21

 799  9

Stāsts par kādu kanādieti, kurš izlēma ziedot naudu un palīdzēt cilvēkiem, kam ir parādi. Dēļ izpalīdzības, viņu noturēja par garīgi slimu.

Komentāri 21

0/2000

Psihiskā slimības pēc definīcijas ir slimība, kas kas izpaužas ar neracionālu uzvedību vai uzvedību, kas neatbilst sabiedrības/kultūras normām UN IZRAISA DISKOMFORTU SLIMNIEKAM VAI APKĀRTĒJIEM un liedz pilnvērtīgi un produktīvi funkcionēt sabiedrībā. Īpaši smagos gadījumos var būt nepieciešama hospitalizācija, ja slimības rezultātā slimnieks ir bīstams sev un apkārtējiem. 

Ja naudas ziedošana ir klasificēta kā bīstama darbība sev un apkārtējiem, tad, ņemot vērā manu šobrīdējo finansiālo stāvokli,  es labprāt šobrīd izbaudītu šadu "uzbrukumu". 

 36  1 atbildēt

Grūti noticēt, ka Amerika medicīnas ziņā būtu mazattīstītāka par Latviju, jo ārstiem nav tādu tiesību - sazvanīt, satvert un nogādāt uz pārbaudēm. Jebkāda veida ārstēšana pa lielam ir brīvprātīgs pasākums un ar varu ielikt kādu slimnīcā var varbūt tikai tādā gadījumā, ja šis cilvēks ir tiešām izteikti agresīvs. Naudas dāļāšana vēl nenozīmē, ka esi psihs. 

 14  0 atbildēt

avots?

 6  0 atbildēt

Gribu redzēt avotu lūdzu?? Atvaino bet kkā stulbi skan, lai nepadomātu, ka viss šis stāsts ir tik izdomāts.

 3  0 atbildēt

Tak nesakat uzreiz, ka ir izdomāts.  Pameīģinat iegooglēt #OpFreeRichardWright.

 2  0 atbildēt

Izklausās pēc ta, ka staigājis apkārt un dalījis naudas zīmes pa labi un pa kreisi, nevis nodarbojies ar labdarību 

 2  0 atbildēt

Precizējot - izpalīdzības dēļ. Tādēļ vien rakstu negribas lasīt,meeh.

 0  0 atbildēt

Kad ar labdarību nodarbojas centralizēti, izbazūnē pa visu pasauli, rīko saietus un akcijas, doļā iebrauc valsts un pasākumam tuvu stāvoši censoņi, tad viss kārtībā, ja atsevišķs cilvēks cenšas ko darīt lietas labā to tur par psiho.... kapitālisms 

 Gaidīšu kad man pakaļ atbrauks baltie vīriņi un piemērīs kreklu ar garām piedurknēm, man arī sanāk daudziem palīdzēt bez atlīdzības un dažreiz pat pašam piemaksāt 

 0  0 atbildēt

Debīlākais, ka šajā gadījumā teju JEBKAS, ko aizturētais darīs, tiks uzskatīts par vājprāta pazīmi. Un kā var tā vienkārši ņemt un aizturēt? Nu ok, uztaisīt kaut kādas pārbaudes, policijas klātbūtnē konstatēt, ko vīrietis darījis, kādā nolūkā utt, bet vai tiešām tik ilgi jātur?

P.s. Varbūt iepriekš bijis kāds līdzīgs, aizdomīgs gadījums, kur cilvēks tiešām izrādījies slims un bīstams?

 0  0 atbildēt

Cik man ir zināms, tad labdarība tik tiešām tiek sodīta- te būs viens piemērs:

Lai gan pats neesmu pārbaudījis faktu patiesumu, taču vairāki mani poļu draugi izstāstīja gadījumu par kādu Polijas maizes ceptuves īpašnieku.

Viņš ievēroja, ka katru dienu ceptuvē paliek pāri visai daudz dažadu maizes klaipu un izdomāja, ka varētu palīdzēt trūcīgiem cilvēkiem tādēļ sāka šo, pāri palikušo maizi, dalīt viesiem, kuriem tāda ir vajadzīga.

Šis pasākums beidzās ar maiznieka arestu un maizes ceptuves slēgšanu- pēc nosacītā soda izciesanas šis polis tagad strādājot kaut kur Lielbritānijā.

Darīt citiem cilvēkiem labu ir bīstami, bet tas ir tā vērts.

 0  0 atbildēt
MJ avatarsMJ

Daily vecene TU! 

 0  0 atbildēt

es vēl saprasstu, ja viņš pats badā mirtu, bet visu naudu ziedotu, ja viņš ziedotu tūkstošus, bet tā reāli ir mazanauda, ko viņš dod...nesaprotu, kāpēc visa tā jezga

 0  0 atbildēt

Kas ? neticas kad 150 dolariem liktu psihiskajā slimnīcā , saprastu ja iegrūstu milijonu nejau pāris dolārus..

 0  3 atbildēt

Par psihisko veseību lai spriež ārsti, nevis maza meitene ar visiem akcijas dalībniekiem.

 0  3 atbildēt