75

 930  6

Mēs vēlamies savās Instagram bildēs otro kafijas krūzi svētdienu rītos, otru kurpju pāri, kad uzņemam māksliniecisko pēdu bildi. Mēs vēlamies «Facebook» uzlikt attiecību statusu, kuru visi var komentēt un spiest «Patīk», mēs vēlamies publicēt ierakstus sociālajos tīklos, kas būs vislabākie tēmturī #relationshipgoals. Mēs vēlamies kādu, ar kuru kopā doties vēlajās brokastīs svētdienu rītos, kādu, kurš uztaisīs mums kafijas krūzi pirmdienu rītos, bet otrdienās jau būs brokastis gultā. Mēs vēlamies kādu, kurš vienmēr būs +1, kad jādodas uz draugu kāzām (Kā viņi to izdarīja? Kā viņi atrada to vienu un patieso mīlestību?) Bet mēs esam paaudze, kura nevēlas attiecības.

Komentāri 75

0/2000

Mēs vēlamies kādu, kurš tavam katram rakstam ieliek plusiņu, bet vai tā dēļ mēs vēlamies attiecības?

 49  0 atbildēt

Prosta maitu padaudz, kam tik mašīnu, naudu, anālu baudu da i viss.

 44  0 atbildēt

virsraksts varētu būt ( es izrāvu no teksta )  = |  Mums patīk ideja, ka var mīlēt  |

true enough. cilvēki mīl ideju par mīlestību, nevis mīl mīlēt.

 36  0 atbildēt

Man jau ir nopietnas, janvārī būs 7 gadi

 28  0 atbildēt

Sastopoties ar  cilvēku egoismu, kas valda apkārt, nebrīnos, kpc viņi ir vieni. Cilvēki grib tik ņemt, bet aizmirst, ka arī ir jādod pretī. Un pietiks tēlot uz visu pasauli apvainojošus nīkuļus. Iemācaties izrunāties viens ar otru, nevis dirsties viens ar otru un atkāpties pie pirmā sarežģījuma. Attiecībās ir daudz jāstrādā pie sevis un jāizkopj pacietība pret oru, jo mums visiem visādi pigori ik pa laikam iznāk. Esiet mīļi un jauki pret sevi un citiem.

 22  0 atbildēt

Ieliec avotu, mīļais cilvēk. To tu neesi rakstījis.

 26  5 atbildēt

Es nekad neiegūstu to ko visvairāk vēlos   - gribēju BMW330 sanāca tikai  Audi A4, gribēju  draudzeni - neesmu bazarētājs (meitenes nav ); gribēju dzīvokli - fuck vēl dzīvoju pie vecākiem; vēlos pelnīt naudu -  nē man vēl jāmācās augstskolā un profesijā tādā, kura man nevisai interesē; es vēlos sev apkārt daudz draugu - nav man viņi tik daudz ir tikai cilvēki kurus pazīstu. JA vien es varētu laimēt loterijā dažus miljonu tad man pie kājas vai cilvēki ar mani būs tikai dēļ naudas vai nē, bet tas man liktu justies stabilam savā dzīvē !!!

 14  0 atbildēt
Es neesmu ne Draugos,ne purnu grāmatā,ne twiterī,ne tinderī,NEKUR!!!Jo,man ir drausmīga interneta atkarība!!!Nākošgad,es Spokos arī vairs nebūšu,jo jāsāk ir dzīvot reālajā dzīvē!!!
 13  0 atbildēt
Attiecības ir lieka laika terēšana!
 12  0 atbildēt

Nu tad noliec pie malas savu i-fonu vai plansetnieku un dari kaut ko, lai dabutu ko velies.Paldies Dievam, ka manaa jaunibas laikaa visas sitas lietinas nebija.  

 12  0 atbildēt

Labi teikts!

 10  0 atbildēt

Kur variants: "Man ir sieva, bērni"? Jeb tās nav gana nopietnas attiecības?

 10  0 atbildēt

 9  0 atbildēt
Man ir attiecības, īstas...
 8  0 atbildēt

Esmu atiecībās, teikšu vairāk, esmu 15 gadus kopā un 12 gadus jau precējies, ir 3 bērni, 2vas meitas un viens dēls. Esmu laimīgs   

 8  0 atbildēt

Kad mēs augām, tās lietiņas savādāk sastāvēja....   

 7  0 atbildēt
Man ir paziņa, kas ir attiecību psihologs. Viņš reiz teica, ka nekad nav bijis tik daudz cilvēku (klientu) ar problēmām kā tagad, un katru gadu paliek ar vien vairāk tādu. Ar vien mazāk cilvēku spēj izveidot nopietnas attiecības un atrast piemērotu, saderīgu partneri.
 7  0 atbildēt

  Ko lai saka ~Cilvēki~

 7  0 atbildēt

Par kuru paaudzi ir runa? Jo neliekas ka vesela paaudze negribetu attiecības. Un Tevis aprakstītais nav nekas jauns.Tikai intepretācija cita. Nācis talkā internets,bet tas viss vienmēr ir bijis. Un daži,tikai daži,tā dzīvoja. Bet ne vesela paaudzes. Vai paaudzes. 

 7  0 atbildēt

es piemēram vēlos attiecības (varat man rakstīt - neesmu sapratis kā var tā iepazīties bet, kas zin ..bet ne pa tēmu) bet ..kā sanācis, vai tieši nesanācis satikt tādu meiteni kas būtu gatava mazliet pagaidīt (es nesaku ka visas vai kā bet dažreiz meitenes grib puisi ar mašīnu, savu dzīves vietu un lai visu noliek pie kājām (mūsdienās ja senči tevi neapgādā ar tādām lietām tad to sasniegt ir grūti - bet tu (es piemēram) eju un daru lai to sev nodrošinātu + vēl izglītību un tad ir tā ka tu dzīvo vēl pie senčiem lai varētu nopirkt sev dzīvokli bet vot meitenēm vajag savu uzreiz, džeku ar bumeru un daudzas tik skrien pie kādiem želejnieka kretīniem un domā ka visa pasaule pie kājām

laikam jau viss notiks tad kad jānotiek tikai tas ka meitenes daudzreiz nesaprot ka vajag mazliet paiet solīti pretī un pagaidīt nevis skriet un grābt to ko pēc tam nožēlos  vrb es kā čīkstu vai kā..tad piedodiet bet tas no savas dzīves pieredzes 

 7  0 atbildēt
« 1  2  3 »