Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
21
169

Sveiki spoki!

Sabiedrībā sasāpējies jautājums, man kā LEGBTGB draugam un tolerances sludinātājam radās ideja izveidot pavisam nelielu rakstu par to, kāpēc tad vajadzētu legalizēt šādas te laulības!!

Tātad ir jau 21 gadsimts... Autors: Vinnīts Par viendzimuma laulību legalizāciju!!
1.

Tātad, ir jau 21. gadsimts! Visas civilizētās Rietumeiropas valstis jau pieņēmušas šo likumu, minoritātes var dzīvot mierā un saticībā, turpretī Latvijā šie nabaga cilvēciņi ir spiesti slapstīties un slēpt savas jūtas, nu kur tad tas ir redzēts!

Rakājoties pa miskasti ti... Autors: Vinnīts Par viendzimuma laulību legalizāciju!!
2.

Rakājoties pa miskasti, t.i. gūgli, uzgāju šādu vērtīgu citātu! 

Var tam tikai piekrist, ja reiz es varu precēties ar Lienīti, tad kamdēļ lai cita Lienīte nevarētu ņemt par sievu (vai vīru) Anniņu Tas, ko viņi (vai viņas) dara guļamistabā jau nevienam nav jāzin!

Tālāk jautājums par bērnu... Autors: Vinnīts Par viendzimuma laulību legalizāciju!!
3.

Tālāk jautājums par bērnu namiem, un sīču veselību! Domāju, ka sīkais priecīgāks būtu, ja tam būtu divas mammas (nu vai sliktākajā gadījumā senči) nekā dzīvot līdz 18 bērnu namā, nelāgos apstākļos. Parasti šādiem bāreņiem ir pēc tam problēmas dzīvē kaut kā izsisties.  Te, protams, būtu jāpaseko, lai vecāki ir jēdzīgi, un viņiem rūp bērna izazugsme utt, bet tas pats attiecas arī uz parastām ģimenēm. Daļa to dara tikai tādēļ, lai tiktu pie pabalstiem, slikti, slikti.

Nu, tātad arī vairāk bērneļu tiktu pie jaunām mājām, un varētu pamest depresīvās bērnu nama sienas!!

Parastu heteroseksuālu... Autors: Vinnīts Par viendzimuma laulību legalizāciju!!
4.

Parastu heteroseksuālu cilvēku dzīvē šo te laulību legalizācija neko nemainīs, dzīve ritēs tāpat kā parasti, tādēļ es saku, ka vajag atļaut, un būs mazāk raudāšanas internetā u.c.! He, pat ārlietu ministrs būtu priecīgs!

Pieļauju ka tolerances... Autors: Vinnīts Par viendzimuma laulību legalizāciju!!
5.

Pieļauju, ka tolerances celšana palīdzētu samazināt arī pašnāvību skaitu, jo daži vājāki jaunieši, kuriem nav ''pareizās'' orientācijas tiek pazemoti, vai arī to slēpj un uzskata sevi par nepilnīgiem, tāpēc beigās nespējot nest šo smago nastu, pakaras (Vai nolec no deviņstāvenes jumta, vai iedzer žurku indi  (neiesaku), vai pārgriež artēriju, vai nošaujas, ja ir ar ko, vai pārdozē medikamentus, vai palec zem vilciena)  Ja šie cilvēciņi tiktu cienīti, varbūt ka tā nenotiktu, un pat ja tas palīdzētu tikai vienam cilvēka, tas vien būtu to vērts! 

Te ir angliski rakstīts kaut... Autors: Vinnīts Par viendzimuma laulību legalizāciju!!
6.

Te ir angliski rakstīts kaut kas, cik sapratu no gūgle transleiter, tad tas ir apmēram tas pats, ko es jau šeit teicu, vajag būt iecietīgiem un nedomāt par citu piedzīvojumiem aiz slēgtām durvīm!!!  

Jā viendzimuma laulībām, jā tolerancei!!! 

Nobeigumā kādam varētu... Autors: Vinnīts Par viendzimuma laulību legalizāciju!!
7.

Nobeigumā kādam varētu šķist, ka esmu zilās orientācijas pārstāvis un entuziasts. Nebūt nē!! Tomēr viendzimuma laulību legalizācija noderētu arī man, varētu bildināt tādu jauku dāmu, kā, piemēram, attēlā.   Vispār būtu labi ja to varētu arī tāpat, bet par to jau cits stāsts.

 

Jauku visiem vakaru, un Laimīgu Jauno Gadu!

21
169
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [72]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 28.12.17 17:54
37
4

Raksts ir pilnīgi garām!

1) Salīdzināt bērnu, kuram jādzīvo bērnu namā ar bērnu, kuram jāaug pie diviem zilajiem... nav korekti. Visideālākā vieta, kur bērnam augt ir laulība - ar (Mammu un tēti). Ja vēlies salīdzināt, tad jāsalīdzina ir īdeālais variants ar variantu, kurā sīko adoptē divi zilie. Cits jautājums ir par to, kāpēc vispār bērns nonāk līdz bērnu namam. Visi piekritīs, ka tā nav pareiza lieta, bet tas jārisina, nevis jāatdod bērni zilajiem un lezbēm.

2) Zinātnieki ir pierādījuši, ka bērna psihi, veselību un attiecības ļoti negatīvi ietekmē tas, ka viņu ir adoptējuši viena dzimuma cilvēki.

3) Nestāsti, ka pārējiem dzīve ritēs tāpat, jo citas valstis visas kā viena pierāda to, ka tas ir tikai pirmais solis uz pārējām samazgām. Vēlāk jau sāk runāt par to, ka varētu legalizēt incestu un precības ar mazgadīgu bērnu.. tāpēc nelej ūdeni!

4) Kāpēc vārds "pareizā" orientācija ir ielikts pēdiņās? Papēti zinātniski kā bērni rodās un tad paskaties, kura no abām orientācijām ir tā, kas izdzīvo un ir spējīga radīt pēcnācējus, kura no abām orientācijām ir fizioloģiski piemērota viena otrai? Paskaties sev biksēs un paskaiti caurumus un tad paskaties uz pretējo dzimumu un paskaiti, ja esi sekmīgs matemātikā un mazliet saproti fiziku, tad sapratīsi, kur kas ir jāliek un kā strādā.

Bērni, apmeklējiet veselības mācību, lai jums ir skaids, kā kas notiek un kas ir pareizi.

P.S. Es neesmu homofobs, es vienkārši fanoju par parasti orientētiem cilvēkiem!

krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 28.12.17 17:59
16
1

atbildot uz Vinnīts komentāru " Jā tolerancei!! Jā Eiropeiskām vērtībām! ... "

Pilnīgi priekrītu, tad tolerē lielāko sabeidrības daļu un neuzspied savu viedokli, kuram lielākā daļa nepiekrīt!

krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 28.12.17 18:06
13
1

atbildot uz Vinnīts komentāru " Sabiedrību ir jāizglīto, viņi arī ir cilvēki ... "

Neviens jau to nenoliedz, ka ir cilvēki. Pirms kāda laika teica, ka tā ir slimība un ka pie tā nav vainīgs cilvēks.. Nu, ja tā ir slimība, tad taču HIV slimnieki neskrien pa ielu un nekliedz, ka tiem ir šī slimība?! Tieši tas, ka visu laiku par too kliedz ir tas, kāpēc miera nebūs. Lai tak šie cilvēki dara to, ko vēlas, bet lai citiem neuzspiež savu viedokli! Ļaujiet citiem dzīvot! Ar ko tas viedoklis būtu pareizāks par citu?

Balanss avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa ŽurnālistsMedaļa Maska
  Balanss 28.12.17 17:47
18
7

bet tie bērni kas dzīvo s''adās ģimenēs,izaug ar novirzēm raksturā un uzskatos.Bērns domās labi,ka adoptēja,bet apkārtējie gan sapratīs,ka bērnu nama'uzaug normālāks bērns

Tavs murgs avatars
Medaļa Garīgais līderisMedaļa TeamworkMedaļa Komiķis
  Tavs murgs 28.12.17 18:11  
11
1
Stifleram tadas acis ka kads to viendzimumu laulibu viedokli smadzenes spiestu ieksa no aizmugures.
noone cares avatars
Medaļa SpoksMedaļa SviestmaizeMedaļa 1/13 kūciņas
  noone cares 28.12.17 21:40  
9
0
Nē paldies
Anonīms
Anonīms 28.12.17 20:38  
11
2
atbildot uz Rivaille komentāru " NOLĀDĒTS TU UN VISA TAVA HOMOFOBU ĢIMENE!!!!!... "

Elles liesmās homofobi toč nedegs. 😁
Tadeušs Zvēriņš avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Dienas doma
  Tadeušs Zvēriņš 07.01.18 14:49
6
0

Man ir daži draugi - homoseksuālisti, varu teikt - brīnišķīgi, interesanti cilvēki, personības! Savukārt jautājums par kopdzīves legalizāciju ir ļoti komplicēts, jo Latvijas situācija stipri atšķiras no Rietumeiropas situācijas. Rietumeiropā ir strikti noteikta vīrieša un sievietes vienlīdzība, tāpēc nav problēmas, ka laulājas divi vīrieši vai divas sievietes, jo tā ir tiesiski vienlīdzīgu cilvēku savienība. Savukārt Latvijā situācija ir nedaudz citāda līdzīgi kā citās postpadomju valstīs. Sieviete ģimenē apvieno Rietumeiropas līdztiesību ar Austrumu patriarhālo ģimenes iekārtu, kur vīrietis ir vienīgais apgādnieks, sargs un atbildīgais par ģimeni. Līdz ar to sievietes tiesību apjoms ģimenē ir krietni lielāks kā vīriešu tiesību apjoms. Ja legalizēs viendzimumu laulības, kas būs dibinātas uz līdztiesības pamata, tas būs nelabs piemērs tradicionālajām ģimenēm, kurās sievietēm ir monopols uz bērnu audzināšanu (82% gadījumu šķiršanās rezultātā tiesa bērnus atstāj sievietei). Apkopojot iepriekš minēto, viendzimuma laulības nav izdevīgas matriarhālajai sistēmai.

Anonīms
Anonīms 28.12.17 20:36  
7
1
atbildot uz TheDancer komentāru " Katram cilvēkam ir tiesības uz laimīgu dzīvi ... "

Neviens nav pierādījis, ka tā nav psihiskā slimība, jo valdībām ir izdevīgi, ka cilvēki nevairojas, jo uz pasaules ir pārapdzīvotība. Paskaties no tāda viedokļa, ka tiešām tā varētu būt,pirms apgalvo pretējo.
Anonīms
Anonīms 28.12.17 20:33  
12
7
Moš tad pedofīliem ar tiesības vēl?
Kamergrauzis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Kamergrauzis 05.01.18 21:22
5
0

atbildot uz BARBARS komentāru " Laulība ir un paliek laulība cauri laik... "

Ka Tu vari pielidzinat homoseksualitati pedofilijai vai zoofilijai? Normalas attiecibas abi partneri piekrit tam, ko dara, bet ne berns, ne dzivnieks nevar nemaz izteikt savu viedokli. Lai tak samie dzivo laimigi, bet, ja Tev nepatik, ej dzivo ala un dirs pats sev uz galvas.

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 28.12.17 19:01
8
3

Kas ir laulība - to mums skaidro likums.

Gan no likuma, gan no loģikas un fizioloģikas arī ir saprotams, ka viendzimuma laulība ir absurds un nejēdzība.

Taču, piekrītu, ka jebkura dzimumai divi cilvēki pēc abpusējas piekrišanas - savā starpā var nodarboties ar ko vien iegribas.

Mans ieteikums: pārskatīt visus normatīvos aktus, kur ir pieminētas kaut kādas tiesības laulātajiem (piem, mantojuma tiesības u.c.), un padomāt, vai terminu 'laulība' nevar aizstāt ar 'reģistrēta kopdzīve'? Un ieviest šādu attiecību formu - 'reģistrēta kopdzīve'.

Pēc būtības - tas ir tas pats, bet netiks nedz zaimots dievs, nedz arī nodarīts pāri homoseksuāli orientētiem cilvēkiem!

 

Anonīms
Marekitto86 04.01.18 19:12
7
3

Manam labākajam draugam ir divas Mammas. Vnk perfekts čalis izaudzis.Arī mammas ir jaukākie un saprotošākie cilvēki,ko nācies satikt.

TheDancer avatars
Medaļa ZebraMedaļa Patīk komentārsMedaļa Spoks
  TheDancer 28.12.17 18:42
8
4

atbildot uz krustnesi komentāru " Pilnīgi priekrītu, tad tolerē lielāko sabeid... "

Katram cilvēkam ir tiesības uz laimīgu dzīvi un laulībām ar savu otro pusīti, neatkarīgi no orientācijas! 

Šie cilvēki piedzimst tādi, viņiem neviens nav pajautājis vai  grib būt gejs/lesbiete! 

Tev taču kā parasti orientētam cilvēkam būtu riebīgi ar tā paša dzimuma pārstāvi veidot attiecības gan seksuālā , gan emocionālā ziņā? Tad iedomājies, ka viņiem ir tāpat, tikai ar pretējo dzimumu! 

Ja arī dažādi orientētie cilvēki atrod viens otru, tam seko vairāki bet - 

Tu nevari to izrādīt sabiedrībā, jo tiksi nosmiets, piekauts un pazemots;

Tev ir aizliegts precēties ar cilvēku, kuru mīli;

Tev nedrīkst būt bērni, pat tad, ja varētu sniegt to pašu labāko viņiem; 

Ja šis viss būtu aizliegts Tev, ko Tu darītu?

 

spoku dienas doma

Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 06.01.18 19:21
6
2

atbildot uz BARBARS komentāru " Vienkārši sieviete var dzemdēt bērnu, tā pat... "

Tātad tu saki, ka visas citādi pilnīgi veselas sievietes, kuras ir neauglīgas, ir invalīdes? kura grupa tad tā ir? Es, piemēram, bērnus nemaz nevēlos!

 

Kamergrauzis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Kamergrauzis 06.01.18 17:47
3
0

atbildot uz BARBARS komentāru " A kas pi*ari tadi ir lai vini man noteiktu ko... "

Labi, ka mediji Tevi ir ta nozombejusi, ka Tu satraucies par cilvekiem, kas mil viens otru, bet neredzi naidu, kas konstanti tiek kurinats. Te runa ir par sapratni un toleranci, bet Tu tikai par savu pi*pi un pezu malies

ernestsmalejs avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Ped(r)otrollisMedaļa Admins iesaka
  ernestsmalejs 07.01.18 14:14
4
1

Dumbvinniits   

Kamergrauzis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Kamergrauzis 06.01.18 15:08
5
2

atbildot uz BARBARS komentāru " Tā ir Novirze no normas, tieši tāda pati... ... "

Kas Tu vispar tads esi, lai noteiktu, kas ir norma un kas nav?

Anonīms
Anonīms 29.12.17 03:25
10
7

Nevajag uzspiest savu slimo izpratni par laulību un ģimeni. Patiesībā politiķu liberāļu nespēja argumentēti pretoties šiem LGB*** noveda pie tā, ka tagad ir kustības, kuras pēc līdzīgas filosofijas mēģina legalizēt un uzspiest pedofīliju, pierādot ka tā arī ir vienmēr bijusi un pat attīstītajā Romā to praktizjuši utml...  Pilnīgs stulbums. Ja Jānītis domā ka viņš ir žirafe -tad viņu aizsūta uz psiheni, bet ja Jānītis domā, ka viņš ir meitene - tad viņu vajag pieņemt, tolerēt, neapbižot un atļaut veidot ģimeni, ja fiziski nevar radīt bērnus, tad ļaut adoptēt, un vēl ļaut viņam staigāt pa pagalmu ar saucienu, "ka lepojas, ka ir meitene un jūtas drosmīgs ka var uzdrīkstēties" Pastāv protams medicīniskas, ģenētiskas uc problēmas cilvēkiem, kur nav viss viennozīmīgi, bet tas "trends" ko mēģina šobrīd iesmērēt Eiropā un ASV ir garām...

Anonīms
SHEMALE LOVER 14.03.19 23:24  
2
0
Es kā shemale lovers vienmēr esmu atbalstījis savādāku mīlestību. Un man ir pilnīgi pohu*ā ko par mani padomās tā saucamie normālie cilvēki. Es gribu precēties ar smuko amerikāņu shemali Kylie Maria.
« 1  2  3  4 »