Statistika ir nepielūdzama. Sievietes pavada pie telefona ap 600 minūtēm ik dienu, kamēr vīrieši vien 459. Telefonā var pārbaudīt epastus, tāpat arī pārbaudīt sociālos tīklus. Tomēr arī tas, kā tu lieto telefonu, var daudz atklāt par to, kāds tu esi. Mūsdienās telefons ir kļuvis par rokas pagarinājumu, tāpēc jums varētu būt interesanti uzzināt, ko vairāk.
Ko par tevi atklāj tas, kā tu lieto telefonu?8
Pārāk bieža telefona pārbaudīšana
Kā apliecina pētījumi, pastāvīga atkarība no tālruņa var norādīt uz impulsivitātes līmeni. Cilvēki, kas ir atkarīgi no sava tālruņa, var būt emocionālāki nekā tie, kas tos lieto tik reti, ka var pavadīt visu dienu, ar gandrīz pilnu akumulatoru.
Reta telefona lietošana
Izrādās, ka zinātnieki saista biežāku telefona lietošanu ar paaugstinātu stresa līmeni, kas savukārt padara tevi mazāk apmierinātu ar savu dzīvi. Var teikt, ka mūsdienu ātrā laimes recepte ir nolikt telefonu malā un lietot pēc iespējas mazāk.
Pavadīt vairāk nekā stundu telefonā
Tā var būt depresijas pazīme. Tā apgalvo kāds pētījums, kas ir publicēts 2015. g. "Journal of Medical Internet Research". Tas, cik ilgi un cik bieži tiek lietots telefons, tika saistīts ar depresijas simptomu nopietnību.
Lietošana pēc pusnakts
Telefona lietošana naktī, īpaši pēc pusnakts var radīt sliktu miegu. Savukārt, ja tu esi slikti gulējis, tad tas padara mūs nervozākus un nemierīgākus. Savukārt cilvēki ar augstāku atbildības sajūtu pārstāj lietot telefonu pirms pusnakts.
Telefona uzlādēšana
Tas, vai cilvēks var sagaidīt, kamēr telefons uzlādēsies norādot uz cilvēka organizatoriskajām prasmēm. Apzinīgus cilvēkus kaitina, ja akumulatora uzlāde ir zemāka par 60%. Tas ir varbūt tāpēc, ka viņiem vajag lielāku kārtību.
Pārāk bieža zvanīšana un zvanu saņemšana
Kā jums šķiet par ko tas liecina? Domājot kategorijās, vai cilvēks ir introverts vai ekstroverts? Pareizi uzskata tie, kas domā, ka ekstroverti cilvēki biežāk zvana un saņem vairāk zvanu.
Kopumā der atcerēties, ka mobilais telefons mūsdienās ir sensoriem bagāts dators, ar kura palīdzību var ievākt daudz datu, ar kuru palīdzību var noteikt cilvēka uzvedību un personību. Tāpēc tas ir nopietns drauds privātumam.