10

 179  5

Man, protams, nešķiet, ka darbs, ar ko pelnu naudu, ir kaut kas fenomenāls un nenormāli palīdz pasaulei kļūt skaistākai un labākai, droši vien neviens nenomirtu, ja šis arods tiktu pilnībā likvidēts, tomēr laiku pa laikam ir situācijas, kurās ieraugu kādu “profesiju”, kura šķiet vienkārši maksimāli bezjēdzīga.

Nu, piemēram, esat skatījušies rīta ziņu raidījumus? Viena no tiem ir kāds kungs, kurš veido avīžu apskatus. Proti – viņš ik rītu izšķirsta pašmāju avīzes un ar flomīti atzīmē vietas, par ko pastāstīt raidījuma skatītājiem. Es vēl saprastu, ja tie būtu iespaidīgi pētnieciskās žurnālistikas darbi, kas netiek publicēti internetā (neviens tā nedara, lol), bet, nē – tās ir vienkārši ziņas, par kurām visi izlasījuši internetā jau pirms pāris dienām vai nedēļām.

Ziņu raidījumos, patiesībā, ir ļoti daudz lieku darbinieku – arī visus laika ziņu cilvēkus noteikti varētu palūgt izvēlēties īstas profesijas, jo – hei – mēs paši protam izlasīt ciparus, kurus jūs lasāt mums priekšā! Mēs zinām, ko nozīmē: “Rīt 22 grādi, saulains; Parīt 19 grādi, lietus”. Ejiet strādāt uz radio.

Tomēr pats nejēdzīgākais, ko esmu redzējis droši vien ir karsējmeitenes hokeja spēlēs. Basketbolā vēl saprotu – meitenes izskrien laukuma vidū, lai priecētu skatītājus brīžos, kad spēle apstājusies, bet hokejā – viņas vienkārši visu spēli stāv kaut kur zāles pašā galā, aiz hokeja borta un atstatus no spēles apmeklētājiem. Neviens viņas neredz, nevienu tas neinteresē, vien operators ik pa laikam kādā pauzē iefilmē, kā meitenes gausi krata savus pušķus un cenšas neaizmigt. Retākos gadījumos karsējmeitenes tiek izmētātas pa Arēnas ejām, kur tās vienkārši visiem traucē aiziet pēc aliņa vai atliet.

Ticu, ka ir atrodami arī vēl nejēdzīgāki arodi, tāpēc aicinu dalīties komentāros, ja kāds var pārsist hokeja karsējmeitenes.

Komentāri 10

0/2000
Darbs vai nedarbs bet meitenes smuki gorās un izskatās!!!
 26  0 atbildēt

Pilnīgi piekrītu, vēl lieki arodi būtu. Kad kādam speciālistam kurš jau dara savu darbu tiek nozīmēts konsultants. Ar šito "konsultēšanu" it sevišķi grēko politiķi. Kad paprasa ko un par ko ir konsultējuši tad paši neko nezina.

 22  0 atbildēt
Ierēdņi ir vēl bezjēdzīgāki. Stumda zīmulīti no viena galda malas uz otru un pelna tūkstošus.
 21  0 atbildēt

Katrs ikdienā mājās darām daudz bezjēzīgu darbu, ko varētu arī nedarīt un neviens cits to pat nepamanītu. Padomju laikā darbā bija uznākusi mode taisīt darba dienas tehnoloģiskās kartes, kur pifiksēja visu, ko dara, pat tualeti, pīpēšanu, ēšanu un tml. Bija tā, ka pat pašam palika kauns par nelieterīgi izmantoto laiku. (Tas neattiecas uz tiem, kas strādāja pie konvejeriem). Ieteiktu jebkuram uztaisīt kādu savas dienas karti, pat mājās esot. Visumā tērējam mūsu dzīvei atļauto laiku ļoti bezjēdzīgi un nelietderīgi.

 17  0 atbildēt

drošvien raksta autoram karsējmeite iedeva kurvīti kādā hokeja spēlē

 7  0 atbildēt

 NEPAREIZI!Domā ka viņas pēc darba ada zeķi un gaida nākamo spēli,kur atkal varrēs patirināt   pup. nē pušķīšus?Tā ir vienkārša,kā tautā saka -"haltūra",viņām visām ir cits darbs un vai studijas.

   Bet man ļoti patika,KĀ!!! ir uzrakstīts, ši raksta, teksts.  ++

 4  0 atbildēt

hoķī karsējas neiederās tam es piekrītu. 

 4  0 atbildēt

Bezjēdzīgākais darbs ir šausmeņu veidotājiem.   Ko viņi cenšas panākt? Nemāk veidot šausmenes.  

 4  6 atbildēt