta dzīvošana. 

 

Par laimīgu var kļūt... Autors: Le eel Vienkāršas dzīves patiesības
Attēls no: twitter.com
4.

Par laimīgu var kļūt darot

 

Būt laimīgam ir katra individuālais lēmums, lēmums nebūt likteņa valgos un pārņemt kontroli pār savu dzīvi. Dažreiz ir grūti, bet ir jāsaņemas un jāstumj sevi uz priekšu. Ja sadraudzēsies ar sevi,  būsi pats sev atbalsta plecs jebkurās grūtībās. Un noteikti nevajag aizrauties ar sevis salīdzināšanu ar citiem, tas ne tikai novērsīs uzmanību no tā, kas tev  ir tavā pašu dzīvē, bet arī nesniegs nekādu produktīvu ieguldījumu. Labākajā gadījumā mēs varam  censties būt ideāli, pilnveidoties, mācīties un augt, tā kā to dara koki. 

2
149
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [3]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
motorwalwes avatars
Medaļa ZebraMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  motorwalwes 09.10.19 06:04
0
0

    ++++

daugr12 avatars
Medaļa Veiksmes lādeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  daugr12 09.10.19 22:00
0
0

2. bilde 

kaut latvijā būtu tādi ceļi

JavascriptPilots avatars
Medaļa SpoksMedaļa Bērndārznieks
  JavascriptPilots 11.10.19 16:47  
0
0
Par pirmo attēlu. Ļoti populārs un bieži pielietots piemērs dažādu skatapunktu pareizībai, bet tajā pašā laikā pilnīgi absurds un atrauts no realitātes. Realitātē visam ir sākums un beigas, priekša un aizmugure. Ir jāsaprot no kuras puses skatīties. Piemēram, nevar 2 cilvēki strīdēties par automašīnas priekšu un aizmuguri - viens saka, ka priekša ir ar gaišajiem lukturiem, otrs apgalvo, ka priekšā ir sarkani lukturi un no viņa skatupunkta skatoties, tā arī ir patiesība.