Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
4
347

Kā jau ierasts – atbildes uz aktuālākajiem māmiņu jautājumiem. Ja jums ir jautājumi – Dzerbudists uz tiem atbildēs!

nbspSveika Lai varētu... Autors: Dzerbudists Loģiskas atbildes uz Facebook “Atsaucīgo māmiņu foruma” jautājumiem III
1.

 

Sveika! Lai varētu pilnvērtīgi atbildēt uz šo jautājumu, vispirms vajadzētu noskaidrot, kādi tieši ir ieguvumi, nepotējot savu bērnu? Nu – neskaitot par vakcīnu ietaupīto naudu un to, ka atkritīs arī jēga veidot krājkontu bērna nākotnei.

Autora bilde
nbspSveika Lūdzu lūdzu saki... Autors: Dzerbudists Loģiskas atbildes uz Facebook “Atsaucīgo māmiņu foruma” jautājumiem III
2.

 

Sveika! Lūdzu, lūdzu, saki, ka tavu dēlu sauc Žikivators!

Autora bilde
nbspSveika Anna Jā... Autors: Dzerbudists Loģiskas atbildes uz Facebook “Atsaucīgo māmiņu foruma” jautājumiem III
3.

 

Sveika, Anna! Jā, mašīnai ir kondicionieris. Lai to ieslēgtu, vispirms 10 sekundes jāpatur pogu “AUTO” un tad trīs reizes atkārtoti jānospiež poga “ECO” ar pussekundes intervālu. Ja neizdodas ar pirmo reizi, tas nozīmē, ka laika norādījumi nav ievēroti pietiekami precīzi un jāmēģina no jauna.

Autora bilde
nbspSveika Kristina Par... Autors: Dzerbudists Loģiskas atbildes uz Facebook “Atsaucīgo māmiņu foruma” jautājumiem III
4.

 

Sveika, Kristina! Par klasiskajām vertikālajām dzemdībām neesmu dzirdējis pārāk labas atsauksmes, tomēr iesaku apsvērt iespēju pamēģināt apgrieztās vertikālās dzemdības. Proti – tās notiek, stāvot uz rokām. Tādējādi ir mazākas iespējas, ka bērniņš dzemdību laikā nokritīs un gūs kādu traumu.

Autora bilde
nbspSveika Aleksandra Man... Autors: Dzerbudists Loģiskas atbildes uz Facebook “Atsaucīgo māmiņu foruma” jautājumiem III
5.

 

Sveika, Aleksandra! Man ļoti patīk tas turku seriāls, kurā Semīrs Gerkāns (Erdogāns Atalajs) cīnās pret noziedzniekiem uz lielceļa. Ļoti labs stafs.

Autora bilde
nbspSveika Inga Jā man arī... Autors: Dzerbudists Loģiskas atbildes uz Facebook “Atsaucīgo māmiņu foruma” jautājumiem III
6.

 

Sveika, Inga! Jā, man arī ir bijušas reizes, kad iekšā ir un ārā nenāk. Ir dažādi līdzekļi, ar kuriem atrisināt šo problēmu, bet man personīgi vislabāk palikusi atmiņā kāda sena medikamentu reklāmas dziesmiņa: “Ja tev nenāk ārā kaks – palīdzēs Forlax!”

Autora bilde
nbspSveika Linda Ak jel cik... Autors: Dzerbudists Loģiskas atbildes uz Facebook “Atsaucīgo māmiņu foruma” jautājumiem III
7.

 

Sveika, Linda! Ak, jel, cik ļoti es tevi saprotu, jo man ir absolūti identiski. Šādi es jau vairākus gadus esmu uzsēdies uz alus – kā tikai ieeju veikalā, tā viss – man vajag nopirkt tikai alu un nekas cits mani neinteresē. Kāds vispār sakars, ne?

Autora bilde
nbspSveika Elvita Paldies... Autors: Dzerbudists Loģiskas atbildes uz Facebook “Atsaucīgo māmiņu foruma” jautājumiem III
8.

 

Sveika, Elvita! Paldies par jautājumu. Cik zinu, tad diezgan labus latviešu valodas kursus piedāvā “Valodu mācību centrs”.

Autora bilde
nbspSveika Jana Ja vien... Autors: Dzerbudists Loģiskas atbildes uz Facebook “Atsaucīgo māmiņu foruma” jautājumiem III
9.

 

Sveika, Jana! Ja vien šīs krāpšanas sekas nav negaidīta grūtniecība vai kāda seksuāli transmisīva slimība, tad vienkārši iesaki draudzenei, lai vairs nekrāpj savu vīrieti.

Autora bilde
nbspSveika Gunita Lai... Autors: Dzerbudists Loģiskas atbildes uz Facebook “Atsaucīgo māmiņu foruma” jautājumiem III
10.

 

Sveika, Gunita! Lai iesauļotos, parasti lietoju saules gaismu – sagaidu, kad saule ir uzlēkusi, un tad apguļos uz izklāta dvieļa. Pēc tam aptuveni reizi pusstundā apgriežos uz otru pusi. Ļoti neiesaku mēģināt nosauļoties naktī, jo tas varētu nesniegt vēlamo efektu.

Autora bilde
4
347
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [5]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Ulrihs avatars
Medaļa BakalaursMedaļa MaģistrantsMedaļa Zebra
  Ulrihs 26.06.19 16:49
26
2

Mjā, humors nekāds, ja neteiktu vairāk. No sērijas "jāsmejas pēc vārda lāpsta?"

Fēlikss Edmunda dēls avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Patīk komentārsMedaļa Sākumskolnieks
  Fēlikss Edmunda dēls 26.06.19 14:52
18
0

Vajadzētu vēl vairāk šādu jautājumu un atbilžu atspoguļojumu!

mežabrāls avatars
Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7
  mežabrāls 26.06.19 14:33
9
0

skarbi   

anice avatars
Medaļa RainisMedaļa JubilārsMedaļa Komiķis
  anice 27.06.19 15:02
8
1

Bija domāts, ka tas ir smieklīgi?

Jozis_Bozis avatars
Medaļa Spoks
  Jozis_Bozis 28.06.19 10:22
4
2

Autoram tiešām šķiet, ka viņš ir asprātīgs? Kāds viņam to ir teicis? Autor, tevi ir  piekrāpuši, sūdzi tos teicējus tiesā par maldināšanu! Tik trulu humoru reti gadās redzēt.  Būtu labāk ēdis... Vismaz mute un pirksti būtu aizņemti un nevarētu izrādīt savu glupību.