Pētnieki apgalvo, ka cilvēki, kas rīko lielas kāzas, visticamāk, būs laimīgki savā laulībā, nekā tie, kuriem ir tikai aptuveni 50 vai mazāk viesu. Niks un Kanae Vujičici ir pāris, kam, iespējams, nav bijušas lielas kāzas, taču gadu gaitā viņi joprojām ir atraduši veidus, kā saglabāt dzirksteli dzīvu. Šis pāris ir kļuvis par īstu iedvesmu tiem, kas tic patiesai mīlestībai. Šodien viņi dalās ar savas laimes noslēpumiem ar tūkstošiem pāru internetā, un jūs arī varētu atrast sev noderīgus padomus.
Šis īpašais pāris atklāj reālus ieteikumus veiksmīgai laulībai5
Viņi palīdz viens otram tikt galā ar nedrošībām īpašā veidā
Niks Vujičiks piedzima ar tetra-amēlijas sindromu, kas nozīmē, ka viņam nav ekstremitāšu. Viņš ir nogājis garu ceļu, lai kļūtu par motivatoru un publisku personu, kas tagad ir atzīta un mīlēta visā pasaulē. Viņam nekad nav apnicis pieminēt savas sievas lomu visā, ko viņš līdz šim ir sasniedzis.
Viņa sieva Kanae palīdzēja viņam pārvarēt bailes, ka viņš nekad nesatiks sievieti, kas viņu patiesi mīlētu un kas spēs veltīt viņam savu dzīvi. Savā grāmatā Niks piemin, kā Kanae palīdzēja viņam cīnīties ar savām bailēm, sakot: “Lielākais pārbaudījums mums mūsu randiņu periodā bija tad, kad es pārdzīvoju personīgo finanšu krīzi. Redzot Kanae apņemšanos stāvēt man blakus neatkarīgi no tā, tas bija pārsteidzošākais atklājums, cik dziļa bija viņas mīlestība pret mani. Viņa skatās uz mani, un es varu pateikt, ka viņa neredz Niku bez ekstremitātēm. ”
Viņu attiecībās nav robežu
Attiecībās pienāk brīdis, kad cilvēkiem ir kļuvis tik ērti, ka uzskata, ka vairs nav jāpieliek pūles, lai padarītu otru laimīgu.
Niks un Kanae uzstāj, ka, apprecoties ar kādu, jūs nesamaziniet attiecību likmes, bet gan paaugstiniet tās. Uztvert vienam otru par pašsaprotamu un attiecībām uzlikt “kruīza kontroli” - tas noteikti nav viņiem.
Viens no viņu laulības padomiem liecina, ka abiem laulātajiem ir jāpievērš uzmanība. Ja kāds to nedara, viņš var būt pārliecināts, ka otrs laulātais vai pati dzīve kādā brīdī piespiedīs to izdarīt.
Viņiem vajag būt gataviem konfliktiem
Niks un Kanae ir pārliecināti, ka, lai gan jūs un jūsu dzīvesbiedrs var būt kā roka ar cimdu, agrāk vai vēlāk jūsu svētlaime var tikt izjaukta. Var rasties dažādi konflikti, ko izraisa sievasmātes, ģimenes locekļi vai pat draugi.
Konflikta avots var būt pat apstākļi, kurus jūs nevarat pilnībā kontrolēt.
Pāris iesaka visiem laulātajiem tam sagatavoties un vienmēr to paturēt prātā. Savā grāmatā viņi saka: “Patiesība nav tik svarīga kā kopā būšana. Dažreiz tu būsi vējstikls. Citreiz tu būsi vabole. ”
Atcerieties, kāpēc jūs precējāties
Savā grāmatā Niks saka: “Mēs izvēlamies cilvēkus, ar kuriem apprecēties. Kad mēs ar Kanae nonākam nesaskaņās, man ir ļoti noderīgi paskatīties tālāk par konfliktu uz sievieti, kurā es iemīlējos. Tad es sev atgādinu, ka apņēmos viņu godāt un cienīt gan labos, gan sliktajos laikos. Mūsu mīlestība ir lielāka par jebkādām domstarpībām, kādas mums varētu būt. Mūsu attiecības man ir svarīgākas nekā būt pareizam vai uzvarēt strīdā."
Niks arī mēģina atkāpties un padomāt par to, ka Kanae ir ienesusi viņa dzīvē vairāk prieka, nekā viņš domāja, ka jebkad varētu būt. Niks saka, ka šī attieksme palīdz viņam tikt galā ar grūtajiem vīra laikiem.
Laulātajiem nevajag justies vientuļi
Niks un Kanae uzsver svarīgu patiesību: var būt gadījumi, kad jūs vienkārši nevarat saprast savu dzīvesbiedru. Jūs, iespējams, nespēsit saprast, kāpēc ir radies konflikts, ko izdarījāt nepareizi vai kā tikt tālāk par problēmu, kas ir radījusi pretrunas. Šajos brīžos jums var šķist, ka esat viens.
Laulātie iesaka tā vietā, lai dotos pie ģimenes un draugiem, divreiz padomājiet, vai tiešām vēlaties dalīties ar viņiem savos konfliktos un neapmierinātībā. Viņi var uzskatīt, ka ir nepieciešams izvēlēties kādu no pusēm, un tas var kļūt par problēmu.
Tā vietā Niks un Kanae saka, ka labāk ir runāt ar savu laulību konsultantu, terapeitu vai kādu citu objektīvu trešo pusi, kurai ir pieredze attiecību jautājumos. Bet vissvarīgākā lieta, kas jāpatur prātā, ir: persona, kurai var būt jāmainās, varētu būt jūs.