492

 10692  119

Pievienotie video

 10692  119 492
Ieteikt: 000

Komentāri 492

0/2000

Paredzu ka šis raksts būs topa pirmajās vietās :)  

 1149  36 atbildēt

mjā.... bija tādi laiki, kad zāle bija zaļāka . . .un lētāka!

 1003  11 atbildēt

Interesanti palasīt zēnu domas par sākumskolas romantiku (ja to tā var saukt). Mēs, meitenes, gan par simpātijām nerunājām, nedod dievs, kāds uzzinās, ka tev patīk A vai B! Vēl ļoti negribējās, lai aug krūtis, jo likās, ka zēni par to smiesies.

1. klasē man patika manas draudzenes brālis, kas jau bija pieaudzis, khemm, viņš mācījās jau 2. klasē! 4. klasē viena klasesbiedrene sāka satikties ar 7-klasnieku, lūk, tas bija kaut kas, nebija gluži skaudība, bet temats tika aprunāts ar sajūsmu.

Klases vakari... Tie vienmēr ir bijuši lame, it īpaši paši pirmie. "Ja mani kāds aicinās dejot, pateikšu - piedod, bet es ēdu" - toreizējās domas tagad šķiet vairāk nekā smieklīgas.

 571  2 atbildēt

Šim toč būs vismaz 1500+!!!

EDIT: Yess ir!

 417  15 atbildēt

Aj, aj, aj, un tad man vēl nebija nerātnības prātā!

 352  4 atbildēt

Skarbi, bet fakts - šodien, jaunatne ir daudz citādāka, intereses ir ļoti mainījušās un tadējādi nav iespējas izbaudīt visas tās sajūtas, kuras esam izbaudījuši mēs. Viņiem ir citas. - varbūt pat labākas?

Ir jau tā, ka agrāk jaunatne nebija tāda, ka slapstijās pa stūriem ar savām otrajām pusītēm, jo vairums bija aizņemti pārsvarā ar lauku darbiem. Jā, pat pilsētnieki - brauca uz laukiem pie vecvecākiem talkās un attiecībām un tādām domām, nē, tomēr darbībām, gluži vienkārši neatlika laika, jo galva bija pilna ar citām lietām. Protams - arī kartupeļu vagās un siena kaudzēs daudzi aizrāvās ar "romantiku"..

Mūsdienu jaunatne arvien vairāk steidz ātrāk ielīst pieaugušo dzīvē. Bail pat iedomāties, kādi būs mani bērni un mazbērni. Varbūt viņi būs saprātīgāki un izbaudīs bērnību, kamēr vēl ir tāda iespēja?

Pats jau arī esmu pusaudzis, jā. Neesmu negāds pareizais. Jau sen esmu ielīdis pieaugušo dzīvē.

Tagad pat bērnudārzā mazie sāk runāt par seksu, cigaretēm, alkoholu un narkotikām. Jā - no pieredzes,

 282  3 atbildēt

Labākie klases vakari bija tie, kuros kāds bija pamanijies iestiept sidra pudeli vai aliņu, tie tik bija laiki, 10 cilvēki varēja piedzerties par kapeikām. :D

 281  20 atbildēt

Bet tad iestājās puberitāte un galvenais bija nodr**ties :D

 250  7 atbildēt

Tik, tik ļoti precīzi! Vēl atceros, ka meitenes "pielaikoja", kā kura klasesbiedra uzvārds viņām der un vienmēr sarka un kaunējās, ja par viņām pateica to "kas ķīvējas, tas mīlējas" vai arī pamanīja, ka krūšturi sākušas valkāt.:D Ā, un vēl tas "brūtgāns un brūte, brūtgāns un brūte! Kokā sēž un bučojas!":D

 201  0 atbildēt

Atceros, kaa man skolaa stastija baigas baumas : vinji suucaas, vinji suucaas.!!!! Taisiju baigo izbriinu sejaa, bet isteniba  nemaz nezinaju ko nozimee vards "suukties".. vot ta ir sakumskola..  

 169  0 atbildēt

Tas tiešām. Un tagad arī pavērojot skolā mazos, valentīndienā visiem acis mirdz, ahhh... jā! Par tām māsām - mēs arī tā darījām!  

 134  0 atbildēt

 

b'l'aviens, un es vel 'sodien atradu vecu veco fotografiju ar draugiem no 1997 gada!! omfg, tas tak bija kautkas!! atkal teiciens " pasaule nekad nebus tik laba kaa 90os" (tb kad es tads biju) kas tur bij, tie piekritiis!!

 125  0 atbildēt

Jo bērnībā mēs nezinājām kas tas tāds seks ir!

 102  7 atbildēt

Man vēl ir saglubājušās dažas atmiņu klades. Tas, kas tur aprakstīts šķiet vispār kaut kas neiespējams :D :D vispār- vērtība!

 86  0 atbildēt

You're my heart, You're my soul 

Aizvēsturisks un ideāls džingls.

 85  0 atbildēt

Labākais raksts kas vsp lasīts

 86  1 atbildēt

Atceros, ka tajos laikos biju naivs idiots , mani kroč viegli vareeja apčakarēt un dēļ tā ka mani daudz čakarēja es tagad esmu kļuvis par skarbu reālistu , kurš nevienam neuzticas, bet prasa pirādījumus

 72  2 atbildēt

nu nez, sākumskolā toč meitenes neinteresēja, uz pamatskolas otru pusi sāka aptuveni interesēt... sākumskolā fanojām pa knight rider, star trek un košļeņu papīriņiem

 51  0 atbildēt

Tie tik bija laiki ^^ Tagad klases vakaros visi noteikti pielej mūli un vemstās riņķī :D 

 37  0 atbildēt

Agrāk, meitenes klausijās Britney Spears - Ops i did it again un džeki kautkādu " Freestylo "

Aceros tos laikus, tadas dziesmas klausijas paši krutākie

 29  0 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »