Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [36]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Naete avatars
Medaļa KallaMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Neglītais džemperis
  Naete 16.08.19 08:52  
4
0
Man škiet ka saliekamais galds 5tajaa bildee, veel tagad vecaakiem majas staav, netaisos ikšu gan ka nebutu izturiigs, nu jau kaa 30 gadu apritejusi, bet veel leitojams, atceros ka skolas laikaa maaciijos pie taa galda, jo nebija rakstaamgalds! Neteikshu viss ka padomju laika meebeles bija sliktas, bija muls gan taas sekcijas, gan virtuves iekartas komplekts, un viss kalpoja ilgus gadus.
SAMSS avatars
Medaļa RainisMedaļa Zoles recidivistsMedaļa Rainis
  SAMSS 11.08.19 19:07
4
0

atbildot uz Ciepanick komentāru " Nu gan muļķības par sliktu izturību. Un... "

  

Evansa avatars
Medaļa Soarkana RūžeņaMedaļa PamatskolnieksMedaļa Recidīvists
  Evansa 23.08.19 20:33  
3
0
Nu gan tagad te visi izdomājuši uzkrist krāgā tam IKEA. Cilvēki paši no tā ir izveidojuši kultu, un paši tagad noliek. 😂 Ne jau viss IKEA ir tik slikts, ne viss bija tik slikts padomju savienībā un ne viss, kas mūsdienās nav IKEA, ir tik labs. Visos laikos katrs ir no kāda kko aizņēmies, no kāda iedvesmojies vai kko nošpikojis. Zviedri arī bija kkas ārpus padomijas, tāpēc postpadomija varēja viegli iekrist kārdinošajā sapnī par it kā vienkāršo zviedru/skandināvu stilu, jo tas bija kkas, kas nebija padomju laikos. Neviens par to nerunāja, nekas tāds nepastāvēja. Bet būsim reāli - kas gribēja, arī padomju laikos varēja dzīvoklī turēt minimālismu. Padomju laiks pēc savas būtības bija nebeidzams minimālisms. Padomju mēbeles un dzīvokļi ar tieši to arī asociējās - ar milzīgām, masīvām, tumšām mēbelēm un nenormāli daudz visādām lietām, ko gan varētu izskaidrot ar mūžīgo deficītu, kas norādīja, ka “man ir sakari”, jo, cik zinu, nauda tev arī varēja būt, bet neko par to īsti tik un tā nevarēji dabūt. Ja tā padomā, tomēr dīvaini - valstī, kurā tā cīnījās par vienlīdzību, mums tik un tā bija turīgie un nabagie. Lai vai kā, skandināvi pasaules mērogā izbrauc uz savu nišu, un nebūt negribas viņus vainot par kkādu IKEA vai JYSKu. Arī pieminētie vācieši taisīja krutas lietas un nemaz nerunāsim par amerikāņu fenomenu - ja kko par blatu varēja dabūt, visi bija ekstāzē. Uz krekla varēja būt uzrakstīts, ka esi pilnīgs gondons, bet, ja tas bija uzrakstīts angliski, tam vairs nebija nozīmes, tu biji krutākais džeks/beibe visā ciemā, rajonā un varbūt pat pilsētā. P.S. Gribu gan redzēt to, kurš IKEA skapīti testē ar kāju (kāja iziet caur skapi vai sienu, vai kā tur bija 😂). Protams, ir pieņemts domāt, ka senos laikos zāle deva pa galvu vairāk, tāpēc debesis arī bija zilākas, tomēr pie drastiskas apiešanās ar jebkuru mēbeli vai ierīci, tā ātri atdos galus. Mans telefons man kalpo jau ceturto gadu un pagaidām mainīt to netaisos. Vēl jau pastāv tāda lieta kā modes tendences. Lieta var arī labi kalpot, bet “labais tonis” ir sekot tendencēm un pēc gada vai diviem pirkt jaunu telefonu. Nevis tāpēc, ka vecais sabira (ir gadījies arī tā), bet tādēļ mode prasa. 😅
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 17.08.19 01:14
3
0

atbildot uz blusu_kerajs komentāru " Es kā galdnieks saku - pilnīgi aplama d... "

Nedirs..dizains bija attiecīgi laikmetam padomju savienībā

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 17.08.19 01:12
3
0

Šīs ""šausmu ""padomju mēbeles tika gatavotas uz ilgiem ilgiem gadiem..tās ne īpaši lūza vai dila...šodiena s"'super mēbeles "".it sevišķi modernās gultas vairāk par peiciem gadiem nekalpo--tur iestrādāta speciāla ātro novecošanās ""pseido ekonomiskā komerczinātne""

ledusskapjiem ,televizoriem,, visam kam--citādi neviens neko nepirktu..it sevi'sķi tas sakāms par mobilajiem telefoniem..šodien mobilais kalpo 2--3 gadus..((augsto tehnoloģiju iebūvētā batereja )))) daudziem joprojām mājā spadomju laiku sekcija s ,skapji un citas lietas ,kuras kalpo un kaplo un nelūzt

Ņemsim kaut vai celtnes "::Maxima --2 gadi un noslepkavoja 54 cilvēkus.

Kurpes ieej veiklā nopērc kurpes--zolīte plāna plāniņa..daži mēneši kalpo  ,tad pērc citas

 

un te saliek ""briesmīgo ""padomjlaiku mēbeļu stāstu..propoganda ,nekas cits..vai arī ļautiņi bez analītiskās domāšanas

SAMSS avatars
Medaļa RainisMedaļa Zoles recidivistsMedaļa Rainis
  SAMSS 11.08.19 16:57
2
0

atbildot uz Han Solo komentāru " Ir gan labas, gan sliktas, nelaime tik tā, k... "

nu par kvalitāti var pastrīdēties

Vladislav Antonyuk avatars
Medaļa SpoksSpēja Gaišreģis
  Vladislav Antonyuk 11.08.19 17:51
2
0

atbildot uz SAMSS komentāru " tagad kvalitāte vēl sūdīgāka  ... "

Bet nav lētāka

vecais_sakārnis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa SpoksMedaļa Rainis
  vecais_sakārnis 05.09.19 22:12  
2
0
atbildot uz Remonter komentāru " Man ir Padomju laika mēbeles un ne vain... "

Padomju laika mēbele no 1922gada? Nav brīnums ka joprojām turas. Jo 1922 gadā Latvijā nebija padomijas
vecais_sakārnis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa SpoksMedaļa Rainis
  vecais_sakārnis 05.09.19 22:23  
2
0
atbildot uz Remonter komentāru "Ar ko atšķiras padomju prece no mūsdienu? Ja Pa... "

Izturīgā padomju laika mēbele.. Par to izturību un gotiem.. Tas jau ir pa visam cits stāsts. Tais laikos arī rietumos ražoja pamatīgi un uz ilgu laiku. Bet nāca 90tie, un ražotāji saprata ka.. Nav vērts. Nav vērts ražot(jebko, mēbeli elektroniku sadzīves tehniku auto, tā jebko) lietu kura izturēs desmitiem gadu lietošanu ja to tikpat pēc pārs gadiem izsviedīs mēslainē kā funkcionālu bet.. Ne modernu un novecojušu. Arī mūsdienās Tu vari nopirkt jaunu širpotreba skapi vai galdu pa 150eirām no plānās un nekvalitatīvas skaidu plates,vai kārtīgu ozolkoka mēbeli pa 700. Un šeit nav runa tikai par fin iespējām. Vieni nevar, piekrītu. Bet citi negrib. Viņi, tie kuri var, pēc 5 gad mainīs dizainu. Jo var.
Rivaille avatars
Medaļa SpoksMedaļa VidusskolnieksSpēja Mana Latvija!
  Rivaille 11.08.19 18:06
9
8

Sliktākais raksts, kādu esmu lasījis. 

Real Devil avatars
Medaļa Sensāciju magnētsMedaļa AspazijaMedaļa Ped(r)otrollis
  Real Devil 11.08.19 12:02
1
0

  

kristaps plostnieks avatars
Medaļa Spoks
  kristaps plostnieks 04.09.19 07:27  
0
0
Mūsdienu mēbeles ir vēl sliktākas neka padomju laika
Remonter avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Spoks
  Remonter 29.08.19 02:40
0
0

atbildot uz RandomUser komentāru " Nebija smukas, bet bija izturīgas un sm... "

Ar ko atšķiras padomju prece no mūsdienu? Ja Padomju prece ir lieliski uztaisīta pēc Gosta ievērojot tehnoloģija tad tā ir Izturīga un kalpo ilgus gadu desmitus. Par dizainu var strīdēties. Sociālismā bija jānodrošina Samērā lēta bet funcionējoša prece. Tāpēc leduskapji darbojas vēl šodien. Viens otrs televizors strādātu ja to varētu pieslēgt TV dekoderim. Radiolas iet, bet tik FM jāuliek, jo Padomju 73-65MHz neiet, jo mums ir 108-87,5MHz. Toties Mūsdienu elektronikas šedevri nobrūk ātri. Telefoniem 5-3 gadiem, kamēr baterija nobeidzas un izrādās šo beteriju neražo. Veļas mašīnām gulņi nobirst tos nomainīt nav iespējams. TV kaste nomirst bez redzama iemesla. Ar printeriem tā pati sērga. Tāpēc iespēju robežās es laboju tehniku pats.

Remonter avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Spoks
  Remonter 29.08.19 02:29
0
0

Man ir Padomju laika mēbeles un ne vainas. Istabā ir drēbju skapis kas ir palicis no vecvecākiem kas gatavots galdniecībā tālajā 1922.gadā. Pagājušo mēnesi atradās šim skapim atslēga. Viss ok slēdzene strādā. Padomju mēbelēm it īpaši vēlīnā perioda bija viena nelaime, tās bija jāizjauc ja nācās pārcelties uz citu dzīves vietu, jo veselā veidā bija grūti pārvadāt. Mums virtuves skapītis nenostiprināts atvērās un izlūza. Bet tā viss ir OK. Jaunās IKEA mēbeles un arī citu firmu, nu tās ir modernas bet kvalitāte briesmīga. Materiāls no kā taisītas ir vienkāši vienai reizei. Pareizi teica ja "samīļo" ar kāju tad jādomā kā to caurumu aiztaisīt, jeb kaut kā noslēpt.

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 17.08.19 08:45
0
0

atbildot uz nekauņahenesijs komentāru " Nedirs..dizains bija attiecīgi laikmetam pado... "

  

PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 13.08.19 23:30
0
0

atbildot uz SAMSS komentāru " tagad kvalitāte vēl sūdīgāka  ... "

  Velk uz Dienas Domu ... komentars tavs