72

 177  21

Sveiki spoki!

Sabiedrībā sasāpējies jautājums, man kā LEGBTGB draugam un tolerances sludinātājam radās ideja izveidot pavisam nelielu rakstu par to, kāpēc tad vajadzētu legalizēt šādas te laulības!!

Komentāri 72

0/2000

Raksts ir pilnīgi garām!

1) Salīdzināt bērnu, kuram jādzīvo bērnu namā ar bērnu, kuram jāaug pie diviem zilajiem... nav korekti. Visideālākā vieta, kur bērnam augt ir laulība - ar (Mammu un tēti). Ja vēlies salīdzināt, tad jāsalīdzina ir īdeālais variants ar variantu, kurā sīko adoptē divi zilie. Cits jautājums ir par to, kāpēc vispār bērns nonāk līdz bērnu namam. Visi piekritīs, ka tā nav pareiza lieta, bet tas jārisina, nevis jāatdod bērni zilajiem un lezbēm.

2) Zinātnieki ir pierādījuši, ka bērna psihi, veselību un attiecības ļoti negatīvi ietekmē tas, ka viņu ir adoptējuši viena dzimuma cilvēki.

3) Nestāsti, ka pārējiem dzīve ritēs tāpat, jo citas valstis visas kā viena pierāda to, ka tas ir tikai pirmais solis uz pārējām samazgām. Vēlāk jau sāk runāt par to, ka varētu legalizēt incestu un precības ar mazgadīgu bērnu.. tāpēc nelej ūdeni!

4) Kāpēc vārds "pareizā" orientācija ir ielikts pēdiņās? Papēti zinātniski kā bērni rodās un tad paskaties, kura no abām orientācijām ir tā, kas izdzīvo un ir spējīga radīt pēcnācējus, kura no abām orientācijām ir fizioloģiski piemērota viena otrai? Paskaties sev biksēs un paskaiti caurumus un tad paskaties uz pretējo dzimumu un paskaiti, ja esi sekmīgs matemātikā un mazliet saproti fiziku, tad sapratīsi, kur kas ir jāliek un kā strādā.

Bērni, apmeklējiet veselības mācību, lai jums ir skaids, kā kas notiek un kas ir pareizi.

P.S. Es neesmu homofobs, es vienkārši fanoju par parasti orientētiem cilvēkiem!

 37  4 atbildēt

bet tie bērni kas dzīvo s''adās ģimenēs,izaug ar novirzēm raksturā un uzskatos.Bērns domās labi,ka adoptēja,bet apkārtējie gan sapratīs,ka bērnu nama'uzaug normālāks bērns

 18  7 atbildēt
Stifleram tadas acis ka kads to viendzimumu laulibu viedokli smadzenes spiestu ieksa no aizmugures.
 11  1 atbildēt
Elles liesmās homofobi toč nedegs. 😁
 11  2 atbildēt
Nē paldies
 9  0 atbildēt

Man ir daži draugi - homoseksuālisti, varu teikt - brīnišķīgi, interesanti cilvēki, personības! Savukārt jautājums par kopdzīves legalizāciju ir ļoti komplicēts, jo Latvijas situācija stipri atšķiras no Rietumeiropas situācijas. Rietumeiropā ir strikti noteikta vīrieša un sievietes vienlīdzība, tāpēc nav problēmas, ka laulājas divi vīrieši vai divas sievietes, jo tā ir tiesiski vienlīdzīgu cilvēku savienība. Savukārt Latvijā situācija ir nedaudz citāda līdzīgi kā citās postpadomju valstīs. Sieviete ģimenē apvieno Rietumeiropas līdztiesību ar Austrumu patriarhālo ģimenes iekārtu, kur vīrietis ir vienīgais apgādnieks, sargs un atbildīgais par ģimeni. Līdz ar to sievietes tiesību apjoms ģimenē ir krietni lielāks kā vīriešu tiesību apjoms. Ja legalizēs viendzimumu laulības, kas būs dibinātas uz līdztiesības pamata, tas būs nelabs piemērs tradicionālajām ģimenēm, kurās sievietēm ir monopols uz bērnu audzināšanu (82% gadījumu šķiršanās rezultātā tiesa bērnus atstāj sievietei). Apkopojot iepriekš minēto, viendzimuma laulības nav izdevīgas matriarhālajai sistēmai.

 6  0 atbildēt
Moš tad pedofīliem ar tiesības vēl?
 12  7 atbildēt

Kas ir laulība - to mums skaidro likums.

Gan no likuma, gan no loģikas un fizioloģikas arī ir saprotams, ka viendzimuma laulība ir absurds un nejēdzība.

Taču, piekrītu, ka jebkura dzimumai divi cilvēki pēc abpusējas piekrišanas - savā starpā var nodarboties ar ko vien iegribas.

Mans ieteikums: pārskatīt visus normatīvos aktus, kur ir pieminētas kaut kādas tiesības laulātajiem (piem, mantojuma tiesības u.c.), un padomāt, vai terminu 'laulība' nevar aizstāt ar 'reģistrēta kopdzīve'? Un ieviest šādu attiecību formu - 'reģistrēta kopdzīve'.

Pēc būtības - tas ir tas pats, bet netiks nedz zaimots dievs, nedz arī nodarīts pāri homoseksuāli orientētiem cilvēkiem!

 8  3 atbildēt

Manam labākajam draugam ir divas Mammas. Vnk perfekts čalis izaudzis.Arī mammas ir jaukākie un saprotošākie cilvēki,ko nācies satikt.

 7  3 atbildēt

Nevajag uzspiest savu slimo izpratni par laulību un ģimeni. Patiesībā politiķu liberāļu nespēja argumentēti pretoties šiem LGB*** noveda pie tā, ka tagad ir kustības, kuras pēc līdzīgas filosofijas mēģina legalizēt un uzspiest pedofīliju, pierādot ka tā arī ir vienmēr bijusi un pat attīstītajā Romā to praktizjuši utml...  Pilnīgs stulbums. Ja Jānītis domā ka viņš ir žirafe -tad viņu aizsūta uz psiheni, bet ja Jānītis domā, ka viņš ir meitene - tad viņu vajag pieņemt, tolerēt, neapbižot un atļaut veidot ģimeni, ja fiziski nevar radīt bērnus, tad ļaut adoptēt, un vēl ļaut viņam staigāt pa pagalmu ar saucienu, "ka lepojas, ka ir meitene un jūtas drosmīgs ka var uzdrīkstēties" Pastāv protams medicīniskas, ģenētiskas uc problēmas cilvēkiem, kur nav viss viennozīmīgi, bet tas "trends" ko mēģina šobrīd iesmērēt Eiropā un ASV ir garām...

 10  7 atbildēt

Dumbvinniits   

 4  1 atbildēt
Es kā shemale lovers vienmēr esmu atbalstījis savādāku mīlestību. Un man ir pilnīgi pohu*ā ko par mani padomās tā saucamie normālie cilvēki. Es gribu precēties ar smuko amerikāņu shemali Kylie Maria.
 2  0 atbildēt
Interesants raksts!
 5  3 atbildēt

Redzi, man vismaz ir ģimene Tā ir mana paradīze.. Elle jau ir tiem, kas pie tādas nespēj tikt, ne tā? Un vispār, neesi dzirdējis, ka elle tiek taisīta visiem nešķīsteņiem, nevis tiem, kuri ir labie?   

 4  2 atbildēt
Es vienreiz biju iemīlējies mammā!
 2  0 atbildēt

Voaw bāreņi , zini dažķart viņi biežāk ar savām dzīvēm izdara daudz vairāk nekā tie kas auguši ģimenēs. 

 1  0 atbildēt
Lai viņi dara ko vēlas. Galvenais, lai netraucē citus. Guļamistabā ko dara nav citu darīšana. Lai tik ļoti neizrāda to sabiedrībā un viss. Ja uzvedas normāli tad kāda atšķirība man vai kaimiņam ar ko otrs kaimiņš ir kopā
 1  0 atbildēt

Tas, ka tu proti paskatīties kalendārā un pateikt, kāds šodien datums, gads vai gadsimts nav nekāds arguments. Man par geju laulībām ir stipri pie kājas,  un pohu* vai viņi drāžas vai lec no jumtiem, bet šis "arguments" reāli besī. Un vai tad tas jaunais kpopdzīves likums nav atiecināms arī uz viendzimuma pāriem? Cik saprotu tas juridiski dod visas tās pašas lietas ko "laulība", vismaz vienlaicīgi nedrīkst būt noslēgta laulību un kopdzīves līgums. Un kas liedz to parakstīt kopā ar svinīgu ceremoniju. So roses are roses by any other way as well. Bet labojiet mani gudrie cilvēki, ja kļudos  

 1  0 atbildēt

A es vispār esmu par 3dzimumu laulību. Vīrietis var dzīvot ar sievieti un transīti. Lai dzīvo brīvā ļūbestība!      

 1  0 atbildēt

piekrītu krustnesi

 0  0 atbildēt