20

 432  18

Tā kā iepriekšējā reizē daudzi aizvainoti komentētāji uzskatīja par nepieciešamu man norādīt, ka daudzas no lietām, par ko pasmējos, kādam citam varētu noderēt, tad šoreiz pateikšu jau preventīvi, lai nevienu neaizvainotu – jūs esat bomži, haha. Tas, ka daļa no šīm lietām varētu kādam noderēt, nekādi neaizliedz man par to pasmieties.

1. daļa: Labākās pērles no “Atbrīvojies no lietām Rīgā”

Komentāri 20

0/2000

Tā stūra izlietne- ja nav sasista, tad mierīgi vel var kalpot gadus 100.. - notīra, un viss - savi 50 Euro ietaupīti.. 

krānu un to cauruli gan uz utilizāciju.. 

Papardes stāds- nu gan jau kāds bija pircis, gādājis, tik palika pāri- pavasaris, kāds paņems iestādīs dārzā...

 24  0 atbildēt
Gribu ticēt, ka 6. bildē plakāts ir vairāk domāts, ka kādam noder numuri uz kuriem zvanīt un ziedot mantas, ne jau pats plakāts. Kā nekā tā ir lapā, kurā cilvēki atdod par velti dažādas lietas.
 20  0 atbildēt
Godīgi sakot, puse no tiem komentāriem liek ļoti uztraukties par autora garīgo veselību. Vai varbūt tev ir 5 gadiņi?
 14  2 atbildēt

A kāpēc ādas somiņai nosaukums "pi*araska", ja 90-tajos, kad tādas bija modē tās sauca par "barsetkām". pi*araska vai pi*arka bija ziemas cepure.

 9  0 atbildēt

 Blakus mūsu mājas miskastēm bieži vien daudz labākas mantas redzētas.

 8  0 atbildēt
Neredzu neko smieklīgu šajos attēlos😑
 10  3 atbildēt
11. Dabojas uz elektrības. Jā. Sēž virsū elektrībai un tad tikai sāk darboties ar dažādām lietām.
 5  0 atbildēt

"...... Nē, šis burvīgais inventāra gabals nenodrošinās jūs ar no nekurienes izrautu internetu – par internetu ir jāmaksā." Neviens nav teicis, ka tas nodrošina Tevi ar internetu bez maksas, tur skaidri un gaiši ir rakstīts, ka tas ir modems!

 5  0 atbildēt
Autors pumpains tīnis
 11  6 atbildēt

Saprotu ka komentāri bija domāti kā joks ,bet komentāri ir vienkārši stulbi.Un īstenībā domāju ka arī pašas lietas neviens nedod.

 7  2 atbildēt

Tādas nezināmas izcelsmes mantas kas nav manas, kā tas printeris uzrodas, jo iepriekšējie mājas/dzīvokļa/offisa īpašnieki nevar savus krāmus izvākt pirms īpašuma pārdošanas. Nesen pats tādus krāmus šķiroju, kaut ko sev atstāju, pārējo mizskatē. Internetā sludinājumus neliku, jo negribu ņemties ar visādiem smartassiem, kuri skatās dāvinātam zirgam zobos, vai visu to komentē.

 0  0 atbildēt

komentāri kā punktiņš uz i......uzlaboja garastāvokli

 0  0 atbildēt

Āda vīriešu somiņa : DDDD

 0  0 atbildēt
Un tagad pārsvarā tīklā ir 230v lidz 240v..tas tāpēc ,lai latvenergo jūs vairāk maksātu...un visi klami strādā ar zem 200..daž labs vēl darbojas pie 150voltiem...un skautītājs skaita tikai I un reaktīvo strāvu..un vispār ejiet d...t.
 0  0 atbildēt
Vienīgais veids kā ir ietaupīt elektrību...visur led. a++ elektronika. Kā elektriķis varu vēl pateikt ir viens variants.. patērētājiem kuriem ir vēlme samazināt patēriņu ,pie nulles pielikt parastu dienasgaismas droseli..150w drosele laidīs cauri tikai 150w...bet tā samazina spriegumu 230v uz 200v...piem lampām samazinot mazliet tumšāk deg...led bez izmaiņām..bet patēriņs kwh samazinās...par parējiem nezinu.nesmu testējis...jo man pofig. Slēgumā bija 70w+40w+cirkulācijas sūknis+ 50w led lukturis..Ar dīcenēm mērot ar normālu nuli bij kautkur 0.7A..iebažot iekšā starpā droseli bij 0.6A patēriņš..starpība 0.1A ..ja piem lieto 5stundas.min..jau sanāk 0.6A...kopējais patēriņs dienā...Man sanāca kautkur 40kWh ietaupu.. 40x0.7=28euro gadā.. bet tas. katram individuāli. normali viss rukā stavili 7-8st..tur jau sanāk varu savu plazmas tv par velti dienā 1 st skatīties...un man tas maita ēd savu 1A stundā.
 0  0 atbildēt
kāpēc te parādās reklāmu mājas lapas ar saviem nolāpītajiem ecoseiveriem... nevienam nevajag tavus ķīniešu grabašas...kurās vairāk par kondensātoru un diodi nav. Līdzīgas ...kur nu tur līdzības iekārtas izmanto lieljaudas fabrikās , kur daudz 3f motori..un tos lietojot maitā tīkla 3fāzu attiecību frekvenci.. tad ir tādas lielas kastes ar super lieliem kondensātoriem kas tad paceļ augšā fāzu nibīdi...
 0  0 atbildēt
Man palika kauns citu vietā
 0  0 atbildēt

Remontējot dzīvokļus, esmu visu to metis laukā pat labākā paskatā, goda vārds nesaprotu, kam tas viss varētu savajadzēties   

 2  2 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

Tie komentāri labie   

 5  7 atbildēt