Daži to dēvē par tamaguči, citi par tamagučī, vel citi par tamogučī- katrā ziņā variācijas par vārda izrunu un rakstību atšķiras dažu burtu ietvaros. Šodien e-bay uzgāju vienu īpaši retu un padārgu modeli, tā vismaz apgalvo pats saimnieks, kurš to pārdod pa 660 amerikāņu naudiņām. Latviešu naudiņās tie būs apmēram 362 lati Tamogučī fani un heiteri sarosieties, jo man ir āķis lūpā pa šito tēmu.
Tamagučī pa 361 Ls u mad bro?12
Tātad bildē redzams pats stāsta varonis. Tā pareiza rakstība angļu valodā ir Tamagotchi- latviskotās versijas nedaudz atšķiras. Vārds radies veiksmīgi sakrustojot divus vārdus- ola un pulkstenis. Un tā tālajā 1996. gadā apmēram vienā laikā ar pokemoniem (droši vien tikai sakritība) radās šis olveidīgā paskata pulkstenis, kas īstenībā kļūs par masu apsēstību bērnu un arī dažu pieaugušo vidū. Standarta modelis ir aprīkots ar trīs pogām, bet kā apgalvo raksts wikipēdijā, pogu skaits var atšķirties. Ja pogu ir vairāk tad noteikti runa ir par kādu īpašu modeli, par vienu jau gāja runa ievadā, lgn viņam ir tikai trīs pogas.
Nē, ar tamogučī nevar sazvanīt draugus vai piezvanīt mammai. Agrāk nebiju redzējis tamogučī ar antenu- pirmajā brīdī radās asociācijas ar vienu no pirmajām Nokiām.
Tātad sistēma ir pavisam vienkārša. Antena nosaka to cik kruts ir tavs tamogučī, jeb citiem vārdiem sakot kāda tev ir versija. Bez antenas redzmie ir no pirmās un otrās versijas, ar antenu (kā pirmajai nokijai) trešā, ar bumbiņu antenas galā ceturtā, ar zvaigznīti ceturtā ar pusi , ar jumtiņantenu piektā versija. Man bērnībā- bija pirmā vai otrā versija Saprašana par antenām dabūta caur domubiedriem forumos
Šeit redzami pirmās versijas personāži. Šī bija viena no saprotamākajām bildēm. Ļoti daudzas bildes, bija tādas, kuru saprašanai būtu jāpieaicina speciālists. Laigan ja blakām būtu otra tikpat gudra galva (divas galvas kopā saliktas gudrāka nekā viena, sena LV paruna)- tad gan jau, ka varētu kaut ko izurbināt no tām shēmām.
Laiki iet, bet vērtības nemainās, jeb vecie vēži jaunā kulītē. Internetā uzgāju vienu aplikāciju saucas Tamagotchi L.i.f.e., aplikācija bez maksas, bet daudzi sūdzas, ka nestrādā pogas vel kādam tā neiet uz Galaxy S3, katrā ziņā problēmu pietiek un dikti interesanti palasīt pašas atsauksmes. Laikam tradicionālais olveidformas tamogučī ir daudz uzticamāks.
Es šito prikolu atceros, it kā tas būtu bijis vel vakar. Tas sīkais m**** bija pabarots, izguldīts, pat paspēlējos un tāpat viņš nomirst. Un nākamjā reizē tas pats. Jāatzīst, ka savu tamogučī es biju dabujis no pazīstamā, es pieļauju, ka tā bija kāda kreisā versija, kas nonākusi manās rokās. Tas dzīvnieciņš tiešām mira pārāk bieži. Cik daudz asaru pieaugušie un bērni nav izlējuši par mirušajiem digitāļzvēriem.
Tiem, kuri grib būt gudrāki par piektklasnieku, būtu jāzin tas, ka attēlā redzamā ierīce nav tamogučī, bet gan TamaTown. Nu karoč, tamoguči brālēns, lūdzu nejaukt, jo abi nav gluži viens un tas pats. TamaTown pirmkārt ir lielāka ola , otrkārt tam ir jauns 4 pelēko krāsu displejs labākai izšķirtspējai, treškārt atsevišķi no ierīces tiek pārdoti spēlītes personāži (redzams attēlā pa labi) un ceturtkārt kad tu būsi savācis noteiktu personāžu skaitu (mūsu valodā runājot iztērējis daudz naudas), TamaTown tevi atalgos ar paziņojumu. Ā un uz ierīces ir kaut kāds sarkans indikators- domājams, ka tas ziņo par izsalkušu vai kādā citādā veidā neapmierinātu digitālzvēru. TamaTown nav antenas ievērojāt?
Ja tev ir iPhone 3GS, iPhone 4/4S vai iPod Touch - tev ir baigi paveicies. Jo tu viņu vari iestutēt vel vienā tamogučī brālēnā. Izstrādātāji sola 100 reakcijas un kustības, pat nedaudz vairāk, 2 un vairāk šādu suņu saziņu caur zilo zobu un sejas atpazīšanu- pieļauju, ka saimnieku atpazīst un tam nekož. Ja ir doma pirkt reto tamogučī caur e-bay pa 660 dolāriem, tad droši varu teikt, ka tamogučī suns ir trīs reizes lētāks- if you know what i mean Labi tas arī šoreiz viss, tad līdz nākamajai reizei. Un neaizmirsti pabarot savu tamogučī, ja tev ir