Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
6
911

Mēs vēlamies savās Instagram bildēs otro kafijas krūzi svētdienu rītos, otru kurpju pāri, kad uzņemam māksliniecisko pēdu bildi. Mēs vēlamies Facebook uzlikt attiecību statusu, kuru visi var komentēt un spiest 'Patīk', mēs vēlamies publicēt ierakstus sociālajos tīklos, kas būs vislabākie tēmturī #relationshipgoals. Mēs vēlamies kādu, ar kuru kopā doties vēlajās brokastīs svētdienu rītos, kādu, kurš uztaisīs mums kafijas krūzi pirmdienu rītos, bet otrdienās jau būs brokastis gultā. Mēs vēlamies kādu, kurš vienmēr būs +1, kad jādodas uz draugu kāzām (Kā viņi to izdarīja? Kā viņi atrada to vienu un patieso mīlestību?) Bet mēs esam paaudze, kura nevēlas attiecības.

nbspMēs svaipojam pa kreisi... Autors: Svētdiena Lasāmgabals: Mēs esam paaudze, kas nevēlas nopietnas attiecības
1.

 

Mēs svaipojam pa kreisi, jo ceram, ka atradīsim īsto cilvēku. Mēs lasām rakstus par ''5 veidi kā zināt, ka viņš ir tevī ieķēries'' un ''Kā panākt to, lai viņam iepatīcies'', jo ceram, ka tas mums atvērs acis. Mēs pavadām vairāk laika savos Tinder profilos, lai padarītu tos par skaistiem, interesantiem un uzmanību piesaistošiem. Bet mēs tāpat nevēlamies attiecības.

Mēs ''runājam'' un mēs sarakstamies. Mēs izklaidējamies kopā un iedzeram arī kafiju vai alu. Mēs sarakstāmies, lai vienotots par tikšanos, mēs runājam tikai stundu, kad atgriežamies mājās un pēc tam sarakstāmies tikpat ilgi. Mēs aizmirstam par to, ka ir jāizveido īsta saikne ar cilvēku, jo mēs spēlējam ''Aukstākais plecs'' un ''Emocionāli nepieejamais'' spēles, bet rezultātā mēs visi uzvaram spēlē ''Visticamāk, ka paliks viens''.

Mēs vēlamies, lai izskatās, ka esam attiecībās, bet no pašām attiecībām mēs bēgam. Mēs vēlamies, lai tur roku bez acu kontakta, lai ir ķircināšana bez reālas sarunas. Mēs vēlamies skaistus solījumus, kas neradīs neparedzētas sekas, gadadienas, kuras nav jāgaida 365 dienas. Mēs vēlamies 'laimīgi mūžīgi mūžos', bet mēs nevēlamies veltīt laiku tam, lai to visu izveidotu. Mēs vēlamies dziļu saikni un mīlestību, bet mēs nevēlamies darīt kaut ko. 

Mēs vēlamies, lai kāds tur mūs roku, bet mēs negribam sniegt viņiem iespēju iznīcināt mūs ar tām rokām. Mēs vēlamies kaut varētu pacelties gaisā no saviļņojuma, bet tajā pat laikā vēlamies stāvēt paši uz savām kājām un justies neatkarīgi. Mēs vēlamies turpināt dzīties pakaļai idejai par lielisko mīlestību, bet mēs nevēlamies pakļauties tās varai. 

Mēs nevēlamies attiecības, bet mēs vēlamies kādu kopā ar mums gultā. Mēs vēlamies visu, kas sniedz mums kaut kādu ilūziju par attiecībām, kamēr nemaz neesam tādās. Mēs vēlamies visas balvas, bet nevēlamies uzņemties risku. Mēs vēlamies komunicēt, bet ne pārāk daudz. Mēs vēlamies nedaudz atdoties un ļauties. Mēs to darām lēnu: mēs redzam, kurp tas dodas, mēs nesaucam lietas īstajos vārdos, un mēs turam cilvēkus rokas stiepiena attālumā - rotaļājoties ar viņu emocijām, bet visvairāk mēs rotaļājamies paši ar savām emocijām.

Kad lietas nonāk līdz vietai, kad tās sāk kļūt jau īstas, mēs skrienam. Mēs slēpjamies. Mēs dodamies prom, jo jūrā atradīsies vēl kāda zivs, jo pastāv vēl kāda iespēja atrast mīlestību. Ir tikai maza iespēja mūsdienās to nosargāt...

Mēs ceram, ka svaipošana pa labi mūs novedīs pie laimes. Mēs vēlamies lejupielādēt ideālo partneri kā jaunu aplikāciju, kuru var atjaunināt, kad kaut kas nestrādā, un izdzēst, kad mums tā apnīk. Mēs nevēlamies izpakot savus koferus, kur nu vēl izpakot kāda cita koferus. Mēs vēlamies neglītās lietas paslēpt zem maskas, neizteiksmīgās bildes uzlabot ar kādu filtru un reālās sarunas aizstāt ar kādu sēriju no iecienītā seriāla. Mums patīk ideja, ka var mīlēt kādu, kuram ir trūkumi, bet mēs paši slēpjam savus, un priecājamies, ka neviens tos neatrod.

Mums ir tiesības uz mīlestību tāpat kā uz darbu uzreiz pēc universitātes beigšanas. Mēs ticam pieņēmumam, ka, ja mēs kaut ko vēlamies, tad mēs esam to pelnījuši. Bērnībā skatītās filmas mums ir iemācījušas to, kas ir īstā mīlestība, dvēseles radinieki, un katram ir savs 'mūžīgi mūžos'. Un tāpēc mēs nepūlamies kaut ko darīt, bet turpinām brīnīties par to, kur ir mūsu princis baltajā zirgā. Mēs sēžam uz soliņa un bēdājamies, ka princese neatnāk. Kur ir mūsu balva? Mēs taču atnācām, mēs tak esam šeit. Kur ir attiecības, kuras mēs esam pelnījuši? Kur ir īstā mīlestība, kura mums tika solīta?

Mēs vēlamies kādu, kas aizņems vietu, nevis personu. Mēs vēlamies siltu ķermeni, bet ne partneri. Mēs vēlamies kādu, kas sēdēs mums blakus uz dīvāna, kamēr bezbēdīgi lasām ziņas telefonā. Mēs vēlamies iet to vidusceļu, kad izliekamies, ka mums nav jūtu, bet īstenībā viss ir skaidri redzams. Mēs vēlamies, lai kādam esam vajadzīgi, bet lai mums pašiem nevajadzētu. Mēs izliekamies, ka esam grūti pieejami, lai pārbaudītu to, vai kāds ir gatavs censties vairāk nekā parasti - mēs paši īsti līdz galam neizprotam kāpēc. Mēs sēžam ar draugiem un apspriežam noteikumus, bet neviens nezina spēli, kuru mēs vēlamies spēlēt. Jo problēma ar mūsu paaudzi, kas nevēlas attiecības, ir tāda, ka galu galā mēs tās vēlamies.

Attēls no: pixabay.com
6
911
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [75]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 20.09.16 10:36
48
0

Mēs vēlamies kādu, kurš tavam katram rakstam ieliek plusiņu, bet vai tā dēļ mēs vēlamies attiecības?

spoku dienas joks

Cars Putins avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Cars Putins 20.09.16 17:32
41
0

Prosta maitu padaudz, kam tik mašīnu, naudu, anālu baudu da i viss.

Tumsonīgais avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Tumsonīgais 20.09.16 13:13
33
0

virsraksts varētu būt ( es izrāvu no teksta )  = |  Mums patīk ideja, ka var mīlēt  |

true enough. cilvēki mīl ideju par mīlestību, nevis mīl mīlēt.

Crop avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa RIPMedaļa Sudraba ninja
  Crop 20.09.16 16:19
27
0

Man jau ir nopietnas, janvārī būs 7 gadi

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa nolaifers
  Sasha Aleksandrs 20.09.16 21:09
22
0

atbildot uz prettits komentāru " Es nekad neiegūstu to ko visvairāk vēlo... " Vajag strādāt, sisties, kārpīties, plosīties lai savu mērķi  dzīvē sasniegtu , nevis sapņot kad miljons uz galvas uzkritīs. Īsti draugi būs tikai tie ar kuriem kopā cauri visādiem dzīves sūdiem kopā izbridīsi, kuriem palīdzēsi un kuri bez atlīdzības jebkurā diennakts laikā atsteigsies palīgā. Ne naudā laime bet savstarpējās attiecībās

NightInBlood avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa ViktorsMedaļa Bestsellers
  NightInBlood 20.09.16 13:26
25
5

Ieliec avotu, mīļais cilvēk. To tu neesi rakstījis.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 20.09.16 16:51
20
0

atbildot uz bloodwork komentāru " Attiecības var būt tikai ar cilvēku, ar puisi... " Var būt attiecības ar suni - kā draugi. Suns ir cilveka labākais čoms, tatad attiecības. Neatprobežojies ar šī vārda pielietojumu. 

IgnisDei avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa BučiņaMedaļa Bučiņa
  IgnisDei 30.06.17 13:19
19
0

Sastopoties ar  cilvēku egoismu, kas valda apkārt, nebrīnos, kpc viņi ir vieni. Cilvēki grib tik ņemt, bet aizmirst, ka arī ir jādod pretī. Un pietiks tēlot uz visu pasauli apvainojošus nīkuļus. Iemācaties izrunāties viens ar otru, nevis dirsties viens ar otru un atkāpties pie pirmā sarežģījuma. Attiecībās ir daudz jāstrādā pie sevis un jāizkopj pacietība pret oru, jo mums visiem visādi pigori ik pa laikam iznāk. Esiet mīļi un jauki pret sevi un citiem.

prettits avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  prettits 20.09.16 16:23
14
0

Es nekad neiegūstu to ko visvairāk vēlos   - gribēju BMW330 sanāca tikai  Audi A4, gribēju  draudzeni - neesmu bazarētājs (meitenes nav ); gribēju dzīvokli - fuck vēl dzīvoju pie vecākiem; vēlos pelnīt naudu -  nē man vēl jāmācās augstskolā un profesijā tādā, kura man nevisai interesē; es vēlos sev apkārt daudz draugu - nav man viņi tik daudz ir tikai cilvēki kurus pazīstu. JA vien es varētu laimēt loterijā dažus miljonu tad man pie kājas vai cilvēki ar mani būs tikai dēļ naudas vai nē, bet tas man liktu justies stabilam savā dzīvē !!!

spoku dienas doma

Lasplesis avatars
Medaļa SpoksMedaļa VidusskolnieksMedaļa Dienas joks
  Lasplesis 20.09.16 13:09
12
0

Nu tad noliec pie malas savu i-fonu vai plansetnieku un dari kaut ko, lai dabutu ko velies.Paldies Dievam, ka manaa jaunibas laikaa visas sitas lietinas nebija.  

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Mr. NeveiksmeMedaļa Senču olaMedaļa Jāņuguns
  kartupelis ar mugurkaulu 03.12.17 19:56  
11
0
Es neesmu ne Draugos,ne purnu grāmatā,ne twiterī,ne tinderī,NEKUR!!!Jo,man ir drausmīga interneta atkarība!!!Nākošgad,es Spokos arī vairs nebūšu,jo jāsāk ir dzīvot reālajā dzīvē!!!
Colonel Meow avatars
Medaļa Garīgais līderisMedaļa Gods kalpot Latvijai!Medaļa Garīgais līderis
  Colonel Meow 20.09.16 10:43
9
0

Labi teikts!

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 21.09.16 09:27
9
0

Kur variants: "Man ir sieva, bērni"? Jeb tās nav gana nopietnas attiecības?

jacky avatars
Medaļa NastijsMedaļa NastijsMedaļa Nastijs
  jacky 20.09.16 17:03
9
0

Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 15.03.18 11:33  
9
0
Attiecības ir lieka laika terēšana!
Saldētais171 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa BērndārznieksMedaļa Admins iesaka
  Saldētais171 20.09.16 16:37  
8
0
Man ir attiecības, īstas...
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 20.09.16 16:52
7
0

atbildot uz bloodwork komentāru " Labi, nestrīdēšos ar Tevi, augsti cienītais Č... " Tā jau uzreiz vajadzēja.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 20.09.16 10:28
7
0

  Ko lai saka ~Cilvēki~

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa nolaifers
  Sasha Aleksandrs 20.09.16 20:59
7
0

Kad mēs augām, tās lietiņas savādāk sastāvēja....   

 

theFOUR avatars
Medaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Nedēļas modersMedaļa Nedēļas moders
  theFOUR 30.06.17 13:25
6
0

kas gan var būt skaistāks par kāzām.

« 1  2  3  4 »