19

 44  3

Neskatoties uz dzīvnieku tiesību aizstāvju protestiem, Juiliņas pilsētā, Ķīnas dienvidos, otrdien sākās suņu gaļas ēšanas festivāls.

Komentāri 19

0/2000
Pirms jūs nosodāt šo festivālu un parakstat visādas petīcijas, padomājat kā jūs paši justos, ja jūs Indieši nosodītu par govs nokaušanu, vai Musulmaņi par cūku nokaušanu...? Mums katram ir savas tradīcijas, ja gribat ko mainīt - sākat ar sevi.
 14  2 atbildēt

Viņus pašus ielikt būros un izbarot dzīvniekiem!  

 14  3 atbildēt

Kad cilvēki redz suņus būros un apzinās, ka viņi tiek vesti nokaušanai, visiem uzreiz to nabadziņu ir žēl, bet kad cilvēki redz govis lopkautuvēs vai milzīgu vistu fermu (vienalga - kaut cūku, kas tiks nokauta) nevienam (iz izņēmumi protams) to dzīvnieciņu nav žēl. Mēs nosodām tos ķīniešus, kaut gan patiesībā paši neesam labāki, jo nav jau starpības vai tiek apēsts suns vai cūka, rezultāts ir viens - tiek nogalināts dzīvnieks! 

 10  1 atbildēt

Mūžsenais jautājums - ar ko tieši suns atšķiras no govs, vistas vai cūkas brīdī, kad tiek nokauts ēšanai?

Vai ažiotāžas celšana par šo visu nav šausmīgi egoistiska un divkosīga padarīšana?

 7  2 atbildēt

Te jau tā maigi parādīts,BET KĀ tas notiek īstenībā,tad būtu jāliek pie"šoks"sadaļas!!!

 6  2 atbildēt
Vienreiz redzēju video ar vegāniem, kuri tur rokā plakātu, kurā ir suns un teļš- virs suņa rakstīts ģimene, zem teļa pusdienas. Nez ko viņi teiktu par šito.
 3  0 atbildēt
Labojums- Ķīnā tas ir normāli.
 2  0 atbildēt

Jau izvēlējies no kāda materiāla būrī līdīsi?

 3  1 atbildēt

Manuprāt vispār nav pareizi kādu dzīvnieku kaut nost, nogalināt, mērcēt verdošā ūdenī vai eļļā, vilkt nost ādu utt. Tā nav pareizi.

 2  0 atbildēt

Butu rijushi zhurkas, savu vislielako konkurentu baribas kjedee... kroplji.

 3  1 atbildēt
Pagaršo labāk savu gaļu , jefiņ : /
 1  0 atbildēt

Bioloģiski suns nav nekas vairāk kā kārtējais zīdītājs. Tikai un vienīgi tradicionāli mums ir īpašas attiecības. Bet dažādās valstīs ir dažādas tradīcijas. Cūka ir tikpat inteliģenta kā suns, ja jūs tradicionālu nogalinat cūkas, neuzdrošinaties kritizēt citu tautu, kas tradicionāli nogalina suņus. 

 0  0 atbildēt

Vāks! Sūda čainīzeri.

 2  3 atbildēt
Ap izlietni sists Vegāns?
 1  2 atbildēt

Kā!Žurku rīšanas festiņš jau cauri!?Pag,prusaku fests arī???!

 3  6 atbildēt