15

 272  12

Iepriekšējā reizē, kad komentēju šīs lieliskās Facebook lapas atradumus, saņēmu komentāru: “Godīgi sakot, puse no tiem komentāriem liek ļoti uztraukties par autora garīgo veselību. Vai varbūt tev ir 5 gadiņi?”, tāpēc šoreiz jau priekšlaicīgi vēlos apstiprināt – jā, esmu piecgadīgs retards, piedodiet. Bet tagad laižam tālāk.

1. daļa: ŠEIT

2. daļa: ŠEIT

Komentāri 15

0/2000

Gribētos tomēr teikt, ka būtu veselīgi ja autors mazliet piedomāju pie tā, ko viņš te komentē. Ir lietas, kuras cilvēkiem ir vajadzīgas, bet viņi nevar atļauties nopirkt vai arī nevar atrast.

Ja kokmateriāli tiek piedāvāti malkai - tas nenozīmē ka tur uzreiz negrib ņemt konteineru - paskaties cik maksā malka un sapratīsi, ka ir cilvēki, kas par šādu piedāvājumu tikai priecātos.

Tas pats arī ar dīvāniem. Kādam vajag - nevar atļauties, bet te cilvēki met ārā jo nevajag.

Varbūt tomēr nākamreiz derētu piedomāt, kas tieši tiek rakstīts komentāros.

 40  0 atbildēt
swm avatarsswm

Nu ok, daži ir nedaudz dīvani sludinājumi, bet piemēram par 7. (un 11.) es neko smieklīgu neredzu, vecs dīvāns, kas var kādam vai kādai ģimenei noderēt. Pats strādāju labdarības organizācijā un zinu daudzas ģimenes un vecus cilvēkus, kas priecātos par tādu dīvānu.

P.S. Pirms es sāku strādāt šajā organizācijā un komunicēt ar cilvēkiem, kuriem ir vajadzīga palīdzība, man nebija ne jausmas cik daudz cilvēku Latvijā dzīvo nabadzībā vai uz tā sliekšņa.

 32  0 atbildēt
Autora "gudrie" komentāri nevietā... Varbūt ir cilvēki, kas jaunas lietas nevar nopirkt un iztiek ar šādām!
 30  2 atbildēt

Klau, autoreli, nespļauj nu gaisā. Var gadīties, ka kritīs atpakaļ pašam uz galvas. Augstprātība nevietā. Ir vienkārši lūzera un draņķa cienīgi ņirgāties par tiem, kam iet grūtāk. 

Silti iesaku pievaldīt savus pirksteļus un šādus mēslus nepublicēt. Ar "mēsliem" es domāju tavas atraugas, kas pašam šķiet ļoooti asprātīgas (bet realitātē - nožēlojamas.)

 26  1 atbildēt
Kas vienam akritumi,citam zelta vērtē!
 24  0 atbildēt
Nav nemaz asprātīgi. Tos kokmateriālus es pats daudz nedomājot, savāktu, ja būtu piekabe autiņam. Garāžai ideāls kurināmais. Kas citam lieks, kādam varbūt ir zelta vērtībā.
 16  0 atbildēt
6. Bildē durvis vienkārši ir izņemtas, jo enģes var redzēt, ka ir vietās un labajā pusē nav nekas saliecies, bet vienkārši tāda dizaina plaukts...
 14  0 atbildēt

Par 10. - Blondīnismu ar matu krāsu nenoslēpsi.   

 12  0 atbildēt
Nja.... var jau daudz kam piekrist, bet par divām lietām sutors nošāva galīgi greizi. Dēļiem malkai un ziedlapiņām... ziedlapiņas ir dārgas un tiek bieži un daudz kur izmantotas. Sākot no floristikas kompozīcijām, beidzot ar ēdienu dekoriem un ko tik vēl ne. Par dēļiem... ir nabadzīgi cilvēki, kam tiešàm tas der malkai un viņi ir pateicīgi par to. Bet pats esmu kokamatnieks un apgalvoju, ks nav labāks un augstākas klases izejmateriāla par veco ēko demontētajām koka sienām, grīdām, sijām u.t.t.... tas tā zināšanai...
 9  0 atbildēt

  Ļoti iespejams - ka komplektā kādai mikstajai mēbelei līdz nāk tarakāni.

 7  0 atbildēt
Mīļie cilvēki! Nu tak neesiet tik bargi pret šā raksta autoru, jo arī dzīves ēnu pusei piemīt tas kas liek par šo pasmaidīt! Un nebūt tas nenozīmē ņirgāšanos par tiem kuri atrodas trūkumā, savukārt liek pasmaidīt par to, ja cilvēku dabā ir nosliece tikt vaļā no nevajadzīgā vislētākajā veidā piedāvājot to citiem. Tajā pat ir zināms cēlums, izmest kaut ko bez piedāvājuma jau var vienmēr! Autoram no manis + 😉
 2  0 atbildēt

Komentārs pie ledusskapja, bomba    

 2  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt