87

 334  13

Sveiki, piedodiet ja nav viss pareizi - šis ir mans pirmais raksts.

Tātad, Latvija ir maziņa valsts, bet tā ātri attīstās. Ekonomiskais stāvoklis tik tiešām attīstās, tik paskatieties kā Rīga mainās - desmiti debesskrāpji tika uzcelti tikai 10 gadu laikā! Pie mums vēl nav pārnākuši visi brendi no ārvalstīm, bet mēs visi tos ļoti gaidam, un es teikšu, tie noteikti atnāks arī uz latvijas tirgu laika mijā!

Stāstīšu par tieši gaidāmajiem zīmoliem uz doto brīdi. Nu ko, tad aiziet!!!

Komentāri 87

0/2000

ja latvijā būs H&M tad visi ģērbsies vienadi !!!

 24  2 atbildēt

Vajag, vajag kādu konkurentu veikalu atvērt, lai vietējie "kosmonauti" tomēr nedaudz pietuvojas zemei ar šitādām cenām. Džinsi, kuri normāli maksā 8€ pie mums maksā ap 40LVL. Tas ir iemesls, kāpēc sen esmu atmetis ieradumu apģerbu pirkt Latvijā

 17  0 atbildēt

LIDl ir tas pats kas pie mums super geto - super neto :D KFC ir vnk super, vel vakar edu tur :D:D

 17  0 atbildēt

Man pohuj es sportdirectā pērku lielāko daļu drēbes..

Ja nezini izmēru normali - aizej uz sportland uzmēri, un pasūti identisku preci par 50 latiem lētāk :D

 12  1 atbildēt

ES GRIBY KFC

 10  0 atbildēt

KFC is svētība!  

 7  0 atbildēt

Subway LV bija, pretī pelmeņiem Vecrīgā, bet nu jau seeeennn kā vairs nav :)

 6  0 atbildēt

Miīīīīlu Starbucks Coffe, bet žēēēl ka nav Latvija, kaut gan teica ka  pa visu Latviju būšot apmeram 7 kafejnīīcass. 

 6  1 atbildēt
no sākuma izlasīju most wanted zīmuļi latvijā
 4  0 atbildēt

Aizmirsu pieminet ari giganatu AZDU kur es pirmo reizi apmaldinjos :D :D ari ir veikali kur ir leti , apgerbu veiklas kas ir 3 stavis, bet blin aizmirsu ka sauc , LV tu dzinsus vari nopirkt pa 30-40ls tur tu vari pa tadu naudu nopikrt 3 parus + kadu dzemperi :D:D LV vnk iesuka ar savam cenam :D:D + vel labs veicis ir iceland , bookers , un ka bez veikala paungiks :D:D kur visu var nopikrt pa vienu paundu :D:D

 4  1 atbildēt

Manuprāt Latvijā pārāk mazs tirgus lai šeit izvērstos, ekonomiskais atāvoklis arī aug tikai uz papīra, reālā pirktspēja ir niecīga. Lielie brendi šeit tikai rokas sasmērēs, reālu peļņu neizcals. Tirgošanas principi arī pie mums ir absurdi, ka tik vairāk noplēst.

 3  0 atbildēt

Jā.... Laikam vēl trūkst veikalu. Piem, Jēkabpilī ir veikals pie veikala un ceļās jau 2. Maxima. Naudu maksā domei un gatavs. Bet tā reāli vietas kur atpusties nav. Iesāka itka ledushalli un tā arī vēljoprojām pamati tik stāv. Bija arī cukurfabrika, bet nu kam tas ir izdevīgi. Diez cik ilgi varēs slaukt cilvēkus.

 3  0 atbildēt

Apple nafig nav vajadzīgs pietiek ar tiem pašiem iDeal un pārējiem dīleriem. Drēbes vari nopirkt arī citur, tik cena atšķirsies. Un starbucks vietā mums ir doublecoffe kas ir labāks par starbucks ar to vien, ka ir pieejami kafija kopā ar alkoholu! pārējiem visiem gandrīz var atrast alternatīvu! Jo nekur nepastāv tāda lieta, ja viena valstī ir un otrā nav ... Ir bet ar citu nosaukumu un varbūt citu gaumi un asumiņu, lai piesaistītu vairāk klientu!

 2  0 atbildēt

Jā, Subway ir super, tikai priekš manis IR dārgi, bet ļoti garšīgi tik un tā, kad galīgi bads un kāda nauda ir līdzi, tad Subway paņemu tādu kārtīgu veselīgu bageti :)

 2  0 atbildēt

Gribu 6. :))

 2  0 atbildēt

Kāpēc Latvijā aizvēra visus streetshop :/ tur bija tik daudz foršu džemperu un kreklu :(

 2  0 atbildēt

Autors gadijumā Southamptonā nedzīvo? :D jo pāris bildes no turienes!

 2  0 atbildēt

Starbucks noteikti ir vajadziigs!

Bet cilveeki ar to H&M  Latvijaa jau ir saakushi slimi palikt, man staatiija, ka gandriiz katram jaunietim ir h&m dreebes. pff ebayaa pasuutiitu taadas un veel labaakas un viss buutu kaartiibaa -.-

 1  0 atbildēt

Skatos bildes un šķiet, ka esmu aizbraukusi uz UK :D

 1  0 atbildēt

Nah mums tik daudz ātrās ēdināšanas ēdnīcas? Būs tāpat kā Amerikā.

 2  1 atbildēt
« 1  2  3 »